Dviračiai, joga, bėgimas privertė žmones pakilti nuo sofų, daugiau aktyviai pramogauti ir sportuoti gryname ore, mažiau laiko skirti išmaniesiems įrenginiams ir buičiai.
Judėti miesto gatvėmis dviračiu nusprendžiau ir aš: per karantiną nesinorėjo naudotis visuomeniniu požeminiu transportu. Dviratį parsisiunčiau iš Lietuvos, jis – senas mano draugas, tarnaujantis jau penkiolika metų“, – pasakoja Viktorija.
Jos teigimu, per pandemiją ypač daug žmonių susidomėjo ir šokiais:
„Londone šokėjų mėgėjų bendruomenės – didelės ir aktyvios. 2019-ųjų metų pabaigoje draugių paskatinta nuėjau į vieną šokių studiją.
Atėjau ir įsimylėjau... bačatą.
Užburiantys muzikos ritmai, nesudėtingi žingsneliai ir tarp šokančių partnerių vyraujantis jausmingas ryšys bei vienas kito jautimas pavergė mano širdį“.
Jauna moteris lankė ir grupinius, ir individualius užsiėmimus su treneriu, išmoko šokti salsą, kizombą. Tačiau populiarus socialinių Lotynų Amerikos šokis – mėgstamiausias:
„Šokant nepakanka išmokti judesius ir žingsnius, svarbiausia – suprasti bačatą ir jausti šokį visa savo siela ir kūnu.“
Pastarosiomis savaitėmis V. Perminaitė-Emanuel nebesisuka šokių aikštelėje ir visą laiką, grįžusi į Lietuvą, skiria šeimai, susitikimams su seniai matytais draugais bei repeticijoms su „Man-go“.
„Planuotiems pasirodymams spalio 7-ąją Alytuje, spalio 8-ąją – Vilniuje su grupės merginomis ruošiamės labai atsakingai.
Padedame ir Rimai prieš motinystės atostogas pasiruošti jos paskutiniam koncertui spalio 9-ąją Kaune.
Vėliau, kai trečiojo vaikelio besilaukiančią mūsų Rimutę išleisime atlikti savo prigimtinę moters pareigą, į Lietuvą grįšiu ir dažniau.
Kol Rima sustiprės po gimdymo, toliau palaikysiu „Man-go“ ir pasirodysiu su merginomis scenoje.
Grupės prodiuseriai minėjo, kad susidomėjimas „Man-go“ koncertais kalėdiniu – naujametiniu laikotarpiu vis didėja, yra užklausų net kitų metų šventėms, tokioms kaip visų įsimylėjėlių diena.“
Rašyti komentarą