Itališki Leo ir Bružo nuotykiai: „Ferrari“ griausmas ir nakvynė ten, kur apsistodavo princesė Diana

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, taip ir šįvakar į nepamirštamus kelionių nuotykius kvies TV3 vasaros kelionių šou „Metam monetą“. Projekto vedėjai, aktoriai ir draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leisis į dar vieną neužmirštamą kelionę.

Šiandien bičiuliai atras istorija bei kultūra itin turtingą ir išskirtinės gamtos grožio kupiną Italijos regioną.  

„Buongiorno, brangūs žiūrovai. Šiandien mes pagaliau esame čia – Riminyje! Viva Italia!“ – oro uoste sveikinsis L. Pobedonoscevas.   

Riminis – nuostabaus grožio miestas Italijoje, įsikūręs Emilia-Romagna regione.

Tai, kas paprastai vadinama Riminiu, iš tikrųjų susideda iš kelių kurortinių miestelių, kurių kiekvienas turi unikalių bruožų.

Šie miesteliai kartu sudaro didžiausią Italijos kurortą, besitęsiantį net 75 kilometrus palei Adrijos jūros pakrantę.  

Tai – atostogų kryptis, kuri savo įvairove patinka visiems: ir ieškantiems ramaus poilsio, ir ketinantiems pasinerti į naktinį gyvenimą.

Riminį galima drąsiai vadinti paplūdimių rojumi – jų plotis kartais siekia net 200 metrų, o pati paplūdimių juosta driekiasi net 15 kilometrų.

Šis kurortas yra puiki vieta atsipalaiduoti, mėgautis saule bei maudytis Adrijos jūroje.

Itin vertinami paplūdimiai ir seklus jūros vanduo į Riminį taip pat pritraukia šeimų su mažamečiais vaikais. 

Riminį vis labiau pamilsta ir lietuviai. Kiekvienas keliautojas čia gali rasti viską, ko geidžia širdis: nuo architektūros perlų ir vandens pramogų iki skaniausio itališko maisto šedevrų. 

Jau šiandien žiūrovai sužinos, kuris iš bičiulių – Leo ar Bružas – Riminyje galės pasileisti plaukus ir mėgautis tikra itališka prabanga, o kuriam teks tvirtai susiveržti diržą. 

Kaip visada, vos atskridę į kitą šalį, laidos herojai mes monetą.

Pastaroji nulems, kas šioje šalyje mėgausis neribotu biudžetu, o kam teks suktis iš padėties ir pramogauti kišenėje turint tik 100 eurų.  

Metus monetą paaiškės, kad turtuolio savaitgalis Riminyje bus vienas prabangiausių visame sezone.

Riminyje jis apsistos pačiame ištaigingiausiame šio kurorto 5 žvaigždučių viešbutyje „Grand Hotel Rimini“, kuriame kažkada savo dienas leido ir kultinis kino režisierius, gimęs ir augęs Riminyje – Federico Fellini. 

„Šiame viešbutyje apsistoti mėgo ne tik kino grandas Federico Fellini, bet ir tokios pasaulinio lygio įžymybės kaip Sophia Loren, Brigitte Bardot, princesė Diana, Frankas Sinatra, Dalai Laima ir daugelis kitų garsenybių“, – dalinsis vienas iš laidos vedėjų. 

Laimingasis keliautojas čia mėgausis ne tik prabangaus viešbučio komfortu, patogumais bei SPA procedūromis, bet ir leisis į išskirtines patirtis ir pažintį su Emilia-Romania regionu.

Turtuolis dalyvaus rinktinių regiono vynų bei balzaminio acto degustacijose, aplankys Parmiggiano Reggiano sūrio fabriką ir net kelis išskirtinius restoranus, kur mėgausis geriausiais itališkos gastronomijos šedevrais. 

Turtuolio kelionę Riminyje vainikuos netikėta kelionių organizatoriaus staigmena – atvykęs į „Ferrari“ muziejų, po ekskursijos jis leisis į pasivažinėjimą su naujutėlaičiu ir įspūdingai greitu „Ferrari“ automobiliu! 

„Mano plaukai plaikstosi į visus šonus, adrenalinas kyla, o širdutė plaka vis stipriau – aš esu greičio valdovas!“ – džiaugsmo neslėps turtuolis. 

Tačiau neliūdės ir kitas laidos vedėjas, kurio biudžetas visam savaitgaliui tebus 100 eurų.

Jis mėgausis vietiniais itališkais patiekalais, atras Adrijos jūros žavesį bei paplūdimius, išvaikščios gražiausias Riminio gatveles bei aikštes ir net aplankys išskirtinį F. Fellini muziejų, kuriame jį nustebins išskirtinės instaliacijos. 

Riminyje antrasis vedėjas apsilankys ir kino teatre „Cinema Fulgor“, kur jaunystėje filmus žiūrėjo ir pats kino režisierius F. Fellini.

O dabar kino teatre itin daug dėmesio skiriama pačiam garsiajam kūrėjui. 

„Tai yra wow. Toks jausmas, kad aš atėjau dar į tuščią salę Oskarų ceremonijos dieną...“ – žavėsis jis. 

Tiesa, šis vedėjas ne tik žingsniuos kino grando F. Fellini keliais – lankydamasis Riminyje, jis turės progą įgyvendinti ir vieną savo svajonių – nuvyks į San Mariną, kuris nuo Riminio nutolęs vos 20 kilometrų atstumu. 

„San Marinas… Mano sena svajonė!“ – entuziazmo kupinas sakys jis. 

Kuris iš vedėjų keliaus savęs nevaržydamas ir visą savaitgalį mėgausis neįtikėtina prabanga bei malonumais? Kuriam teks suktis iš padėties ir keliauti po Riminį vos su 100 eurų kišenėje? Visa tai paaiškės jau šį sekmadienį.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder