Jaunikis atsitiktinai savo vestuvėms pasamdė dainuoti buvusią draugę, kuriai buvo neištikimas

Socialiniame tinkle „TikTok“ paviešintas Alexandros Starr vaizdo įrašas tapo "virusiniu" ir buvo peržiūrėtas milijonus kartų. Mat A. Star, kaip vestuvių dainininkė sumaniai atkeršijo ją apgavusiam buvusiajam, kai buvo pasamdyta koncertuoti jo vestuvėse, - skelbia nypost.com.

Įkelto epizodo antraštė skelbia: „Tas, kuris buvo man neištikimas, pasamdė mano grupę pagroti per jo vestuves: jis nežinojo, kad esu dainininkė.“

Šios vestuvių dainininkės keršto istorija yra tobula.

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip mergina paėmusi mikrofoną sugėdino nieko neįtariantį jaunikį ir jo jaunąją nuotaką.

Praėjusį mėnesį "TikTok" paskelbtą klipą Alexandra Starr peržiūrėjo 17,3 mln. žmonių.

"Tas, kuris mane apgavo, užsisakė mano grupę koncertuoti savo vestuvėse".

Vėliau A. Starr paaiškino, kad ji atlieka grupės "pamaininės dainininkės" funkciją - tai reiškia, kad jos buvusysis nežinojo, jog ji yra grupės narė, kai jis pasamdė juos koncertuoti jo vestuvių dieną.

Starr taip pat teigė, kad su jaunikiu susitikinėjo penkerius metus, kol jis ją apgaudinėjo su moterimi, su kuria nutarė susituokti, todėl norėjo jiems abiem atkeršyti.

Pora, kurios pavardės viešai neskelbiamos, tariamai susižadėjo praėjusio mėnesio pabaigoje, o rugpjūčio 30 d. Starr įkeltame šokiruojančiame vaizdo įraše, regis, parodyta, kaip viskas vyko pagal jos keršto planą.

Klipe nieko neįtariantys nuotaka ir jaunikis ruošiasi pirmajam šokiui, o Starr į juos atsisukusi nugara.

Skambant mušamiesiems, dainininkė atleiai poros pasirinktą vestuvinę Johno Legendo dainą "All of Me".

Tačiau kerštinga vestuvių dainininkė netrukus sužlugdo jaunavedžių vakarą, perjungia kūrinį ir pradeda Carrie Underwood dainos "Before He Cheats" versiją, atsisukusi veidu į porą atskleidžia savo tapatybę.

Klipe, kuris buvo peržiūrėtas 9,9 mln. kartų, matyti, kaip šviesiaplaukė nuotaka atrodo sukrėsta ir sutrikusi, o Starr dainuoja dainos žodžius: "Šiuo metu jis tikriausiai lėtai šoka su šviesiaplauke blondine pamote, o ji tikriausiai šėlsta".

Antrajame vaizdo įraše matyti, kaip Starr toliau dainuoja dainą, o jos buvęs mylimasis stovi apstulbęs.

Tuomet vestuvių svečias bando įsikišti ir sutrukdyti Starr tęsti dainą, o ji tuoj pat sviedžia stiklinę vandens į jaunikį ir išeina iš salės.

Tačiau kai kurie žiūrovai nebuvo įsitikinę, kad šis scenarijus tikras, ir teigė, kad Starr sugalvojo šią sudėtingą "TikTok" istoriją, norėdama sukelti susidomėjimą savo pradedama muzikine karjera.

"Man atrodo, kad tai tikrai suvaidinta", - teigė vienas iš jų, o kitas tvirtino, kad vaizdo įrašas yra "gyvenimo filmo kokybės".

Gemius

Raktažodžiai
Sidebar placeholder