Indrė Burlinskaitė-Vaisieta

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta: yra įsivaizduojančių, kad visas mano veidas perdarytas

(1)

„Manęs klausia, ar nosis pamažinta, ar skruostikauliai sudėti, ar riebalai nuo veido nusiurbti, ar vokai išoperuoti... Yra įsivaizduojančių, kad visas mano veidas perdarytas.

Bet tiesa ta, kad esu turėjusi vos vieną plastinę operaciją, ir tikrai ne veido srityje“, – LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo sporto trenerė, nuomonės formuota Indrė Burlinskaitė-Vaisieta.

Dviejuose populiariausiuose socialiniuose tinkluose Indrę seka jau daugiau nei 100 tūkst. žmonių.

„Lietuva – maža šalis, todėl norint surinkti tiek sekėjų tikrai yra ką veikti, – pasakojo Indrė. – Tikrai įdedu darbo į tai, nors, kaip ir dauguma, sulaukiu įvairių replikų: „Indre, tu juk nieko čia neveiki, tik gražias nuotraukas keli, atostogauji, išvaizda rūpiniesi...“

Moteris pasakos, kad dėl nepriekaištingo įvaizdžio kaskart samdosi profesionalius fotografus, iki smulkmenų apgalvoja drabužius, kuriuos vilkės, o makiažą ir šukuoseną jai kuria savo srities meistrai.

24 metų modelis, beveik 90 tūkst. sekėjų turinti nuomonės formuotoja, mados turinio kūrėja Inidė Jasnauskaitė, socialiniame tinkle išgarsėjusi trumpais nuotaikingais vaizdo įrašais, teigė, kad darbas socialiniuose tinkluose iš tiesų nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš šono.

„Mano nuomone, tai yra be proto sunkus darbas, atimantis daug laiko ir reikalaujantis dar daugiau jėgų“, – pasakojo Inidė.

Karjerą socialiniame tinkle mergina pradėjo prieš ketverius metus, kai ėmė dalytis gražiomis nuotraukomis, o didžiausio populiarumo sulaukė prasidėjus karantinui, paskelbtam po pasaulį išplitus koronavirusui.

Iš neturėjimo ką veikti ji ėmė filmuoti ir, mėgėjiškai sumontavusi skelbti trumpus vaizdo įrašų klipus, kaskart sulaukdavo vis didesnio peržiūrų skaičiaus.

Šiandien jos ir sužadėtinio Osvaldo Jonaičio veikla socialiniame tinkle yra pelninga.

Sekėjai reiklūs, todėl, pasak Inidės, kaskart reikia sugalvoti vis ką nors naujo ir nesikartoti, klipas turi atrodyto patraukliai, smagiai, nenuobodžiai...

Be to, filmavimo metu kaskart reikia būti geros nuotaikos ir, žinoma, patraukliai atrodyti.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder