Jubiliejinio, 10-ojo„Lietuvos balso“ sezono laidos įgauna pagreitį – praėjusią savaitę jis tapo žiūrimiausia laida visoje Lietuvoje.

(1)

Projektas atsinaujino, jame laukia ir ypatingos staigmenos – visiškai naujas „Kryžminių dvikovų“ etapas, kurio metu išaiškės dešimt projekto finalistų. Kas jie tokie, jau sausio 22 d. spręs ne mokytojai, o gyvai Klaipėdos „Švyturio“ arenoje susirinkę žiūrovai.

Mokytojas gali likti be mokinio finale

„Kryžminių dvikovų“ principas – iššūkis, kurį, pasirinkęs vieną iš savo komandos dalyvį, mokytojas meta kitam mokytojui.

Sprendimas atsakant į iššūkį bus ypač atsakingas: mokytojai turės gerai pasukti galvas, ar turi iššūkio vertą dalyvį.

Kadangi dalyvių likimą po kryžminės dvikovos spręs tik žiūrovai, kiekvienas mokytojo sprendimas bus be galo rizikingas – pralaimėję visus iššūkius, jie gali tiesiog likti be dalyvių finale.

Išskirtinė patirtis balsuojant

„Lietuvos balso“ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius ragina projekto fanus pasinaudoti unikalia dalyvavimo balsavime galimybe.

„Galiu drąsiai sakyti: tokios intrigos „Balse“ dar neturėjome.

Kas pateks į finalą, šiais metais spręs 101-as gyvai Klaipėdos „Švyturio“ arenoje „Kryžmines dvikovas“ stebėsiantis žiūrovas – tai tarsi prisiekusieji, kurie įvertins, kurio mokytojo dalyvis laimi dvikovą.

Šia proga pasinaudoti kviečiame kiekvieną, su sąlyga, kad bus nešališkas – tam registruojantis prašysime užpildyti nešališkumo deklaraciją, kurioje patvirtinsite, kad neturite jokių ryšių su dalyviais ar mokytojais, taip pat svarbu, kad galėtumėte dalyvauti pačiame renginyje gyvai“, – aktyviai dalyvauti jau kitą savaitę vyksiančiuose „Kryžminių dvikovų“ filmavimuose kviečia G. Jaunius.

„Kryžminių dvikovų“ filmavimai Klaipėdos „Švyturio arenoje“ vyks jau sausio 22 d., 18 val. Registracijos forma norintiems dalyvauti balsavime: https://forms.gle/XJHPjMtooSUnDdcu6

Vaizdo įrašą galite peržiūrėti ČIA:

Organizatorių nuotr.

alfa.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder