Kaip elgiasi Zodiako ženklai socialiniuose tinkluose

Prieš kelis dešimtmečius niekas net neįsivaizdavo, kad vizualų bendravimą ir laiškų siuntimą vokuose pakeis internetas ir elektroninis paštas.

Negana to, sėdėdamas prie kompiuterio ir socialiniuose tinkluose ne vienas praleidžia gan daug laiko. Ir jų visų elgsena skiriasi.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas neįsivaizduoja gyvenimo be savo puslapio socialiniuose tinkluose. Tai jam ne tik pramoga, laisvalaikis, bet ir dalis jo gyvenimo būdo.

Tiesa, virtualiai bendraudamas internete, jis nelinkęs skųstis dėl jį užgriuvusių nemalonumų ar problemų. Taip pat niekada neskuba ką nors smerkti ar įžeisti.

Šio ženklo atstovas stengiasi išlaikyti savigarbą bei orumą viešoje erdvėje. Beje, jis taip pat nepuola demonstruoti visiems savo nuotraukų iš tarptautinės konferencijos, neseniai įvykusios Niujorke.

Avinas žino, kad kam reikia, tas ir taip sužinos. Nors tikrai turėtų kuo pasigirti, kai pozuoja apsikabinęs stambios naftos kompanijos generalinį direktorių.

Mat šio Zodiako ženklo atstovui įdomiau peržiūrėti kitų nuotraukas bei skaityti komentarus ir originalius pasisakymus. Avino žmonių mėgstamiausi socialiniai tinklai – „Тwitter“ ir „Facebook“.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Norint sužinoti, kaip elgiasi šio Zodiako ženklo atstovai socialiniuose tinkluose, verta atkreipti itin didelį dėmesį į Jaučio poziciją, t. y. jis gana ramiai žiūri į tai, kas vyksta socialiniuose tinkluose.

Tiksliau, Jautį mažai domina emocinė bendravimo pusė, nes jam to užtenka ir kasdieniame gyvenime.

Nors pats dažnai landžioja į savo puslapį, užtat neretai sąmoningai ignoruoja kitų komentarus ir nuotraukas.

Bet jei pakomentuoja kurio nors  žinutę ar įvertina fotosesiją, tai – rimtas pranešimas, vertas didelės šventės. 

Galų gale, jei Jautis  ir paskelbia feisbuke informaciją, tai ji būna nekasdieniška, net sensacinga. 

Šio Zodiako ženklo atstovas labai vertina savo laiką, todėl tikrai nesėdi internete nuo ryto iki išnaktų, kad visiems atsakinėtų ar rašinėtų komentarus.

Šio ženklo žmonės  gerai jaučiasi tik tų draugų rate, kuriuos seniai žino ir asmeniškai pažįsta.

Todėl Jautis dažnai lankosi bendraklasiams skirtuose tinklalapiuose. Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu linkę į kūrybą, jiems patinka fotografuoti, filmuoti, todėl jų paskelbtus filmus, videoklipus galima išvysti „YouTube“.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio Zodiako ženklo atstovai geriau neis pietauti, o skirs laiką bendravimui socialiniuose tinkluose. Jie tiesiog negali įsivaizduoti savo gyvenimo be interneto, todėl nepavargdami rašo ir komentuoja kitų pasisakymus.

Dvyniui patinka skaityti ne tik tai, ką kiti parašo, bet ir išsakyti savo nuomonę.

Šio Zodiako ženklo atstovai – talentingi iš prigimties, užtat jų  kūrybinė gyslelė prasiskverbia bemaž visuose puslapiuose. Tačiau mėgsta padaryti ir pertrauką. Po kiek laiko vėl užėjęs į savo puslapį, žiūri, kiek dar liko jo draugų.

O kas nepelnytai paliko. Dvyniai – pats komunikabiliausias Zodiako ženklas, todėl jie labai lengvai susipažįsta su žmonėmis ir socialiniuose tinkluose. Ypač jų daug „Facebook“, „Instagram“, Twitter“.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šio Zodiako ženklo atstovai – iš prigimties paslaptingos ir ganėtinai uždaros asmenybės, nemėgstančios viešumos. Todėl ir besilankydami socialiniuose tinkluose stengiasi per daug nekaišioti nosies iš savo kiauto.

Gali užsukti valandai kitai, o paskui pamiršta savo puslapį savaitei ar net ilgesniam laikui. Vėžys taip pat ganėtinai išlaikytai elgiasi komentuodamas kitų pasisakymus.

Įdeda tik, jo manymu, reikalingas nuotraukas, susijusias su jo veikla ar darbu. Bendrauja tik su tais, su kuriais norėtų draugauti ir realiame gyvenime.

Vėžys niekada neviešina savo jausmų, konfliktų su draugais ar kolegomis. Jis elgiasi gan kukliai ir santūriai. Bet jei pažymi „patinka“, tai tik tiems, kurie to užsitarnauja.

Šio ženklo žmonėms stiprią įtaką daro Mėnulio planeta, todėl jie labai jautrūs, linkę įsimylėti.

Todėl šio ženklo atstovams pirmoje vietoje – namai ir šeima. Tiesa, viengungis Vėžys neretai užsuka ir į įvairias pažinčių svetaines, pavyzdžiui, į „LovePlanet“, tikėdamasis ten sutikti savo antrąją pusę arba bent artimus sielai žmones.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Niekas tiksliai nežino, kas buvo socialinio tinklo pradininkas. Bet manoma, kad būtent Liūto Zodiako ženklo atstovas. Ir nėra ko stebėtis! Juk jis labai geros nuomonės apie save.

Daugiausia šio ženklo atstovo puslapis atlieka tribūnos funkciją, kur gali pasisakyti 24 valandas per parą. Liūtas tiesiog dievina reikšti savo nuomonę miniai žmonių, todėl jo pasisakymus nuolat galima perskaityti ir įvairiuose forumuose.

Taip pat mėgsta aptarinėti ir kitų žinutes. Liūtas turi galybę draugų, o jų skaičius didėja šviesos greičiu. Kas Liūtui pažymi „patinka“ ant nuotraukų, tai jau ir yra jo draugas.

Užtat niekada nesusitaiko su neigiamais, jį kritikuojančiais komentarais.

Gali taip atkeršyti, kad mažai nepasirodys. Juk Liūtai – dideli garbėtroškos ir trokšta būti giriami. Užtat „Facebook“ ar Twitter“ jaučiasi kaip savo namuose.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo atstovai, ypač moterys, labai mėgsta skelbti socialiniuose tinkluose savo nuotraukas, kur pozuoja su žinomais žmonėmis, patinka girtis, užtat neskuba liaupsinti kitų. Tai yra nesulauksite iš Mergelės pagyrų.

Taip pat neretai nutyli ir savo asmeninį gyvenimą. Juo labiau kai neturi ką gero pasakyti.

Užtat su malonumu skaito, kai kiti savo šeimyninius konfliktus perkelia į socialinius tinklus ir negaili vienas kitam piktų žodžių. Be to, Mergelei labai nepatinka, jei kiti ją aptarinėja šaltai ar net neigiamai įvertina nuotrauką.

Ypač negali pakęsti kritikos. Jos mėgstamiausias socialinis tinklas – „Facebook“, bet retsykiais užsuka ir į „Twitter“ ar „Instagram“.

Taip pat Mergelė nemato reikalo gaišti laiką, kuriant savo puslapį. Ji greičiau nukopijuos medžiagą, o po to įsideda  į savo puslapį be jokios sąžinės graužaties.

Nors ji ir neturi talento rašymui, bet neatsisako galimybės komentuoti ir aptarinėti svetimus „kūrinius“.

Tik nesugalvokite jos mokyti arba kritikuoti, kad ji – beraštė. Jūsų laukia siaubingas kerštas.

Šio Zodiako ženklo atstovai – praktiški ir nemėgsta leisti laiko veltui. Bet noriai ir aktyviai dalyvauja įvairiuose aptarimuose ir forumuose.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai socialiniuose tinkluose jaučiasi kaip nuosavame kieme. Dėl Svarstyklių draugiškumo ir paslaugumo vartotojai negailėdami pažymi „patinka“ ir aptarinėja jas tik iš geriausios pusės.

Kadangi šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta deklaruoti draugiškumą ir teisingumą.

Be to, Svarstyklės ne tik dažnai užsuka į savo puslapius socialiniuose tinkluose, bet ir noriai atsakinėja į virtualių draugų ir bičiulių pranešimus bei su dideliu susidomėjimu lankosi jų puslapiuose, įdėmiai apžiūri jų įkeltas nuotraukas.

Svarstyklėms internetas – tai malonus poilsis, linksma pramoga ir naujienų archyvas. Šio ženklo žmonėms net nereikia vizualiai susitikti su tais, kam jos dosniai siuntinėja pranešimus, nes tokiu būdu sugeba palaikyti tvirtus ir patikimus ryšius.

Išvada paprasta: be Svarstyklių socialiniuose tinkluose būtų mirtinai nuobodu, nes jos tiesiog trykšta optimizmu, linki pasisekimo, gerovės, laimės ir džiaugsmo visam pasauliui.

Tai ir kūrybiškos asmenybės, vertinančios grožį ir harmoniją. Svarstykles galima  drąsiai vadinti „YouTube“ bendramintėmis, nes gana dažnai įkelia į šį socialinį tinklą patinkančią muziką ir filmus.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Realiame gyvenime Skorpionas nepasižymi lojalumu, atsidavimu ir patikimumu.

Todėl ir socialiniuose tinkluose elgiasi atitinkamai. Jei kuris nors virtualus Skorpionas draugas ar bičiulis kad ir netyčia pažymės „nepatinka“ ant nuotraukos, tai jis bus tučtuojau išbrauktas iš šio ženklo atstovo draugų sąrašo. Ir kažin ar kada nors susigrąžins.

Tačiau dėl to Skorpionas tikrai neišgyvena. Greičiau priešingai – patiria vidinį pasitenkinimą, kad galų gale atsikratė to niekšo. Iš tikrųjų Skorpionui visiškai nusispjauti, kaip elgiasi kiti Zodiako ženklai socialiniuose tinkluose.

Svarbiausia šio ženklo atstovui – jis pats, kurį turi ne tik gerbti, mylėti, bet tiesiog dievinti.

Taigi, jei tarp jūsų virtualių draugų atsirado Skorpionas, sukluskite, būkite labai atsargūs ir nė vieno blogo žodžio apie jį. Priešingu atveju iš jo sulauksite labai didelių nemalonių.

Šio Zodiako ženklo atstovams didelę įtaką daro Marso planeta, todėl pagal savo charakterį Skorpiono žmonės labai aktyvūs, energingi, drąsūs ir reiklūs.

Todėl jie neretai kelia per didelius reikalavimus virtualiems draugams. Skorpionui labiau patinka bendrauti kuriame nors socialiniame tinkle, kur galima susikurti savo bendraminčių ar pasekėjų ratą su realiais draugais.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio ženklo atstovas – tikrų tikriausias kovotojas už teisybę ir taiką ne tik žemėje, bet ir Visatoje. Jis bendraudamas socialiniuose tinkluose paprastai nepamiršta savo šviesios ir kilnios misijos.

Pastebėjęs neteisybę ar besigrumiančius žodžiais tarpusavyje, jis iš karto stoja silpnesniojo pusėn ir  stengiasi nubausti skriaudėją.

Šaulys – dar ir kūrėjas bei filosofas, negailintis jėgų tam, kad visi vienas kitą mylėtų, draugautų ir gerbtų.

Beje, šio Zodiako ženklo atstovo toks labdaringas elgesys būdingas ne tik bendraujant socialiniuose tinkluose, bet ir realiame gyvenime.

Šaulio širdis tiesiog plyšta į gabalus, pamačius, kaip kažkas konfliktuoja, barasi, rauda arba mėgina „suėsti“ vienas kitą piktai susirašinėdami.

Šio ženklo žmonės išsiskiria iš kitų savo darbštumu ir tikslo siekimu. Užtat ir socialiniuose tinkluose jie pirmiausia žvalgosi, kur ir kaip būtų galima išpešti daugiau naudos.

Bet dalykiniams bendravimams jie renkasi „LinkedIn“, o asmeniniams – „Тwitter“.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo žmonės ganėtinai iš lėto, gal net kiek abejingai lankosi socialiniuose tinkluose. Jiems apskritai nesuprantama, ką ten veikia milijonai žmonių.

Kodėl jie demonstruoja visiems savo nuotraukas, kur valgo blynus, bučiuojasi arba pusnuogiai kaitinasi saulėje kurioje nors egzotiškoje šalyje.

Ožiaragis nesupranta, kaip galima visiems rodyti ką tiktai gimusio savo kūdikio nuotrauką. O jei kas nors nužiūrės arba užkerės?

Be to, Ožiaragis neskuba pažymėti „patinka“ ir ant savo bičiulio nuotraukos.

Net paties geriausio draugo! Taip pat retai pamatysite ir paties Ožiaragio nuotrauką. Nebent jo pagrindiniame puslapyje išvysite... ateivio ar monstro nuotrauką.

Ožiaragis tikrai nežino, kaip elgiasi kitų Zodiako ženklų atstovai socialiniuose tinkluose, kadangi jis nepuola su jais bendrauti. Šio ženklo atstovas – ganėtinai uždaras ir jis linkęs gyventi prisiminimais, susijusiais su jo senais draugais bei puoselėti tradicijas.

Astrologai galvoja, kad šis Zodiako ženklas turėtų gerai jaustis „Facebook“, kur galima atsidurti karščiausių įvykių sūkuryje ir sužinoti, kaip gyvena jo pažįstami ir artimi žmonės.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo žmonės socialiniuose tinkluose turi ne puslapį, o „storiausią“  albumą su žinomų dailininkų nutapytais peizažais, natiurmortais ir asmeniniais piešiniais. Aišku, netrūksta ir šeimos bei vaikų fotografijų.

O kur dar nuotraukos grįžus iš pajūrio, paplūdimio, su vyru, su broliu, su svainiu ir taip toliau. Tiesa, Vandenis įkelia daug nuotraukų ne dėl to, kad norėtų pasigirti, o tam, kad atkreiptų aplinkinių dėmesį į nuostabų gamtos pasaulį.

Beje, jam reikėtų didžiulių pastangų, kad ką nors parašytų ar aptarinėtų. Be to, šio ženklo žmonės nori pasirodyti originaliai ir kiekvieną kartą vis naujai.

Todėl šio ženklo atstovai, ko gero, yra prisiregistravę daugelyje socialinių tinklų. Tarp jų ir „Pinterest“, ir juo labiau „Twitter“, kur netrukdomai galima išsakyti savo mintis, susidedančias iš 140 simbolių.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio ženklo atstovai – atviraširdžiai, jiems nėra ko slėpti nuo aplinkinių, todėl pasakoja, iškloja ar parodo apie save viską socialiniuose tinkluose. Pavyzdžiui, kad praėjusią savaitę išsiėmė naują užsienio pasą.

Taip pat turi visi sužinoti, kad išsiskyrė su savo antrąja puse. Be to, dar įsiamžina su buvusiu sutuoktiniu prisiminimui, kurią irgi būtinai įkelia į socialinį tinklą.

Užtat Žuvis ne mažiau domina, kaip bendrauja ir kiti Zodiako ženklų atstovai socialiniuose tinkluose.

Jos niekada neslepia savo nuotaikos ir jausmų nuo draugų ir visai nepažįstamų žmonių.

„Štai šiandien atsibudau laiminga, o rytoj užmigsiu nelaiminga“, „Labai ilgiuosi vasaros“, – šiuos ir panašaus turinio įrašus būtinai perskaitysite šio ženklo žmonių puslapiuose, kurie gali tūnoti internete tol, kol sugenda kompiuteris.

Arba išjungus elektros srovę.  Juk Žuvys būtinai pirmos nori sužinoti,  kuo baigėsi kolegės tarnybinis romanas su viršininku ar buvusiu meilužiu.

Tiesa, pagal savo natūrą Žuvys svajingos ir romantiškos būtybės. Ne viena iš jų pasižymi muzikiniais ir poetiniais sugebėjimais.

Todėl su malonumu dalijasi savo kūriniais ir nuotraukomis „Facebook“, o vaizdo medžiaga – „YouTube“.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder