Jūsų laimingiausia savaitės diena ir laimingi skaičiai pagal Zodiako ženklą

Sužinokite savo laimingiausią savaitės dieną ir laimingus skaičius, kuriuos galite panaudoti, kad jus lydėtų sėkmė.

Avinas: antradienis | 9, 45, 54

Aviną valdo ugninė planeta Marsas, jis valdo aistrą ir karą - antradienio planetos valdovas. Tai būtų geriausia savaitės diena veiksmams, todėl pakvieskite jums patinkantį  žmogų į pasimatymą, pateikite pasiūlymą dėl namo ar rinkitės knygą antradienį. Kariaujanti planeta yra susijusi su kario skaičiumi 9, todėl šis skaičius Avinui yra laimingas.

Jautis: penktadienis | 5, 6, 33

Gimusius Jaučio ženkle valdo Venera. Meilės ir namų planeta - Veneros diena yra penktadienis. Puiki diena romantikai, tai tinkama diena pradėti meilės paieškas, arba persikelti gyventi kartu. Harmonijos ir santuokos skaičius 6 yra susijęs su Venera ir yra laimingas skaičius Jaučiams.

Dvyniai: trečiadienis | 23, 41, 55

Dvynių ženklas yra dvejopas ženklas, kurį valdo Merkurijus. Ši planeta atsakinga už viską, kas susiję su bendravimu - elektroninius laiškus, sutartis ir ištartus žodžius. Kadangi jis valdo trečiadienį, šią dieną Dvyniams verta išsiųsti drąsią žinutę arba pasirašyti naują sutartį. Be to, bendravimo skaičius 5 yra susijęs su Merkurijaus savybėmis - pokalbiais ir draugiškumu, todėl šis skaičius Dvyniams yra laimingas.

Vėžys: pirmadienis | 2, 11, 20

Vėžio ženklą valdo svajingasis Mėnulis, kuris valdo emocijas ir ryšius su kitais. Mėnulio diena yra pirmadienis, tai geriausia diena tvarkytis su emocijomis, todėl savaitės pradžioje paskirkite konsultaciją arba suplanuokite meilės pokalbį! Moteriškumo skaičius 2 yra laimingas Vėžio skaičius, nes jis siejasi su Mėnuliu.

Liūtas: sekmadienis | 1, 10, 28

Gimusiems po Liūto ženklu Saulė yra jų planetos valdovė. Apimantis sielą, galią ir valdžią, sekmadienis yra Saulės diena. Tai puiki diena kreiptis dėl reikšmingo paaukštinimo į aukštas pareigas, kurios įkūnija jūsų asmenybę. Naujos pradžios skaičius 1 yra laimingas Liūto skaičius..

Mergelė: trečiadienis | 9, 32, 50

Mergeles valdo Merkurijus, bendravimo planeta. Ji valdo žmonių tarpusavio santykius, todėl trečiadienis yra Mergelių laiminga diena - ji ideali užbaigti sutarties sudarymą arba išsiųsti kvietimus į vestuves. 5 yra asmeninių santykių skaičius ir atitinka Merkurijaus savybes, todėl Mergelėms tai yra laimingas skaičius. Mergelės Taro kortos numeris yra 9.

Svarstyklės: penktadienis | 15, 42, 56

Svarstyklių ženklas atstovauja elegantiškiems ir mylintiems žmonėms, kaip ir jų valdančioji planeta Venera. Ši planeta yra romantiška ir šeimyniška, todėl penktadienis yra laiminga Svarstyklių diena, puikiai tinkanti meilės prisipažinimams ir naujų namų raktų paėmimui. Skaičius 6 simbolizuoja prabangų, patogų gyvenimą ir yra susijęs su Veneros planeta, todėl 6 yra laimingas skaičius Svarstyklėms.

Skorpionas: antradienis | 13, 27, 49

Šiuolaikinėje astrologijoje Skorpioną valdo mirties ir atgimimo planeta Plutonas, o tradicinėje astrologijoje Skorpioną valdė Marsas. Kadangi Marsas siejamas su antradieniu, ši diena yra palanki užbaigti reikalus ir pradėti naujus. Drąsus skaičius 9 yra susijęs su Marsu, todėl tai laimingas skaičius Skorpionams.

Šaulys: ketvirtadienis | 3, 14, 59

Šiam linksmam, gyvybingam ženklui, kuriam atstovauja Šaulys, priskiriama Jupiterio planeta. Ketvirtadienis siejamas su plėtra ir klestėjimu, todėl tai laiminga diena keliones mėgstantiems Šauliams, puikiai tinkanti lėktuvo bilietui ar taip reikalingai kelionei užsisakyti. Gausos ir sėkmės skaičius 3 yra laimingas skaičius Šauliams.

Ožiaragis: šeštadienis | 8, 44, 53

Jūros Ožiaragio ženklą valdo Saturnas, karmos planeta. Tai taisyklių ir atsakomybės planeta, o Saturno diena yra šeštadienis. Todėl tai yra gera diena nustatyti ribas, pavyzdžiui, užblokuoti buvusįjį socialiniuose tinkluose arba pasakyti "ne" nepagrįstam prašymui. Laimingas Ožiaragių skaičius yra 8 - materialinių pasiekimų skaičius.

 Vandenis: šeštadienis | 4, 17, 31

Vandenio ženklui buvo suteikta laimė džiaugtis dviem valdančiosiomis planetomis, istoriškai jį valdė Saturnas - struktūros ir disciplinos planeta. Šeštadienis Vandenio ženklo atstovams bus laiminga diena. Šiuolaikinis šio ženklo valdovas yra Uranas, permainų ir revoliucijos planeta, todėl šeštadienis būtų puikus metas įsivaizduoti naujas galimybes. 4 yra laimingas Vandenio skaičius, nes tai Urano skaičius, kuris simbolizuoja bebaimę tiesą.

Žuvys: ketvirtadienis | 7, 18, 25

Turėdami į pagalbą skubančias dvi valdančiąsias planetas, gimusieji po Žuvų ženklu tiesiog plaukia pasroviui. Šiuolaikinė valdančioji planeta yra Neptūnas, iliuzijų planeta, o tradicinėje astrologijoje Žuvis valdė Jupiteris, todėl ketvirtadienis Žuvims yra laiminga diena. Su Neptūnu susijęs tyrinėtojo skaičius 7 yra laimingas šio ženklo skaičius.

Šaltinis: https://www.lotterycritic.com/

Taip pat skaitykite:

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder