​​​​​​​Jennifer Aniston

​​​​​​​Jennifer Aniston pripažįsta, kad šiuolaikinė karta serialą „Draugai“ laiko „įžeidžiančiu“: visi per daug susiskaldę

(1)

Jennifer Aniston atskleidė, kaip ikoniška komedija „Draugai“ dabar yra laikoma „įžeidžiančia“ kai kurių šiandienos jaunuolių, skelbia Mirror.co.uk.

54 metų aktorė suvaidino pabėgusią nuotaką, tapusią mados vadove Rachel Green populiariame seriale, kuris buvo rodomas dešimtmetį – nuo 1994 iki 2004 m.

Ir nepaisant to, kad serialas įėjo į istoriją kaip viena populiariausių visų laikų laidų, ji puikiai žino, kad, jei būtų išleista šiandieniame pasaulyje, ji galbūt nebūtų turėjusi tokios sėkmės.

Kalbėdama apie savo naujausio filmo „Žmogžudystės paslaptis 2“ išleidimą, Jennifer pripažino, kad komedija „evoliucionavo“ ir šiais laikais pasiekti sėkmę šiame žanre yra daug sunkiau, nes „reikia būti labai atsargiems“.

BEST. CAST. EVER. pic.twitter.com/wwYQHVvUz4— Friends TV Show (@HookedonFriends) May 19, 2021

Ji tvirtino, kad komedijos grožis yra tai, kad galima pasijuokti iš savęs ir gyvenimo apskritai ir gali būti naudojama kaip priemonė šviesti žmones tam tikrose „juokingose“ situacijose.

Tačiau ji naujienų agentūrai AFP sakė: „Dabar mums neleidžiama to daryti.“

Ji tvirtino: „Visiems reikia juoko! Pasauliui reikia humoro! Negalime žiūrėti į save per daug rimtai. Ypač Jungtinėse Valstijose. Visi per daug susiskaldę.“

Kalbėdama apie serialą „Draugai“, Holivudo žvaigždė tvirtino, kad aktoriai ir kūrybinė komanda niekada neketino įžeisti tam tikromis „Draugų“ scenomis, tačiau prisipažino, kad kai kurie kūrėjai galėjo jas apgalvoti šiek tiek labiau.

Ji pridūrė: „Yra visa karta žmonių, vaikų, kurie dabar grįžta į „Draugų“ epizodus ir laiko juos įžeidžiančiais.“

„Buvo dalykų, kurie niekada nebuvo tyčiniai, o kiti... na, turėjome tai gerai apgalvoti, bet nemanau, kad tuomet buvo toks jautrumas, koks yra dabar.“

Scenos, į kurias pastaruoju metu susikoncentravo žiūrovai, yra Courteney Cox veikėjos Monikos Geller vaizdavimas, kai ji buvo antsvorio turėjusi paauglė.

Taip pat buvo kritikuojama serialo rasinės įvairovės stoka, emocinė prievarta ir Chandlerio Bingo pasibjaurėjimas savo transseksualiu tėvu.

Daugelis gerbėjų tikėjosi, kad komedija sugrįš ateityje, tačiau Jennifer, regis, sustabdė gandus per pokalbį su Jonathanu Rossu.

Ji tvirtino, kad 2021 m. televizijos specialioji „Draugų“ laida buvo „gulbės giesmė“ ir, nors aktoriai dažnai prisimena, ji nebesitiki, kad filmavimas būtų įtrauktas į darbotvarkę.

Organizatorių nuotr.

alfa.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder