Į Lietuvą atkeliauja naujas šou

Į Lietuvą atkeliauja naujas šou – gaudynių aikštele taps visa Lietuva!

Jau šį rudenį Lietuvos žiūrovų laukia intriguojanti premjera – „Medžioklės sezonas". Tai naujas gaudynių šou, apimsiantis visą šalį. Žiūrimumo rekordus Nyderlanduose sumušęs gaudynių žaidimas -  kvapą gniaužiantis „Talpa Entertainment Productions" kūrėjų formatas, kurį Lietuvoje įgyvendins kūrybos namų ELITAZ prodiuseriai.

Į Lietuvą atkeliauja naujas šou – gaudynių aikštele taps visa Lietuva!

Jau šį rudenį Lietuvos žiūrovų laukia intriguojanti premjera – „Medžioklės sezonas".

Tai naujas gaudynių šou, apimsiantis visą šalį. Žiūrimumo rekordus Nyderlanduose sumušęs gaudynių žaidimas -  kvapą gniaužiantis „Talpa Entertainment Productions" kūrėjų formatas, kurį Lietuvoje įgyvendins kūrybos namų ELITAZ prodiuseriai.

„Esame profesiškai pakylėti galėdami į Lietuvą atvežti išskirtinį, energijos ir veiksmo kupiną šou "Hunting season", kurį lietuviškai vadinsime „Medžioklės sezonu".

Tai dar vienas mūsų bendradarbystės su garsaus visame pasaulyje prodiuserio John de Mol ir jo komanda rezultatas.

Esame įgalioti ir išskirtiniai Talpa formatų atstovai Baltijos šalyse, pasiryžę stebinti itin šviežiomis TV turinio naujienomis, o viena tokių neabejotinai yra „Medžioklės sezonas", kurį Lietuvoje įgyvendinsime Telia televizijos užsakymu." –  sako Kūrybos namų ELITAZ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

Įžymybės taps bėgliais

Širdį greičiau plakti priversiančiame žaidime du bėgliai, kuriais kiekviename epizode taps vis kiti žinomi Lietuvos žmonės, stengsis pabėgti iš menamo kalėjimo ir likti nesugauti keturias valandas.

Visiems gerai pažįstami žmonės galės kliautis tik sutiktų žmonių pagalba – jie neturės nei savo telefonų, nei pinigų – tik ryškų oranžinį kombinezoną.

Gaudynių aikštele taps visa Lietuva. Kur bėgliams pavyks sprukti, priklausys ir nuo sutiktų žmonių pagalbos bei nuo jų pačių pasiruošto plano.

Nors bėgliai neturės nieko,  gaudytojai bėgliams persekioti pasitelks visas išmaniąsias technologijas.

Gaudynės vyks realiu laiku, tikrame, nesuvaidintame pasaulyje. Ir jei bėgliai bus pagauti greičiau nei per keturias valandas, jie žaidimą pralaimės ir turės tęsėti žaidimo pradžioje sutartas lažybas. Jei bėgliams pavyks išsilaikyti keturias valandas nepagautiems - gaudytojams teks linksmos ir ne visada pačios maloniausios užduotys.

Žvaigždes medžios rokeriai

Naujojo Telia televizijos projekto medžiotojai -  itin sparčiai kylančios alternatyvaus roko grupės JAUTI nariai - Džiugas Širvys, Nojus Zvicevičius, Pilypas Gruzdys, Matas Petrulis, kurie turės būti ne tik itin greiti, bet ir išradingi nuolatos priimdami skubius sprendimus.

„Mums tikrai nuoširdžiai patinka šis žaidimas.

Aktyvus, nė sekundei sustoti neleidžiantis laidos formatas leidžia visiškai įsijausti ir tiesiog pamiršti, kad tai – filmuojama laida, o ne realybė, ir kad mes iš tikrųjų ne „medžiotojai", – juokiasi grupės nariai. – Manome, kad žaidimas bus artimas kiekvienam žiūrovui, nes viskas kažkiek primena vaikystės metus, kada dalyvaudavome įvairiose orientacinėse rungtyse – tas azartas, iš tiesų, juk niekada nedingsta. 

Na, ir patys esame nufilmavę ne vieną vaizdo klipą, kuriame kažkur lakstome, koncertų metu vietoje irgi tikrai nestovime. Žodžiu, sėdėti vietoje – ne mums", – šypsosi būsimo „Medžioklės sezono" medžiotojai ir išduoda, kad pabėgti nuo jų tikrai nebus paprasta:

„Kad atitrūktų nuo medžiotojų, bėgliams žaidimo pradžioje bus suteikta dvidešimt minučių.

Toje pačioje transporto priemonėje jie galės būti tik ribotą laiką, o su savimi jie negalės turėti tam tikrų daiktų, pavyzdžiui, mobiliųjų ar pinigų. Iš minios juos išskirs ryškūs oranžiniai bėglių kostiumai.

Bėgti nuo medžiotojų bėgliai galės per visą Lietuvą, bet slapstytis privačiose ar viešose erdvėse (pavyzdžiui, prekybos centro automobilių aikštelėje) negalės.

Negana to, bėglių buvimo vietą GPS siųstuvas išduos kas dešimt minučių" – pasakoja „medžiotojai".

Toliau kelia TV turinio kartelę

Pasak „Telia TV" vadovės Vitalijos Kibildės, šis projektas – dar vienas žingsnis žiūrovams visoje Lietuvoje pasiūlyti išskirtinio, originalaus ir naujausių formatų turinio „Telia TV" plaftformoje.

„Medžioklės sezonas" prasidėjo kaip internetinis projektas, o sparčiai išpopuliarėjęs „YouTube" platformoje netruko susilaukti ir TV kanalų dėmesio.

Lietuviškos versijos premjera „Telia TV" numatyta jau šį rudenį. Siekiame, kad naujas realybės šou užkariautų mūsų žiūrovų širdis ir papuoštų tikrai daug naujienų pateiksiantį „Telia TV" rudens sezoną", – sako V. Kibildė.

Visai šeimai skirtą pramoginį nuotykių šou „Medžioklės sezonas” Lietuva pristatys ketvirtoji pasaulyje. Sparčiai populiarėjantis TV formatas „Hunting Season“ jau įgyvendinamas kaimyninėje Lenkijoje, Belgijoje ir, žinoma, Nyderlanduose, kur ir buvo sumanytas.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder