Indrė Kavaliauskaitė: Sėkmė dažniau nusišypso tiems, kurie šypsosi jai

(1)

Daug besišypsantys asmenys natūraliai traukia žmones. Šypsena simbolizuoja, kad esate atviras ir draugiškas, ji gali padėti pelnyti palankumą, o ilgainiui ir įtaką.

Vienos žaviausių šypsenų savininkė, nuomonės formuotoja ir BENU šypsenos ambasadorė Indrė Kavaliauskaitė įsitikinusi, kad tinkama burnos higiena raktas į sveiką šypseną, raktas į sėkmę.

Šypsena yra mano energijos paslaptis, nes tikiu tuo, kad mes patys kas rytą save užprogramuojame, kaip turime jaustis, kas tą dieną atsitiks, kaip ją priimsime. Man gyvenimas taip susiklostė, kad jei į viską žiūriu su šypsena, viskas daug lengviau pasidaro, sako pašnekovė.

Kas rytą sau ir vaikams besivalant dantis veidrodyje nusišypsančios I. Kavaliauskaitės įsitikinimu, šypsena teigiamai veikia emocinę būklę.

Net jei jaučiatės prislėgtas, šypsena gali pagerinti nuotaiką ir bendrą savijautą. Ji padeda mažinti stresą, išlaisvinti endorfinus (geros savijautos hormonus) ir sukurti pozityvesnį mąstymą, teigia nuomonės formuotoja.

Kartais jau nebežinau ribos ar šypsausi tik sau, ar vaikams, bet kokiu atveju tai darome vieni kitiems. Manau, žmonės galėtų atlikti eksperimentą: einant gatve nusišypsoti nepažįstamajam ir pamatyti, kad dažniausiai žmonės į šypseną atsako šypsena, ir diena tampa geresnė, priduria ji.

Šypsena sustiprina asmeninius bei profesinius santykius

I. Kavaliauskaitės manymu, daug besišypsantys asmenys natūraliai traukia žmones, šypsena tarsi simbolizuoja, kad esate atviras ir draugiškas, ji gali padėti pelnyti palankumą, prisidėti prie sėkmės užmezgant ryšį bei sustiprinant tiek asmeninius, tiek profesinius santykius.

Kai ko nors prašai su šypsena, atrodo tarsi gyvenimas pats tau viską atneša ir paduoda, o kai pykstame ir reikalaujame, tada labai susikoncentruojame į tai, ko neturime. Todėl, kur savo dėmesį nukreipsi, tą ir turėsi, sako ji.  

Akivaizdu, kad graži šypsena neįmanoma, be sveikų dantų ir tinkamos bei nuolatinės burnos higienos, kuriai nuomonės formuotoja skiria daug dėmesio.

Aš tikrai rūpinuosi savo dantimis, nes taip pat noriu savo pavyzdžiu užkrėsti ir vaikus, kuriems dėl to tikrai nėra jokio streso, nėra jokių papildomų raginimų tą daryti: vos tik išlipus iš lovos jie man šaukia: palauk mūsų, mama valykimės dantis kartu.

O jeigu atsitinka taip, kad jau būnu tą padariusi, tuomet turiu šią procedūrą dar kartą pakartoti su vaikais. Mūsų namuose dantų priežiūra yra labai pozityvi ir norima veikla, pasakoja I. Kavaliauskaitė.

Gražios šypsenos paslaptis rūpestinga dantų priežiūra

Nuomonės formuoja sako, kad per dieną dantis valosi tikrai ne tik ryte ir vakare.

Man tikrai dažniausiai tenka išsivalyti dantis daugiau nei įprastus du kartus per dieną, nes visada tai darau ir prieš renginių vedimą, ir prieš fotosesijas, ir prieš makiažą, todėl dantų valymas šepetuku ir dantų siūlu, man beveik kaip rankų plovimas itin dažna procedūra, sako I. Kavaliauskaitė.

Nuomonės formuotoja džiaugiasi, kad Lietuvoje šiuo metu yra didelis burnos higienos prekių pasirinkimas, pagal pačius įvairiausius poreikius.

Šiuo metu mūsų visa šeima naudojame Sunstar GUM prekių ženklo dantų pastą, tačiau vaikai dažniausiai ją renkasi pagal skonį, o aš pagal tai, ko tam kartui reikia: jeigu norisi baltesnių dantų vienokią pastą, jei dantys pajautrėję atitinkami kitokią.

Džiaugiuosi, kad pasiūla dabar yra labai didelė, tad be vargo gali rasti sau tinkamą pastą įvairiausiems poreikiams, sako ji.

Tai, kad vaistinių tinklas BENU I. Kavaliauskaitę pasirinko rugpjūčio mėnesį vykdomo burnos higienos projekto Šypsomės sėkmei, o ji mums!, kuriuo skatinama skirti daugiau dėmesio dantų priežiūrai, ambasadore, ji pati laiko dideliu komplimentu.

Man tai buvo vienas geriausių komplimentų tapti BENU šypsenos ambasadore. Tai rodo, kad mano šypseną pastebi, nes šypsotis stengiuosi net ir tada, kada būna truputį liūdna. Tikiu, kad tuomet diena vis tiek bus geresnė, sako žinoma moteris.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder