Justinas Jankevičius

Justinui Jankevičiui teko ypatingas iššūkis: vienos scenos laukė su baime

Praėjusių metų pabaigoje kino teatrus pasiekęs Justino Krisiūno režisuotas filmas „Vyras už pinigus“ – tikras metų hitas, sudominęs ne vieną gerų komedijų pasiilgusį žiūrovą. Romantiškame ir šviesiame filme, itin tinkamame šventiniam periodui, režisierius pagrindinį vaidmenį patikėjo humoristui ir laidų vedėjui Justinui Jankevičiui.

Archyvų nuotr.

Justinas Jankevičius (nuotr. Organizatorių)

Tai jau antras J. Jankevičiaus vaidmuo kine. Šiame, kaip ir pirmajame „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“,  filmo herojui tenka ne tik stoti į akistatą su savo jausmais bei iškovoti mylimosios dėmesį, bet ir priimti nemenką iššūkį – numesti svorio. 

„Filme buvo viena scena, kurios laukiau su baime ir tai buvo ta scena, kurioje aš su fetišistinėmis trumpikėmis turiu plaikstytis po lauką. Kažkaip, turbūt, vidinė davatka sužaidė ant jausmų.

Priedo dėl šios ir tik dėl šios scenos prieš filmą nusimečiau sunkiai užgyventus 12 kg lašinių.

Tai baisu buvo renkantis lateksines trumpikes iš penkių variantų, baisu buvo su chalatu laukti scenos, o tada išgirdau režisieriaus „kamera sukasi“ ir aš nelyg pasveikau.

Tas trumpikes, beje, dabar jau turbūt galima prisipažinti, išvogiau iš filmavimo aikštelės prisiminimui.

Tada, kai vogiau, dar nežinojau, kad mano užpakalį visas miestas matys iškabintą plakatuose. Vis kažką gyvenime būsiu nuveikęs“, prisiminimais dalinasi J. Jankevičius. 

„Vyras už pinigus“ – romantinė komedija apie meilę, pinigus ir mokesčius, kupina humoro ir smagių nesusipratimų. 

Kai atkakli mokesčių inspektorė imasi dar vieno savo tyrimo, kurio sėkmė gali garantuoti vadovės postą, kelyje pasitaikęs žavus įtariamasis sumaišo visas kortas ir primena tikrąsias vertybes.

Filme pagrindinius vaidmenis atlieka Sandra Daukšaitė, Justinas Jankevičius, Akvilė Vitkūnaitė-Steponavičienė, Julius Zalakevičius, Aldona Vilutytė.

"Vyras už pinigus"

Archyvų nuotr.

Justinas Jankevičius (nuotr. Organizatorių).

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder