Į ką mirkyti tiulį ir lengvas dienines užuolaidas, kad jos vėl taptų baltos

Šiltuoju metų laiku atviri langai, kad išvėdintumėte kambarį, tampa norma. Todėl ant užuolaidų nusėda dulkės ir kiti gatvės teršalai, suteikdami joms nemalonią geltoną spalvą.

Dažnai įprastu skalbimu neįmanoma atkurti jų pirminio baltumo. Tokiais atvejais verta griebtis natūralios priemonės, kuri gali atkurti tiulio spalvą vos per 20 minučių, rašo „Telegraf".

Kaip greitai išbalinti tiulį

Tiulis ne tik puošia langus, bet ir tarnauja kaip barjeras nuo dulkių ir nešvarumų iš išorės. Todėl užuolaidas ir tiulį reikia reguliariai ir kruopščiai skalbti.

Prieš skalbdami pamirkykite audinį, pridėdami virtuvėje turimo ingrediento, kad jis vėl taptų baltas. Pripildykite dubenį 5 litrų vandens ir ištirpinkite jame vieną paketėlį kepimo miltelių. Maišykite, kol kepimo milteliai visiškai ištirps. Palikite tiulį, užuolaidas šiame skystyje 20 minučių.

Tada siųskite gaminį į skalbyklę, pasirinkę švelnų režimą. Kad pasiektumėte geresnį baltumo efektą, galite tiesiai į būgną įdėti dar vieną maišelį šios priemonės. Tai padės išbalinti audinį jo nepažeidžiant.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder