Heloviną praskaidrino Ūpo (Pupų) Dėdė

(3)

Helovinas ne tik Klaipėdoje, bet ir visoje šalyje pamažu tampa vis populiaresne švente. Ir ypač tarp jaunimo, kuriam linksmintis vakarėlyje yra kur kas įdomiau nei pėdinti į kapines.

Patinka jis ir vaikams, kurie traukia nuo durų prie durų prašydami saldainių.

Tik su šia visai nelietuviška tradicija vis dar niekaip negali susitaikyti dėl visko paprastai bambėti mėgstantys piliečiai.

Kliūva jiems tiek linksmybės Visų šventųjų dienos ir Vėlinių išvakarėse, tiek šiurpiai pasipuošę Helovino vakarėlių dalyviai.

Tačiau per pastarąjį Heloviną net ir nuolat niurzgantys klaipėdiečiai turėjo mažiausiai vieną progą nusišypsoti. Uostamiestyje kelias dienas viešėjo Ūpo (Pupų) Dėdės slapyvardžiu labiau žinomas keliautojas ir muzikantas Algimantas Jasiulionis.

Tradiciškai jis su savo namais ant ratų švartavosi prie didžiųjų prekybos centrų, tad jį galėjo išvysti daugybė žmonių.

Ir ne tik nusišypsoti pamačius išskirtinį kemperį, kuriame Ūpo (Pupų) Dėdė po margą svietą keliauja su dviem savo augintiniais šunimis, bet ir įsigyti originalų jo kompaktinį diską.

„Bulvaro“ agentas taip ir padarė. Nors Ūpo (Pupų) Dėdė ir prašė už savo kūrybą 10 eurų, kaina greitai sumažino perpus ir dar magaryčių už 5 eurus pridėjo.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder