Gyvenimo smūgiai nesužlugdė skyrybas išgyvenančio Sergejaus Maslobojevo: turi vieną patarimą visiems

„Mes jau kurį laiką gyvenom kaip draugai, tada kilo pokalbis apie skyrybas. Gruodžio mėnesį išvažiavau į Tailandą ruoštis varžyboms, sausio mėnesį jau grįžau į tuščius namus“, – šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos garsiausias Lietuvos kikboksininkas, „Glory“ organizacijos mišrių kovos menų čempionas Sergejus Maslobojevas.

„Vasario mėnesį dėl nekompetentingo daktaro iš manęs buvo atimtas titulas ir pusė honoraro, – tęs sportininkas. – Kovo mėnesį kelionės metu pradėjau nevaldyti rankos.

Balandžio mėnesi atėjo oficialus sprendimas apie skyrybas, gegužės mėnesį – mano gimtadienis, 36 metai, visą laiką mano gimtadienius rengdavo žmona, o aš pagalvojau, eina viskas... ir išvažiavau į vienkiemį.“

Ko gero tai pirmas kartas, kai kovotojas atvirai prabyla apie prieš pusmetį subyrėjusią santuoką su žmona, trijų vaikų mama Airine, o taip pat fizinius bei emocinius išgyvenimus siekiant pergalių, smarkiai veikiančius ir asmeninius santykius.

Paklaustas, kaip šiandien gyvena, Sergejus pasakos turintis posakį, ne kartą padėjusį jam išlipti iš emocinių duobių. „Rekomenduoju jį išsitatuiruoti smegenyse: kiekviena diena virš žemės yra gera diena. Tiesiog tiek.

O visa kita priklauso tik nuo mūsų, nes, kol mes esame čia, virš žemės, tol viskas dar nuo mūsų priklauso. Kai mes būsime po žeme, tada jau nieko pakeisti negalėsim“, – teigs S. Maslobojevas.

Sergejaus namų kieme iš tolo matoma vėliava su jo pravarde Kuvalda plevėsuoja ne šiaip sau. Pasak kovotojo, tai ženklas, simbolizuojantis intensyvų pasiruošimą būsimoms kovoms, ir, kaip tikisi, pergalėms.

Kovotojas gyvena pagal griežtą tvarkaraštį, suskirstytą minučių tikslumu, per dieną treniruojasi 3-4 kartus, dvi treniruotės itin intensyvios ir trunka net pusantros valandos, maitinasi pagal specialų valgiaraštį ir sau neleidžia jokių įprastų malonumų.

Sergejus pasakos, kad tuomet, kai jis alindavo kūną intensyviai ruošdamasis kovoms, šeima išgyvendavo ne mažesnę įtampą.

Prieš metus vykusiame grandioziniame turnyre Nyderlanduose S.s Maslobojevas stojo į ko gero svarbiausią kovą karjeroje. Su marokiečiu Tariku Khbabezu lietuvis „Glory“ organizacijoje pussunkio svorio kategorijoje kovojo dėl pasaulio čempiono titulo ir laimėjo.

Žiūrėdamas į kamerą po žinios apie pergalę Sergejus kreipėsi būtent į jį tuomet labiausiai palaikiusią žmoną, dėkojo komandos nariams ir neslėpė emocijų. „Po svarbiausios gyvenime pergalės taip atsitiko, kad atėjo laikas žmonai realizuoti save, o aš vis dar negalėjau paleisti to, ką pasiekiau, ir ką darau“, – pasakos Sergejus.

Pokalbis su dabar jau buvusia žmona Airine apie atšalusius tarpusavio santykius, pasak Sergejaus, įvyko praėjusių metų pabaigoje. Kas padėjo tuomet, kai, rodos, slydo žemė iš po kojų? Ką jis pataria kiekvienam išgyvenančiam skyrybas?

Ir kokie asmeniniai atradimai kovotojui padeda išlikti stipriam, energingam ir jaunatviškam?

Gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. per LNK.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder