Jeronimas Milius apie nuo vaikystės puoselėjamą meilę muzikai, naują eksperimentinį etapą ir po Eurovizijos repeticijų keptą aviną

Jeronimas Milius apie nuo vaikystės puoselėjamą meilę muzikai, naują eksperimentinį etapą ir po Eurovizijos repeticijų keptą aviną Talentingasis Jeronimas Milius yra visiems gerai žinomas atlikėjas.

15 metų sunkiosios muzikos scenoje dainavusį vokalistą ir buvusį sunkiojo metalo grupės „Soul Stealer“ lyderį jau kuris laikas vis dažniau girdime naujame amplua.

Neseniai amžinąją meilę dainininkei Karinai Krysko prisiekęs  Jeronimas Milius pasakoja apie lietuvišką sunkiąją muziką, solinę karjerą ir miuziklus, kuriuose jis jaučiasi lyg žuvis vandenyje. Jeronimas Milius ir „Soul Stealer“ – „Won't you stay?“: https://youtu.be/fjlZTSEOgc0

Nuo vaikystės puoselėjama meilė muzikai

Nors Jeronimas Milius vaidina ir dainuoja daugelyje muzikinių projektų ir miuziklų, mažai gerbėjų žino, kad jis niekada nesimokė muzikos mokykloje.

Nepaisant to, su pagyrimu ir raudonu diplomu mokslus baigusį būsimą dainininką muzika supo nuo pat vaikystės.

„Vaikystėje tėtis vakarais prieš miegą įjungdavo bliuzo muziką transliuojančią radijo stotį – kiekvieną vakarą užmigdavau su bliuzu.

Didelė meilė šiam muzikos žanrui išaugo į važinėjimą tranzuojant po bliuzo festivalius“, - prisimena Jeronimas Milius.

„Namie buvo klausomas senas, geras, klasikinis rokas, kuris man labiausiai ir patinka: „Deep Purple“, „Whitesnake“, „Uriah Heep“ – šios grupės užaugino mano meilę muzikai.

Roko muzikos mokykloje neišmoksi – natų tam  nereikėjo.

Individualiai mokiausi pas Česlovą Gabalį ir Povilą Meškėlą, o vėliau sugalvojau studijuoti aktorinį, kur teko pavėluotai susipažinti su ritmikos ir solfedžio pradmenimis“.

Jeronimas Milius – „Manyje“: https://youtu.be/0xiHwfCLP6w

Naujas eksperimentinis etapas

Dainininkas, kuris birželio mėnesį išleido naują dainą „Manyje“, neslepia, kad jo karjeroje prasidėjo naujas etapas.

„Stengiuosi išsigryninti savo, kaip solo atlikėjo, skambesį, nes su manimi nėra taip lengva. Daugelį metų su įvairiais kompozitoriais ieškau kūrinių, nes norisi turėti savo autorinių dainų“, – sako Jeronimas Milius.

„Tačiau neretai pasiūlius kokį nors kūrinį, mes pradedame jį keisti. Galutinis rezultatas gaunasi „ok“, bet toks rezultatas netenkina. Tikslas yra sukurti kažką tokio, kas tiktų ir man ir būtų prieinama platesniam ratui klausytojų. Dėl šios priežasties su daina „Manyje“ pradėjome eksperimentinį ciklą“.

Jeronimas Milius ir Karina Krysko – „Meile, lėk“: https://youtu.be/W6Dmeo3WR_w

Nuotykiai Serbijoje vykusioje Eurovizijoje

Dainininkas atvirai pasidalino prisiminimais iš Serbijoje vykusio dainų konkurso „Eurovizija“ laikų.

„Labiausiai įsiminė tai, kaip mes dvi savaites gerai leidome laiką. Susidraugavome su mus saugojusiu asmens sargybiniu, kuris mus vežė pas save į kaimą, kepė mums ant laužo aviną. Kiekvieną vakarą laivuose vyko įvairių šalių reprezentaciniai vakarėliai, po kurių rytai susimaišydavo su vakarais. Teko šiek tiek apsimesti, kad labai daug dirbame ir ruošiamės, o iš tikro labai gerai leidome laiką su puikia kompanija“, – prisiminė Jeronimas Milius.

Jeronimas Milius – „Nomads In The Night“: https://youtu.be/Lxi0MqXbDiQ

Ką vaikystėje kolekcionavo Jeronimas Milius, ar dainininkas jaunystėje buvo vakarėlių liūtas ir su

kokiu žinomu Lietuvos operos maestro dainavo jo senelis – apie visa tai ir dar daugiau sužinosite

jau šį pirmadienį, 22 val. 15 min. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per DELFI TV.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder