Justinas Bieberis buvo priverstas atšaukti pasaulinio turo koncertus: "Prašau melstis už mane"

"Prašau melstis už mane": Justinas Bieberis šokiruojančiame vaizdo įraše gerbėjams atskleidžia, kad jį ištiko reto sindromo sukeltas veido paralyžius, ir dalijasi baimėmis, nes po to, kai buvo priverstas atšaukti gastroles, jam sunku valgyti.

Justinas Bieberis atskleidė, kad baiminasi, jog jam sunku valgyti po to, kai patyrė laikiną veido paralyžių dėl Ramzio Hunto sindromo, praėjus vos kelioms dienoms po to, kai buvo priverstas atšaukti savo pasaulinio turo "Justice World Tour" koncertus, ir paprašė gerbėjų melstis už jį.

28 metų popžvaigždė penktadienį savo "Instagram" tinkle pasidalijo trijų minučių trukmės vaizdo įrašu, kuriame paaiškino diagnozę, kuri yra juostinės pūslelinės komplikacija, galinti sukelti veido paralyžių.

Pasak Mayo klinikos, klausos praradimas ir veido paralyžius, susijęs su Ramzio Hunto sindromu, yra laikinas, tačiau gali tapti nuolatinis. 

Dešinioji Justino akis negalėjo mirksėti, o dešinioji veido pusė nejudėjo, kai jis pradėjo vaizdo įrašą sakydamas: "Ei, visi, čia Justinas, norėjau jus informuoti apie tai, kas vyksta.

"Akivaizdu, kaip tikriausiai matote iš mano veido. Aš turiu šį sindromą, vadinamą Ramzio Hunto sindromu, ir tai yra virusas, kuris pažeidžia mano ausies ir veido nervus, todėl mano veidas paralyžiuotas.

Vėliau Justinas savo "Instagram" istorijoje paskelbė liūdną atnaujintą informaciją: "Vis sunkiau valgyti, o tai labai vargina, prašau melstis už mane".

Antradienį atlikėjas paskelbė, kad dėl "su Kovidu nesusijusios ligos" atideda "kelis artimiausius savo septynių etapų 130 datų pasaulinių gastrolių "Justice World Tour" pasirodymus.

"Negaliu patikėti, kad tai sakau. Padariau viską, kad pasveikčiau, bet mano liga vis sunkėja", - rašė 28 metų popmuzikos žvaigždė, kurią socialiniuose tinkluose seka 539,2 mln. sekėjų.

"Man plyšta širdis, kad turėsiu atidėti kelis artimiausius pasirodymus (gydytojų nurodymas). Visiems savo žmonėms sakau, kad labai jus myliu, ir ketinu pailsėti bei pasveikti.'

Penktadienį paskelbtame vaizdo klipe Justinas parodė, kokios yra pragaištingos jo diagnozės pasekmės, nes parodė, kad jo akis nemirksi, negali šypsotis, o šnervė nejuda - visa tai dešinėje veido pusėje.

Jis paaiškino: "Taigi šioje veido pusėje yra visiškas paralyžius. Taigi tiems, kurie nusivylę dėl mano atšaukiamų kitų pasirodymų, tiesiog fiziškai akivaizdžiai nepajėgiu jų surengti. Kaip matote, tai gana rimta.

Ramzio Hunto sindromas yra juostinės pūslelinės komplikacija, kurią sukelia tas pats virusas kaip ir vėjaraupių (VZV) ir kuri gali sukelti veido paralyžių.

Daugelį metų miegojęs virusas vėl suaktyvėja ir sukelia veido nervų uždegimą bei dirginimą.

VZV yra nekenksmingas, nebent jis reaktyvuojasi, o jei taip atsitiktų, atsirastų naujų simptomų.

Virusas gali atsinaujinti, kai imuninė sistema nusilpsta ir yra mažiau pajėgi kovoti su infekcija. Dažnai tai sukelia stresas.

Skaičiai rodo, kad penkiems iš 100 000 suaugusiųjų JAV išsivysto RHS. NHS duomenimis, panaši grėsmė kyla ir Jungtinėje Karalystėje.

RHS retai serga vaikai, nes ši komplikacija dažniausiai ištinka suaugusiuosius, sulaukusius 60-ies.

Gydymas paprastai apima antivirusinius vaistus. Gydytojai rekomenduoja kreiptis pagalbos per tris dienas nuo simptomų pradžios.

Kokie yra simptomai?

Veido raumenys nusilpsta

Sunkumas užmerkti akis

Pakitęs skonis

Veido išraiškos praradimas

Sunkumai valgant, geriant ir kalbant

"Norėčiau, kad taip nebūtų, bet akivaizdu, kad kūnas man sako, jog turiu sulėtinti tempą, ir tikiuosi, kad jūs tai suprasite. Šį laiką išnaudosiu poilsiui, atsipalaidavimui ir sugrįžimui į 100 procentų darbingumą, kad galėčiau daryti tai, kam esu gimęs".

FacialPalsy.org.uk duomenimis, jei antivirusinis gydymas skiriamas per 72 valandas nuo simptomų atsiradimo, maždaug 70 proc. žmonių praktiškai visiškai pasveiksta, o jei nervo pažeidimas yra nedidelis, pasveikimas turėtų įvykti per kelias savaites.

Baigdamas Justinas pasakė, kad daro viską, ką gali, įskaitant poilsį, kad išspręstų šią problemą, tačiau buvo nuoširdus, nes sakė, kad nežino, kiek laiko užtruks, kol pasveiks.

"Tai tik laikas, nežinome, kiek tai truks, bet viskas bus gerai. Tikiuosi ir pasitikiu Dievu, tikiu, kad visa tai turi priežastį. Dabar nežinau, kokia ji, bet kol kas ilsiuosi ir myliu jus, vaikinai. Ramybė.

Šie metai Bieberių šeimai nebuvo lengvi, nes Justino žmona Hailey kovo mėnesį buvo paguldyta į ligoninę dėl nedidelio kraujo krešulio smegenyse, dėl kurio jai pasireiškė į insultą panašūs simptomai.

Tuo metu buvo pranešta, kad Justinas per traumuojantį išbandymą nesitraukė nuo savo 25 metų žmonos.

Kovo mėnesį šaltiniai žurnalui "People" sakė, kad Justinas "tikriausiai yra traumuotas labiau nei ji pati".

"Kai tai įvyko, kilo didelė panika. Justinas verkė, nes nesitikėjai, kad tavo jaunai žmonai pasireikš simptomai, primenantys insultą. Justinas rašė žinutes visiems pažįstamiems ir prašė visų melstis už ją, jis nesitraukė nuo jos, - sakė informatorius.

Justinas neseniai atsigavo po vos prieš kelias savaites persirgto KOVID-19, dėl kurio buvo priverstas perkelti kelias savo gastrolių datas - pirmąjį didelį pasirodymų ciklą nuo 2017 m., kai baigė pasaulines gastroles "Purpose".

Hailey instagrame atskleidė, kad kovo mėnesį buvo paguldyta į ligoninę Palm Springse dėl "į insultą panašių" simptomų, ir sužinojo, kad iš tikrųjų patyrė "nedidelį kraujo krešulį".

Žurnalui PEOPLE šaltiniai sakė, kad Justinas labai jaudinosi dėl savo žmonos, nors ji prašė jo kuo mažiau stresuoti, kol ji atsigauna po incidento.

Hailey nenori, kad kas nors dėl jos nerimautų, tačiau tai buvo siaubinga situacija jiems abiem, - sakė informatorius. "Justinas vis dar labai nerimauja. Jis beveik negali miegoti. Jis budi ir stebi ją, kol ji ilsisi.

Hailey išsamiai papasakojo apie šį išbandymą internete ilgame "Instagram" įraše: Ketvirtadienio rytą sėdėjau pusryčiaudama su vyru, kai man prasidėjo į insultą panašūs simptomai ir buvau nuvežta į ligoninę.

'Jie nustatė, kad patyriau labai mažą kraujo krešulį smegenyse, dėl kurio šiek tiek trūko deguonies, tačiau mano organizmas jį perėjo savaime ir per kelias valandas visiškai atsigavau'.

Ji pridūrė: "Nors tai tikrai buvo viena baisiausių akimirkų, kokias man teko išgyventi, dabar esu namuose ir man sekasi gerai, esu labai dėkinga ir dėkinga visiems nuostabiems gydytojams ir slaugytojams, kurie manimi rūpinosi!

"Ačiū visiems, kurie išsakė gerus linkėjimus ir rūpestį, už visą palaikymą ir meilę.

Pasak Hailey artimų šaltinių, jos sveikatos būklė turėjo tam tikros įtakos jos judėjimui, ir jie pasidalijo, kad jai buvo atlikti tyrimai, siekiant išsiaiškinti ligos kilmę.

Gydytojai nerimavo, kad jos simptomai galėjo būti susiję su COVID-19, nes Justinui šis virusas buvo diagnozuotas anksčiau, kovo mėnesį, tačiau jokių įtikinamų įrodymų nepavyko nustatyti.

 

Justinas Bieberis

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder