Harry ir Meghan bus apklausti JAV nagrinėjamoje byloje dėl šmeižto

Harry ir Meghan bus apklausti Samanthos Markle šmeižto byloje, kurią iškėlė Meghan pusseserė.

Samantha Markle padavė Meghan į teismą dėl "šmeižto ir žalingų melagingų faktų" po 2021 m. poros interviu su Oprah Winfrey.

Ji teigia, kad buvo apšmeižta, kai Meghan "melagingai ir piktybiškai" pasakė, kad ji yra "vienintelis vaikas".

Teisėjas atmetė Meghan pateiktą prašymą sustabdyti parodymų davimą civilinėje byloje.

Parodymų davimas - tai oficialus įrodymų pareiškimas JAV, kurį teismas privalo paimti iš liudytojo arba bylos šalies.

Ilgai lauktame interviu su Winfrey pora aptarė savo šeimas, karališkąjį gyvenimą ir psichinę sveikatą.

Hercogienės pusseserė kovo mėnesį pateiktame pareiškime teigė, kad Meghan pasaulio auditorijai pateikė "akivaizdžiai melagingus ir piktavališkus pareiškimus".

Naujienų agentūros PA gautuose dokumentuose matyti pirminis prašymas.

Iš jų matyti, kad Samantha Markle, serganti išsėtine skleroze ir judanti neįgaliojo vežimėliu, pateikė ieškinį, teigdama, kad interviu su Winfrey žiūrėjo apie 50 mln. žmonių 17 šalių.

Prašyme teigiama, kad "buvo paskleistas melagingas ir piktavališkas melas" ir Samantha Markle patyrė "pažeminimą, gėdą ir neapykantą pasauliniu mastu".

Jame priduriama, kad Meghan pasinaudojo "galingais karališkosios šeimos viešųjų ryšių operacijos ištekliais", kad paskleistų "melą visame pasaulyje" apie Samanthą Markle ir jų tėvą Thomasą Markle'ą, ir tai apibūdinama kaip "iš anksto surežisuota kampanija, kuria siekiama sunaikinti jų reputaciją ir patikimumą".

Pasiūlyme teigiama, kad tai buvo daroma, "siekiant išsaugoti ir skatinti melagingą "skudurų ir karališkosios šeimos" pasakojimą".

Antradienį Floridos teisėja Charlene Edwards Honeywell atmetė Meghan pateiktą prašymą sustabdyti parodymų davimą byloje.

Laikraštis "The Times" praneša, kad ji teigė, jog prisiekusiųjų prašoma nuspręsti, kas yra "artimi" santykiai tarp pusseserių.

Byla dėl šmeižto iškelta po to, kai sausį buvo paskelbti princo Hario memuarai "Spare", o pernai - poros serialas "Netflix".

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder