Indrė Stonkuvienė pasipiršo Vidui Bareikiui: tokiu gyvenimo momentu pasidžiaugti gali tikrai ne kiekvienas

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis, panašu, mėgsta stebinti vienas kitą. Ypatingą dovaną atlikėjas iš savo mylimosios gavo ir šį savaitgalį, tiesa – kiek neįprastą. Žinoma nuomonės formuotoja pajūry pasipiršo savo mylimam vyrui.

 

„And HE said YES

Nuo dabar turiu tokį gyvenimo momentą kuriuo pasidžiaugti manau gali tikrai ne kiekvienas, o aš jį prisiminsiu visą savo gyvenimą.

MAN PASIPIRŠO!

Su Indre Stonkuviene daug šnekėjome apie tai, kokia seksistinė nesamonė ir keista tradicija yra tai, kad moteris tarsi kokia vargšelė laukia kol „visagalis vyras“ sugalvos, kad jau laikas „ją imti“ ir tada jai pasipirš.

Šnekėdavome kodėl tai visgi nėra komandinis reikalas, kai kartu tai sutari ar pajunti ir tada galiausiai įvyksta magiškas momentas. Prieš kelis mėnesius padariau tą tradicinį slaptą veiksmą ir paprašiau Indrės ranko – nesugalvojau kažko naujo ar orginalaus, o vat mano sužadėtinė vakar „šovė“ tokį, kad net prisėdau.

Pasivedė mane į šoną nuo artimiausių draugų ir kaip priklauso priklaupusi ištraukė žiedą.

Dar einant sakau:

– „Kur einam? Gal pasipirši man?

Ir po sekundės BAM!

Nu blemba, kokia tu NEREALI!

Ačiū tau Indre, kad esi tokia MYLINTI, SU NIEKUO NEPALYGINAMA, ORGINALI ir VIENINTELĖ TOKIA VISAM PASAULYJE!“, – rašė Vidas Bareikis.

Organizatorių nuotr.

Delfi primena, kad balandžio mėnesį Indrei Stonkuvienei pasipiršo Vidas Bareikis. Apie sužadėtuves garsi nuomonės formuotoja pranešė taip pat socialiniuose tinkluose.

„Vienu klausimu mažiau. Tai tiek tų žinių. Esu dar meilės lengvam šoke. Myliu, Vidai, tave“, – šalia nuotraukos anksčiau pažymėjo Indrė.

Ant žinomos moters piršto, kaip buvo matyti nuotraukose, sužibo žiedas. Sužadėtuvės įvyko Lietuvos pajūryje.

Organizatorių nuotr.

Romantiškus jausmus pramogų pasaulio pora puoselėja jau daugiau nei dvejus metus. Pirmosios Vido ir Indrės akimirkos kartu užfiksuotos 2019-ųjų lapkričio 14-ąją, Marijampolėje.

Dainininkas kiek anksčiau pasakojo, kad vienas kitą atradę ir nieko ilgai nelaukę jiedu išvyko į pirmąją savo kelionę po Maskvą.

„Tada pirmą kartą pamačiau, kokia esi iš tiesų“, – dalindamasis šmaikščiais Indrės kadrais anksčiau rašė Vidas.

„Ačiū, kad šiais metais buvai šalia visais mano svarbiausiais momentais. <...> Tada pagalvojome, kam čia tempti tą gumą? Ir išvykome į antrąją savo kelionę.

Na, ir tada pasirodėme...“, – nuotrauką, kurioje jiedu pozuoja dizainerės Agnės Kuzmickaitės naujos kolekcijos pristatymo renginyje aprašė Vidas.

– Šiaip tai labai myliu tave už tai, kokia esi nuostabi mama. Už tai, kaip myli mano draugus.

Ačiū už laiką kartu, už skrydžius ir už visa tai. Bet vis tiek tu man labiausiai patinki tokia – netobulai tobula“.

Kartu Vidas ir Indrė buvo pastebėti ir 2020 metų sausio 31 d. vykusių M.A.M.A apdovanojimuose.

Nors ant raudonojo kilimo jie nepozavo kartu bei prieš pat renginį nedemonstravo šiltų jausmų, pačiame renginyje mielai leido kartu laiką, o užlipęs ant scenos atsiimti apdovanojimo V. Bareikis tąkart taip pat nepamiršo ne tik padėkoti, bet ir prakalbo apie šiltus jausmus.

I. Stonkuvienė į tai taip pat sureagavo atsistojusi ir šypsodamasi, kai visų akys buvo nukreiptos būtent į ją.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder