Johnny Deppas ir Kate Moss po teismo vėl užmegs romantinius santykius - įsitikinę gerbėjai

Kate Moss trečiadienį liudijo per sėkmingą buvusio mylimojo Johnny Deppo šmeižto teismą ir paneigė ilgai sklandančius gandus, kad aktorius 1990-aisiais ją nustūmė nuo laiptų, skelbia Nypost.

Supermodelis, kuri draugavo su J. Deppu 1994–1997 m., teisme tapo liudininke, o gerbėjai socialiniuose tinkluose spėliojo, kad žvaigždės beveik neabejotinai atgaivins savo seniai nutrauktą karštą meilės romaną.

„Kodėl K. Moss nusprendė duoti parodymus? Ar ji vis dar myli Džonį? Tikiuosi ir manau, kad taip“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė viena gerbėja kartu su grotažyme #JusticeForJohnnyDepp, kai K. Moss pademonstravo savo akivaizdžią ištikimybę J. Deppui.

„Tikiuosi, kad, tai pasibaigus, Johnny supras, kad Kate buvo ta, kuri liko ištikima jo draugė. Tikiuosi, kad jis jai paskambins ir pakvies pavakarieniauti“, – pareiškė kitas užkietėjęs J. Deppo gerbėjas.

Manoma, kad 58 metų J. Deppas šiuo metu yra vienišas, o 48 metų K. Moss palaiko šešerius metus trunkančius santykius su vokiečių aristokratu ir fotografu grafu Nikolajumi fon Bismarku (35).

Nepaisydama supermodelio santykių statuso, socialinė žiniasklaida nudžiugo dėl jos pasirodymo teisme, nes daugelis sakė, kad J. Deppas atrodė labai apsidžiaugęs, kai per vaizdo ryšį ji paneigė ankstesnius 36 metų A. Heard parodymus.

„Johnny šypsena, kai Kate pasirodė ekrane? Geriau vėl sugrįžkite vienas pas kitą, nes tai miela“, – rašė internautas.

Kitas paklausė: „Ar galime pasikalbėti apie tai, kaip Johnny veidas nušvito pamačius jos veidą ekrane?“

„Visi žinojome tiesą. Ar kas nors pastebėjo, kaip Johnny veidas nušvito ją pamačius? Taip miela“, – komentavo kitas.

Anksčiau šį mėnesį, būdama Virdžinijoje vykstančio šmeižto teismo posėdyje, A. Heard nurodė, kad J. Deppas kažkuriuo jųdviejų romano etapu nustūmė K. Moss nuo laiptų.

A. Heard žodžiai paskatino J. Deppo advokatus pakviesti K. Moss būti paneigiančia liudytoja.

„Jis niekada manęs nestūmė, nespardė ir nenumetė nuo laiptų“, – per savo trumpą pasirodymą trečiadienį liudijo K. Moss.

Kalbėdama iš Glosterio (Anglija), K. Moss prisiekusiesiems papasakojo, kaip per liūtį išėjo iš viešbučio kambario „GoldenEye“ kurorte Jamaikoje, kai nukrito nuo laiptų ir patyrė traumą.

„Johnny išėjo iš kambario anksčiau nei aš, buvo liūtis. Išeidama iš kambario nuslydau laiptais žemyn ir susižeidžiau nugarą“, – pasakojo ji.

„Aš rėkiau, nes nežinojau, kas man atsitiko, ir man skaudėjo, – tikino K. Moss. – Ir [Deppas] grįžo man padėti, nunešė į savo kambarį ir suteikė man medicininę pagalbą.“

K. Moss buvo 20 metų, kai susipažino su J. Deppu, kuriam tuo metu buvo 31. Garsusis duetas susitikinėjo 1994–1997 m., kol „Edvardas žirkliarankis“ išsiskyrė su mados ikona ir persikėlė pas prancūzų aktorę Vanessa Paradis, būsimą jo dviejų vaikų motiną.

Nepaisydama išsiskyrimo, kurį 2012 m. K. Moss apibūdino kaip „košmarą“, po kurio buvo „metus trukęs verksmas“, ji tvirtai palaikė savo buvusįjį.

„Nėra nė vieno, kuris iš tikrųjų būtų galėjęs manimi pasirūpinti. Johnny kurį laiką tai darė. Aš tikėjau tuo, ką jis pasakė. Lyg sakyčiau: „Ką man daryti?“ Ir jis man pasakytų. Ir to aš pasiilgau, kai išėjau. Aš tikrai praradau tą žmogų, kuriuo galėjau pasitikėti“, – atvirai pareiškė ji.

A. Heard konkrečiai neįvardijo J. Deppo „Washington Post“ straipsnyje, tačiau jis buvo parašytas po to, kai 2016 m. A. Heard pateikė kaltinimus savo buvusiam vyrui dėl piktnaudžiavimo.

J. Deppas reikalauja 50 mln. dolerių žalos atlyginimo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder