Įspūdingas Alano Chošnau sugrįžimas į sceną - atidarytas ne tik vasaros, bet ir didžiųjų koncertų sezonas

Penktadienio vakarą Palangoje Alanas Chošnau pristatė naują ir įspūdingą koncertą “Geriausios dainos”, kuriame išskirtinai vieningai linksminosi jo gerbėjai iš visos Lietuvos. 

Iš anksto buvo skelbiama, kad šis renginys bus ilgai paties atlikėjo lauktas solinis sugrįžimas į didžiąją sceną po kūrybinės pertraukos.

Scenoje Alanas sakė: “Laukti buvo verta, nes per šį laiką sukūriau daug gražių dainų, tad susitikime ir kituose koncertuose. Jų bus daugiau!”.Ypatinga atmosfera vakar vienijo Palangos koncertų salėje susirinkusią publiką, kuriai Alanas atliko dviejų valandų koncertinę programą.

Koncertas užsitęsė, nes gerbėjai šiltai kartojo scenoje skambančius kūrinius ir patys dainavo pačius žymiausius, jau kultiniais tapusius, atlikėjo hitus, taip pat naujesnius kūrinius kaip “Laukiau ilgai”, “Širdis” ir netgi prieš dvi savaites pristatytą naujausią dainą “Kiek upė turi krantų”.

“Toks išskirtinis muzikinis vakaras – jame susijungė mano ir žmonių širdys. Šis jausmas yra tai, dėl ko gyvenu. Visos dainos ir jų atlikimas, šviesų ir garso efektų darna, stipri vienybės energija salėje ir nuoširdus džiaugsmas visiems kartu dainuojant gražiausias dainas yra magija ir stebuklas.

Mes su publika vakar visa tai sukūrėme ir aš esu dėkingas visiems ir kiekvienam, kas vakar buvo čia ir dabar, su mumis!” – atvirai emocijas liejo Alanas Chošnau.

Vakar Palangos koncertų salė tapo visai kitokia erdve – specialios šviesų konstrukcijos, efektingų prožektorių gausa ir lazerių projekcijos – visa tai naujame Alano Chošnau soliniame šou.

Tikėtina, kad tokio reginio Palangos salė dar neturėjo, nes buvo išlipta iš scenos rėmų tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme.

Naujus įspūdžius žiūrovams sukūrė profesionalūs scenos šviesų, lazerių ir video meno operatoriai, į Palangą atvežę begalę technikos ir įrangos. Visa tai verta gyvai pamatyti ir patirti artėjančiuose kituose atlikėjo koncertuose.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder