Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas

Į TV ekranus grįžta Leo ir Bružo nuotykiai: įrodys, kad keliauti įmanoma net ir už 100 eurų

Neišskiriamas aktorių duetas Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šią vasarą ir vėl pakvies neeilinėms kelionėms su 30-ąjį gimtadienį švenčiančia TV3 televizija. Aktoriai pasirodys antrajame itin didelio populiarumo sulaukusio kelionių šou „Metam monetą“ sezone.

Žinomi vyrai ne tik kiekvieną žiūrovą supažindins su naujomis kelionių kryptimis, bet ir leisis į dar nepatirtus nuotykius, išbandydami kvapą gniaužiančias pramogas... Kas jų laukia šią vasarą?

Praėjusį sezoną žiūrovų širdis užkariavusio projekto herojai ir šiemet mes monetą įvairiausiuose pasaulio kampeliuose. Aktoriai lankysis Ispanijoje, Italijoje, Juodkalnijoje, Tunise ir daugybėje kitų šalių.

Tas, kuris atspės, kas iškrito – herbas ar skaičius – visą savaitgalį svečioje šalyje mėgausis prabanga ir neribotu biudžetu.

O štai kitam teks gerokai susiveržti diržus – visą savaitgalį jis bus priverstas išgyventi vos už 100 eurų, kurių turės pakakti viskam – nakvynei, maistui, transportui ir net pramogoms.

Taip keliauti L. Pobedonoscevas galėtų kad ir iki pensijos

Anot L. Pobedonoscevo, darbas tokiame projekte ne tik leidžia gyventi svajonių gyvenimą, bet ir praturtina kiekvieną šou žiūrovą.

„Manau, ne tik mes, bet ir žiūrovai supranta, kad mums labai pasisekė turėti svajonių darbą – keliauti, kvailioti ir visa tai sudėti į televizines laidas, kurios turi išliekamąją vertę.

Šis projektas naudingas žiūrovui ne tik savo turiniu, bet ir sukuria gerą nuotaiką. Jei tik sveikata leis, tokiuose projektuose būtų galima dalyvauti ir iki pensijos“, – šypsosi L. Pobedonoscevas.

Šiemet žiūrovai bus nustebinti ne tik naujų kelionių krypčių, bet ir dar labiau nustebinsiančių Leo ir Audriaus nuotykių.

„Šįkart keliausime po visą Europą, aplankysime vidurinės Azijos ar Afrikoje esančias šalis. Pabuvosime įvairiose lokacijose šalia skirtingų jūrų. Mūsų ir žiūrovų lauks saulė, jūra ir mėlynas dangus! Taip pat, žinoma, skanus maistas, nuotykiai, kultūra ir papročiai“, – intriguoja L. Pobedonoscevas.

Kad naujos kelionės po dar neatrastus kraštus bus be galo įspūdingos, Leo nė neabejoja. Kaip teigia vyras, taip galvoti nuteikia dar iki šiol atmintyje gyvi pirmojo laidos sezono kelionių įspūdžiai.

„Iš pirmojo sezono aplankytų šalių labiausiai įstrigo besaikis Sakartvelo vaišingumas. Vos tik atvykus su vietiniais pajutome labai stiprų ryšį – lyg būtumėme jų šeimos dalimi.

Taip pat įstrigo išskirtinis Madeiros gamtos grožis, nenusakomo mėlynumo Zakinto salos jūra. Atrodė, kad tokia jūros spalva gamtoje tiesiog negali egzistuoti!

O asmeniškai aš dar ilgai prisiminsiu savo „varguolio“ nuotykius Egipte – nakvojau pas vietinį žveją, lankiausi pas tikrus beduinus ir ragavau dar nepažintų skonių“, – prisiminimais dalinasi aktorius.

Ar yra vietų, į kurias Leo būtinai norėtų sugrįžti? Žinomas aktorius tvirtina, jog tokių – net ne viena. Tačiau jį asmeniškai labiausiai vilioja Madeira.

„Mano širdžiai artimas Balis, o Europoje – Madeira. Ji, galbūt, yra sterilesnė ir tvarkingesnė už Balį, tačiau gamtos grožis joje yra neapsakomas.

Taip pat man patiko gyventojų tradicijos, sostinės senamiesčio architektūra. Ten jautiesi saugus, o ir kainos nesikandžioja“, – prisiminimais dalinasi aktorius.

A. Bružui kelionės su ribotu biudžetu – ne naujiena

Tokį pat džiugesį kelionės ir naujos patirtys kelia ir aktoriui A. Bružui. Tiesa, jam itin svarbi ir kita dalis – žiūrovams suteikti malonumą. Tai aktorius vadina šventa savo pareiga.

Tiesa, pirmajame kelionių laidos sezone, mėgautis prabanga Bružui pasisekdavo rečiau nei Leo – daugumoje kelionių aktorius neatspėdavo, kas iškris metus monetą. Visa tai nulėmė, kad savo savaitgalius Audrius leisdavo su vos 100 eurų kišenėje.

Tačiau, kaip teigia aktorius, toks keliavimo būdas jam nėra naujiena. Jau nuo pat paauglystės jis ne kartą yra keliavęs net ir tuomet, kai tam turėdavo itin mažą biudžetą.

„14-kos metų po visą Lietuvą važinėjau autostopu, o būdamas 16-kos, turėdamas vos 100 dolerių kišenėje, mėnesį laiko taip pat keliavau po Europą. Tuo laiku įgytos patirtys buvo dar ekstremalesnės, tačiau iš jų išmokau, kad žmogus gali būti laimingas su tuo, ką turi“, – pasakoja A. Bružas.

Paklaustas, kurios pernai aplankytos šalys paliko didžiausią įspūdį, A. Bružas nė nesitaręs su Leo pakartoja beveik tą patį. Tiesa, jo priežastys – kitokios nei kolegos!

„Madeira – mano numeris vienas. Ši sala yra visiškai išskirtinė savo vynuogynais, bananų plantacijomis ir kalnais. Tai yra pasakiška šalis, kurioje ragavau visokių įdomių patiekalų – pavyzdžiui, žuvies patiekalą su mangų padažu.

Taip pat man įsiminė ir Sakartvelas. Ši šalis yra nuostabi ir fantastiška, o man ji visada asocijuojasi ir su šeima, nes mano sūnaus mama yra iš šios šalies“ , – prisimena A. Bružas.

Malonūs prisiminimai įkvepia ir dar didesnėms bei įdomesnėms kelionėms – A. Bružas įsitikinęs, kad šis, antrasis laidos sezonas, bus dar linksmesnis ir dar labiau įtraukiantis!

„Ši laida nėra vien apie šalies istoriją, ekonomiką ar geografiją. Šis projektas yra apie du entuziastingus keliautojus ir jų nuotykius, kai vienas sau gali leisti kone viską, o kitas yra apribotas.

Nesvarbu, kuriam tenka ta dalia – mes vis tiek į visą tai žvelgiame nuotaikingai. Abu daug kvailiojame ir žaidžiame vis skirtingesnėse pasaulio vietose“, – apie laidą pasakoja Audrius.

O šią vasarą žiūrovai bus nustebinti ir netikėtomis pažintimis bei ekstremaliomis pramogomis.

„Sraigtasparnis, oro balionas, kajakai, skrydis katapultu – kelionių metu su Leo mes leidžiamės į įvairiausias situacijas, nebijome ekstremalių pramogų, drąsiai ragaujame neįprastus patiekalus. Tikiuosi, kad šis šou ne vieną žiūrovą paskatins keliauti drąsiau“, – sako A. Bružas.

Žiūrovų laukia ne tik nepamirštami nuotykiai, įspūdžiai ir kuriozai, bet ir galybė naudingos informacijos bei patarimų visiems kelionių mėgėjams.

Organizatorių nuotr.

Naujas kelionių šou „Metam monetą“ sezonas – jau greitai per TV3!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder