Jamie Foxx'o draugė Garcelle Beauvais išsklaidė "siaubingus gandus" apie jo sveikatą

Balandžio mėnesį aktorius buvo paguldytas į ligoninę dėl neatskleistos "medicininės komplikacijos".

Pastarosiomis savaitėmis Jamie Foxxas sulaukė daug meilės ir palaikymo po to, kai buvo pranešta, kad jis paguldytas į ligoninę dėl neatskleistų "medicininių komplikacijų".

Balandžio 12 d. aktoriaus dukra Corinne Foxx viešai pasidalijo, kad jis gydomas. Po trijų savaičių pasirodė pranešimų, kad Ray žvaigždė vis dar yra ligoninėje, o jo šeima prašo maldų ir ruošiasi blogiausiam.

Corinne - jo dukra, ėmė aiškinti - Jamie jau buvo išrašytas iš ligoninės, o dabar vienas iš jo draugų ir bendražygių vadina dramatiškais gandus, pasklidusius apie jo sveikatą.

Interviu žurnalui "People" Garcelle Beauvais, kartu su Džeimiu vaidinusi laidoje "The Jamie Foxx Show" ir 2013 m. filme "White House Down", pavadino gandus "siaubingais" ir sakė, kad asmeniškai kalbėjosi su draugo šeima.

Balandžio 12 d. instagrame paskelbtame, jau ištrintame pareiškime 29 metų Jamie dukra Corinne rašė, kad dieną prieš tai jis "patyrė medicininių komplikacijų".

"Laimei, dėl greitų veiksmų ir puikios priežiūros jis jau pakeliui į pasveikimą", - toliau rašoma pareiškime.

"Mes žinome, koks jis mylimas, ir dėkojame už jūsų maldas. Šeima prašo šiuo metu užtikrinti privatumą".

Tuo metu Džeimis Džordžijoje filmavosi filme "Back in Action" su Kameron Diaz.

Gegužės 3 d. TMZ pranešė, kad Jamie artimieji prašo melstis, nes jis tebėra ligoninėje. Gegužės 9 d. "Radar Online" pranešė, kad jo šeima ir draugai "ruošiasi blogiausiam".

Gegužės 3 d. Džeimis atnaujino informaciją gerbėjams savo pirmuoju "Instagram" įrašu nuo balandžio 6 d. "Vertiname visą meilę!! Jaučiuosi palaimintas", - rašė jis.

Po kelių dienų Corinne išsklaidė pasklidusius gandus apie sunkią jo būklę. Kaip pranešė "Good Morning America", savo "Instagram Story" įraše ji užsiminė apie pranešimą, kad šeima "ruošiasi blogiausiam", ir parašė: "Liūdna matyti, kaip siautėja žiniasklaida".

Ji pridūrė: "Mano tėtis jau keletą savaičių yra išėjęs iš ligoninės, sveiksta. Tiesą sakant, vakar jis žaidė piklbolą! Ačiū visiems už maldas ir palaikymą!"

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder