Kaip suteikti Kalėdoms kuo daugiau magijos ir jaukumo?

Šios šventės, atrodo, jog laukiame visus metus. O ji taip greitai praeina, o dar blogiau, jei ji atrodo ne taip, kaip įsivaizdavome ir svajojome. Pykčiai su artimaisiais? Nemalonūs pokalbiai ir replikos iš giminaičių? Juk Kalėdos - ne apie tai. Šie patarimai leis sukurti jaukias ir nuostabias šventes. 

Sukurkite naują tradiciją 

Kalėdų diena - tobula diena naujoms tradicijoms. Nebijokite pradėti kažko naujo, galbūt nauja veikla taps jūsų nauja tradicija?

Žiūrėkite prieš šventes visą dieną kalėdinius filmus, kepkite kvapnius sausainius, skaitykite kalėdines knygas, Kalėdų vakarą paverskite kalėdinių ir mylimiausių dainų karaoke vakaru. Pasitelkite savo vaizduotę. 

Dainuokite

Nesvarbu, ar eisite padainuoti kalėdinę dainą kaimynams, o gal smagiai dainuosite prie eglutės - sukurkite nuostabius prisiminimus sau ir vaikams, prisiminkite, apie ką iš tikro yra šios šventės. 

Nepamirškite kitų 

Jei pažįstate žmogų, kuris planuoja sutikti Kalėdas vienas - nepamirškite jo. Pakvieskite jį į svečius, šiam žmogui tai reikš itin daug, o juk Kalėdos ir yra - gerumo šventė. 

Žiūrėkite klasikinius kalėdinius filmus

Esame įsitikinę, jog turite savo mėgstamiausią kalėdinį filmą. Po gausių vaišių atsipūskite ir pažiūrėkite jį su savo šeima. 

Paklauskite senelių apie jų Kalėdas

Paklauskite savo senelių, kokių nuostabių kalėdinių prisiminimų jie turi, kai buvo jauni. Laikai pasikeitė, tad tikrai įdomu, kokios tradicijos vyravo tais laikais. 

Nepamirškite nuotraukų albumų

Turbūt turite tokių nuotraukų, apie kurias 10 metų esate pamiršę, o jos paslėptos giliai kompiuterio albume? Peržvelkite šias nuotraukas - prisiminsite daug nuostabių akimirkų. 

Nustebinkite kaimyną dovana

Tai gali būti namuose kepti sausainiai, o gal tiesiog kalėdinis sveikinimas, tačiau nepamirškite parodyti dėmesio ir kaimynui. 

Atsipalaiduokite, įsitaisykite ir pasimėgaukite kakava

Nepamirškite, jog Kalėdos - tai ne tik maisto gaminimas ir rūpinimasis svečiais. Įsitaisykite su šeima ir tiesiog pasijuokite. 

Šaltinis: https://www.allprodad.com/10-ideas-for-making-christmas-day-special/

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder