Įvertinkite: Rūtos Loop naujausia daina „Mėnesienoj“

Charizmatiškoji ir svajingoji atlikėja Rūta Loop, žinoma dėl savo kūrinių „We came from the Sun“, „Call me from the Cold“, „Nenorim būt po vieną“ ir kitų dainų, sėkmingai pasirodžiusi Eurovizijos dainų konkurso atrankose, išleidusi jau du muzikinius albumus, po trumpos pertraukos ir toliau klausytojus džiugina premjeromis.

Šįkart atlikėja pristato vasarišku, melancholišku jausmu alsuojantį kūrinį „Mėnesienoj“, rašoma pranešime spaudai.

Atlikėja pasakoja, kad iki pat dainos išleidimo dienos klausydavosi jos namuose ir vis giliau grimzdavo į dainos kuriamą atmosferą.

Dainininkė Rūta Loop dar rudenį buvo išvykusi į kūrybinę stovyklą kartu su prodiuseriais ir muzikantais Edgaru Žaltausku, Kasparu Meginiu bei Juozu Martinkėnu, kur ir gimė ši daina.

„Aš ir mano kūrybiniai bendražygiai šią dainą pamilome dar rudenį, džiugu, jog ši daina dar neatsibodo mums patiems, o meilės tematika įvilkta į jaukų dainos tekstą leidžia grimzti į šilčiausius jausmus ir vasaros svaiginančius vakarus“, – šypsosi Rūta.

Dainos „Mėnesienoj“ klipas tik dar giliau pažvelgia į fantazijų kupiną įsimylėjelių pasaulį ir atspindi atlikėjos Rūtos romantikos paveikslą. Gražūs Lietuvos kraštovaizdžiai, svajingi kostiumai sukuria lyg sapno įspūdį iš kurio nesinori pabusti.

„Tegu visi įsimyli ir atranda savo žmogų su kuriuo gera. Galbūt ši daina sukurs pažinties prisiminimus ir primins jiems jų meilės istorijos pradžią“, – fantazuoja atlikėja Rūta Loop.

Klipo režisierius Domas Merkliopas ir operatorius Nikita Voitov klipe norėjo perteikti romantišką nuotaiką ir grožį, kuris slypi paprastume.

Todėl ir pačiame klipe apstu išskirtinių kadrų, neįprastų rakursų bei svaiginančios dinamikos. Atlikėja Rūta Loop kviečia išgirsti jos naująją dainą „Mėnesienoj“ ir kartu pasinerti į gaivią ir akį glostančią Lietuvos gamtą.

Dainą galite išgirsti čia: https://www.youtube.com/watch?v=IoYc9DDA5Vg

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder