Jamie Lynn Spears atskleidė savivertės problemas, kilusias augant kaip Britney seseriai

"Mano sesuo išgarsėjo visame pasaulyje, kai buvau labai jauna."

Jamie Lynn Spears atvirai pasakoja, kad dėl to, jog užaugo sesers Britney šešėlyje, susiduria su savigarbos ir savivertės problemomis.

Trečiadienį įvykusioje "Specialiųjų pajėgų" sezono premjeroje: Pasaulyje sunkiausias išbandymas", aktorė verkė, nes emocingai dalijosi tuo, kad jaučiasi, jog nėra laikoma "sava asmenybe" ir neturi "nieko" sau.

Sunkiai įveikusi pirmąją užduotį, kurioje ji iš naujo išgyveno prieš šešerius metus įvykusios siaubingos dukters keturračio avarijos traumą, ji buvo nusiųsta į psichologinio įvertinimo kambarį, kur vadovams prisipažino, kad ši patirtis ją sužadino.

Prisimindama traumuojančią avariją Jamie Lynn pradėjo verkti, o paskui prisipažino, kad nori jaustis "kažko verta".

Paklausta, kas ją verčia manyti, kad ji "nieko verta", atsakė: "Tiesiog atrodo, kad kiekvieną kartą, kai labai sunkiai dirbu, kad ką nors pasiekčiau pati, atrodo, kad tai tikrai nėra to verta."

"Kai augau, mano sesuo tapo garsi, pasauliniu mastu garsi, kai buvau labai jauna, - tęsė ji.

"Aš taip didžiuojuosi ja, myliu ją iki mirties, ir nežinau, tiesiog kartais jaučiuosi taip, tarsi iš tikrųjų nieko sau neturėčiau."

Jamie Lynn išpažintyje pasidalijo daugiau minčių: "Galiu labai didžiuotis savo seserimi, bet taip pat turėti savo tapatybę ir tikėtis, kad į mane bus žiūrima kaip į savo asmenį."

"Visą laiką kovoju su savigarba, o kaip mama bandau apsimesti, nes nenoriu, kad vaikai kada nors jaustų tokius jausmus, kokius jaučiu aš", - pridūrė Jamie Lynn, kuri yra 14 metų dukros Maddie ir 4 metų Ivey mama.

Praėjusių metų sausį pasirodžius Jamie Lynn memuarams "Things I Should Have Said", tarp jos ir Britney kilo didelė drama.

Reklamuodamos memuarus, ji ir Britney pyko viena ant kitos dėl Džeimės Lynn teiginių knygoje ir ją reklamuojančiuose interviu, pavyzdžiui, "Nightline" laidoje.

Galiausiai Britney pareiškė, kad tikrai myli seserį "besąlygiškai", ir pridūrė, kad "taip nejauku, kai šeima taip viešai kovoja", - kartu prašydama sesers parodyti jai lojalumą, užuot rodžiusi jį "žmonėms, kurie mane labiausiai įskaudino", vykstant kovai dėl globos.

Jamie Lynn atsakė prašydama, kad sesuo jai paskambintų ir jos galėtų viską išspręsti ne internetu.

"Džiaugiuosi galėdama pasidalyti, kiek kartų kreipiausi į tave, palaikiau tave ir stengiausi tau padėti. Tai gėdinga ir turi liautis. Aš tave myliu", - pridūrė ji.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder