J. Jankevičius prabilo apie sūnų ir mylimąją Gretą: tapus tėčiu, pasikeitė ne tik rutina

Laidų ir renginių vedėjo, humoristo Justinas Jankevičiaus gyvenimas pasikeitė. Kaip pasakoja žinomas vyras, gimus pirmagimiam sūnui, jo rutina tapo kitokia, pasikeitė ir prioritetai.

Šį šeštadienį TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ Justinas atviraus, kad tapęs tėčiu jaučiasi suminkštėjęs, tačiau nepaisant to, humoras ir aštrus sąmojis vis tiek liko pagrindiniais jo gyvenimo palydovais.

Šį šeštadienį kulinarinių pokalbių laidos VOKĖ-III studijoje laidos vedėja Ilona Juciūtė kalbins žiūrovams puikiai pažįstamą humoristą, talentingą televizijos laidų bei renginių vedėją Justiną Jankevičių.

Kol studijoje megsis įdomūs ir atviri pokalbiai, „Kamado bono“ grilio zonoje kepsninių guru Robertas Svetlauskas laidos herojui ruoš sumuštinį su brandinta jautiena, česnakine duona, salotomis bei slaptu padažu.  

Justinas laidoje prisipažins, kad jam labiau įprasta yra kalbinti žinomus žmones, o ne pačiam būti kalbinamu. „Man keista pačiam būti kalbinamam, nes aš kaip ir neturiu ką papasakoti. Esu neįdomus žmogus. Man labiau patinka traukti informaciją iš kitų žmonių“, – juokaus J. Jankevičius.

Kalbėdamas apie savo karjeros pradžią televizijoje, humoristas prisimins kurioziškiausias situacijas, jį išgarsinusį pokštą bei pirmuosius eterio grandų patarimus.

„Antroje ar trečioje laidoje, išėjo Roko Žilinsko bajeris, ir štai, nuo to, prasidėjo mano karjera. Prisimenu, kaip dabar – po vieno humoro klubo renginio stovime lauke, o Marijonas Mikutavičius tuomet vedė mūsų laidą tuomet.

Aš jam ir sakau: „Marka, tai kur tos bobos ir bapkės?“,  o jis filosofiškai atsako: „Justinai, žinai, pinigų dar gali tekti ir palaukti, o bobų – apsižvalgyk aplinkui“. Tada supratau, kad gyventi galima.

Televizija man patiko visą gyvenimą. Man tai buvo  tokia slapta svajonė, apie kurią net nenori ir bijai svajoti. Na, telikas yra kas?

Televizija yra Valinskas, Mikutavičius ir visi kiti.. O tu, ką? Esi būras, prasčiokas ir toks patenki į teliką... net nežinojau, su kuo sugulti į lovą, kad mane paimtų į teliką“, – apie savo karjerą televizijoje juokaus Justinas.

Šiandien Justinas yra vienas žinomiausių ir geidžiamiausių eterio veidų. Vienas sėkmingiausių ir ilgiausiai gyvuojančių jo vedamų projektų – „Gero vakaro šou“, kur jam kompaniją palaiko Mindaugas Stasiulis.

Apie laidos „Gero vakaro šou“ užkulisius bei pradžioje buvusius įtemptus santykius su kolega M. Stasiuliu, J. Jankevičius dabar kalba su šypsena. Nors, kaip pats prisimena, iš pradžių su scenos kolega susidirbti sekėsi sunkiai.

„Pradžioje mes vienas kitą norėjome nužudyti. Bet čia nėra metafora. Pirmame sezone, mes realiai kiekvienas planavome, kur slėpti kūną. Kiekvienas turėjome susidėliojęs detalų planą“, – juokaus humoristas.

Rodos, apie darbą J. Jankevičius galėtų pasakoti nesustodamas, tačiau bene svarbiausias dalykas Justino gyvenime dabar – jo šeima. Paklaustas, kaip pasikeitė jo gyvenimas gimus sūnui, Justinas neslėps, kad jo širdis tikrai suminkštėjo, o rutina visiškai pasikeitė.

„Žinoma, suminkštėji, surimtėji. Tas mažas  vaikšto aplinkui – vis tiek, kažkaip, jauti šiltesnius jausmus. Aš, pasirodo, ne sociopatas, kaip galvojau prieš tai“, – laidos studijoje kvatosis Justinas ir atskleis, kad nuo šiol jo ir Gretos namuose vyrauja preciziškos kasdienybės taisyklės.

Justinas laidoje pasakos, jog save laiko akademiniu maisto gamintoju. Nors į virtuvę dažniau užsuka valgyti, nei gaminti, Justinas atskleis, kad kai gamina, jam tai pavyksta gerai.

„Kartais gaminu, bet aš toks labai akademinis gamintojas. Kartas nuo karto, aš labai užsimanau kažką pagaminti. Tada imu receptų knygą ir viską kruopščiai, be jokios improvizacijos, papunkčiui, taip, kaip parašyta, vienas prie vieno, pagaminu. Ir man pavyksta gerai.

Bet taip, kad gaminčiau iš to, kas yra šaldytuve – ne, taip nėra, o štai Greta gamina puikiai!“ – apie maisto gaminimą pasakos J. Jankevičius.

Mylimiausiu Gretos gaminamu patiekalu Justinas įvarys šaltibarščius. „Tiesiog, aš nesu ragavęs skanesnių. Ji taip moka atitaikyti viską, kad net pavasario aš laukiu ne dėl to, kad saulutė – aš pavasario laukiu dėl to, kad prasideda Gretos šaltibarščiai“, – apie mėgstamiausią savo širdies draugės, Gretos gaminamą patiekalą laidoje „Virtuvės istorijos“ pasakos J. Jankevičius.

Kaip atrodo jo ir mylimosios Gretos kasdienybė bei kaip apsivertė gyvenimą tapus tėčiu – visa tai ir dar daugiau, jau rytoj, kulinarinėje pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“.

Kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“  – šeštadieniais, 10 val. per TV3!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder