"Juodoji našlė" gali tapti visų laikų mažiausiai uždirbęs „Marvel“ filmas

Tituluota „Marvel“ filmo žvaigždė Scarlett Johansson pateikė ieškinį Los Andželo aukštesniajam teismui, kaltindama „Disney“ pažeidus jos sutartį, pagal kurią „Juodoji našlė“ pirmiausia bus išleista tik kino teatruose.

Galų gale „Disney“ vienu metu leido įsigyti filmą „Disney Premier“ platformoje už 30 USD arba maždaug dvigubai didesnę kainą, nei bilietas į kiną.

Pranešama, kad žingsnis išplėsti Juodosios našlės auditoriją 36 metų aktoriui kainavo 50 milijonų dolerių. (Bent jau taip sakė „Wall Street Journal“ su jos sutartimi susipažinęs šaltinis.)

Ne paslaptis, kad „Juodoji našlė“ kino teatruose pasirodė prasčiau, nors jos atidarymo savaitgalį surinkti 80 milijonų JAV dolerių buvo visų laikų rekordinis pasiekimas pandemijos epochoje.

Ir nors „Disney“ uždirbo filmui dar 60 milijonų dolerių, ši suma vis dar vargu ar atitinka „Marvel“ standartus.

Kitą savaitgalį pardavimai sumažėjo 67 proc., o tai yra didžiausias nuosmukis nuo tada, kai „Disney“ pradėjo platinti „Marvel“ filmus dar 2009 metais.

Prieš kiek daugiau nei savaitę, praėjus 11 dienų po išleidimo, „Washington Post“ pranešė, kad „Juodoji našlė“ galiausiai gali pakeisti 2011 m. filmą „Pirmasis keršytojas“, kuris yra visų laikų mažiausiai uždirbęs „Marvel“ filmas šalyje.

Ambicingas ieškinys pateikiamas kartu su kvitais, įskaitant el. laišku iš „Marvel“ vyriausiojo patarėjo Dave'o Galluzzi.

Archyvų nuotr.

Sidebar placeholder