Kaip žinoti, kad patinkate vyrui: 20 ženklų

Jis randa menkiausią priežastį pasakyti jums komplimentą. Jis žiūri tau į akis. Jis į tave žvilgčioja. Jis jus išskiria iš kitų. Jis nori pabūti su jumis vienas. Jis randa būdų, kaip jus švelniai paliesti. Jis aktyviai planuoja pasimatymus. Po pasimatymo jis palaiko ypatingą ryšį.

Geriausias būdas išsiaiškinti, kokios emocijos ir troškimai užvaldo jaunuolį, kuris jums rūpi, žinoma, yra paklausti jo tiesiogiai.

Tačiau jei norite sužinoti, ar jis yra ištikimas, atkreipkite dėmesį į šiame "Vakarų ekspreso" straipsnyje aprašytus požymius. Naudodamiesi jomis galite greitai sužinoti, ar vyrui patinkate, ar ne.

Daugelis žmonių bijo parodyti savo jausmus kitiems. Tai normalu: bijome, kad mūsų meilės objektas nesuprastų mūsų, atmes ar net kritikuotų, todėl laukiame iki paskutinės minutės, kol apie ką nors atvirai prabilsime. 

Ekspertai mano, kad tiek moterys, tiek vyrai romantiškose situacijose elgiasi vienodai. Abiem lytims būdingi bendri elgesio modeliai, rodantys susidomėjimą kitu žmogumi. Žinant šių modelių požymius galima suprasti, kad vyrui patinkate. 

1. Kalbėdamas su jumis jis pasilenkia prie jūsų.

Kai patinkantis vaikinas įdėmiai klausosi ir atsakydamas į tai laiko savo veidą arti jūsų, tai tikras ženklas, kad jūs jam taip pat rūpite. 

2. Jo kūnas atsipalaidavęs

Atvira kūno kalba taip pat rodo, kad jaunam vyrui patinka su jumis leisti laiką.

Atkreipkite dėmesį į jo kūno padėtį.

Jei vyras atsipalaiduoja ir dažniau pasisuka į jus, tai geras ženklas.

Kita vertus, jei jis yra įsitempęs ir nukreipia savo kūną nuo jūsų, tai gali reikšti ir simpatijos stoką, ir stiprų susijaudinimą.

3. Jis randa menkiausią priežastį pasakyti jums komplimentą

Kai vyrą užvaldo emocijos, jis randa net ir neakivaizdžių priežasčių pasakyti jums komplimentą.

Jei jaunuolis nuoširdžiai giria viską, kas susiję su jumis, pradedant akių spalva ir baigiant darbo pradžia, tai gali būti ženklas, kad jūs jam tikrai patinkate. 

4. Jis žiūri jums į akis

Akių kontaktas gali būti ir traukos ženklas, ir psichologinė žmonių, kuriems svarbu žiūrėti vienas kitam į akis, nes baiminasi pokalbio metu parodyti abejingumą, gudrybė.

Atkreipkite dėmesį į tai, kaip tiksliai vyras žiūri jums į akis.

Jei jis pasilieka prie jūsų veido net ir tada, kai jūs nuo jo nuleidžiate akis, tai gali būti kažko svarbaus ženklas.

5. Jis žvelgia į tave įkyriai

Net jei jis užmezga akių kontaktą su visais, su kuriais bendrauja, yra kitaip, jei nuolat pastebite, kad jis žiūri į jus, net jei esate kitoje kambario pusėje.

Tokie slapti žvilgsniai yra klasikinis ženklas, kad jis jumis žavisi.

6. Jis leidžia jums išsiskirti iš kitų 

Kai esate puikioje kompanijoje, o jis vis tiek randa būdą praleisti laiką su jumis vienas, tai daug ką pasako.

Tačiau atkreipkite dėmesį ir į mažiau akivaizdžius būdus, kaip vyras gali su jumis suartėti: pavyzdžiui, kai jis kompanijoje kelia su jumis susijusias temas, atsakinėja į jūsų klausimus, kuriuos užduodate kitiems, ir juokiasi iš jūsų juokelių. 

7. Jis nori pabūti su jumis vienas

Jei jūsų simpatijų objektas yra draugas, kolega, bendraklasis arba žmogus, su kuriuo kartais susiduriate sporto klubo užsiėmimuose ar vakarėliuose, ir jis ieško būdų, kaip praleisti laiką vienas su vienu, tai aiškus ženklas, kad jis bando užmegzti su jumis asmeninį ryšį.

Žinoma, tai gali būti tik draugystės pradžia.

Tačiau tai taip pat gali reikšti, kad jūs jam patinkate ir romantiškai.

8. Jis randa būdų, kaip jus švelniai paliesti

Atsitiktiniai rankų prisilietimai, bandymai pataisyti plaukus ar žaismingi stumtelėjimai petimi - jis gali sugalvoti įvairiausių būdų, kaip užmegzti su jumis fizinį kontaktą.

Tačiau svarbiausia, kad jums tai patiktų. 

9. Jis aktyviai planuoja pasimatymus

Jei susipažinote su vaikinu per pažinčių programėlę, ypač sunku suprasti, ar jis jums jaučia stiprius jausmus, ar tik bando jus užkalbinti ir įkalbėti užsiimti seksu.

Svarbiausia, kaip aktyviai jis inicijuoja tolesnius susitikimus ir kuria planus ateičiai.

Paprastai tai yra ženklas, kad jūs jam tikrai patinkate ir jis nori palaikyti ryšį.

10. Po pasimatymo jis palaiko ypatingą ryšį

Po asmeninio susitikimo sunku rasti įdomią pokalbio temą ir nenuklysti į visišką romantiką.

Bet jei vyras jumis domisi, jis ras, apie ką pasikalbėti. Jis gali pasakyti, kad vakar jam buvo labai smagu, arba atsiųsti jums santrauką apie temą, kurią vakar aptarinėjote, o tada atsitiktinai perplanuoti pasimatymą.

11 Jis palaiko ryšį su jumis socialinėje žiniasklaidoje

Žmogus, kuris jumis tikrai domisi, ilgai nedingsta iš akiračio, bet vėl pasirodo, kai jam ko nors iš jūsų prireikia.

Tačiau jei jis inicijuoja pokalbį, mėgsta ir komentuoja jūsų nuotraukas, įrašus ir istorijas, tai ženklas, kad jis bando su jumis suartėti. 

12. Greitai reaguoja į pranešimus

Žinoma, kai kurie iš mūsų yra labai užsiėmę darbe arba neturi įpročio nuolat tikrinti pranešimų siuntimo įrenginių.

Tačiau jei jaunuolis greitai atsako į jūsų žinutes, tai gali reikšti, kad jis sąmoningai jų laukia ir nori kuo daugiau su jumis bendrauti. 

13. Jis palaiko pokalbį

Tai ypač pastebima, kai su juo bendraujate, jei jis užduoda jums papildomų klausimų, atkreipia jūsų dėmesį į naujus dalykus arba pateikia išsamius atsakymus.

Jei jis atsako vienu žodžiu arba tik siunčia emoji ir po kurio laiko nepradeda kalbėti žodžiais, vargu ar jį domina bendravimas su jumis. 

14. Jis raudonuoja šalia jūsų

Ar pastebėjote, kad jo veidas raudonuoja? Taip nutinka dėl su jauduliu susijusio adrenalino antplūdžio. Žmonės jaučiasi "pagauti", kai jaučia trauką kitam asmeniui. 

15. Jis šiek tiek nervinasi.

Jei vaikinas paprastai būna triukšmingas ir linksmas su draugais, o su jumis yra sustingęs ir painiojasi žodžiuose, tai gali būti tikras ženklas, kad jūs jam patinkate ir jis šiek tiek persistengia bandydamas jus sužavėti. 

16. Jis daug juokiasi šalia jūsų.

Ar jis juokiasi, ir nuoširdžiai, tarsi iš širdies? O gal jis daug šypsosi šalia jūsų - ta šilta, intymi šypsena, kuri, atrodo, sklinda iš jo akių? Juokas ir šypsena yra geriausi būdai užmegzti ryšį ir intymumą su kitais žmonėmis, todėl nepamirškite to!

17. Niekas neatitraukia jo nuo jūsų

Kai esate šalia, jis niekada slapčia nežvilgčioja į telefoną ar televizoriaus ekraną.

Jis skiria jums visą savo dėmesį arba net sąmoningai pašalina trukdžius, kurie galėtų trukdyti jums būti kartu. 

18. Jis imasi iniciatyvos

Yra bendrų kultūrinių scenarijų, kuriais žmonės parodo savo prisirišimą.

Žinoma, dauguma jų susiję su lyčių stereotipais ir patriarchato idėjomis, kad vyrai aktyviai rodo susidomėjimą, o moterys nemėgsta būti aktyvios.

Vis dėlto visa tai vis tiek gali būti jūsų nenaudai, jei bijote žengti pirmą žingsnį ir norite, kad vyras pats jus pakviestų į pasimatymą.

19: Jis teigiamai reaguoja į jūsų iniciatyvą.

Jei esate stipri, nepriklausoma ir drąsi, kai kalbama apie pasimatymus, tai nereiškia, kad turite laukti, kol vyras pats imsis iniciatyvos.

Šiandien labiausiai tinka santykiai, kuriuose vyras ir moteris yra lygūs.

Jei jaunam vyrui patinkate ir jis nėra linkęs vadovautis vyriškais stereotipais, jis bus labai laimingas, jei pakviesite jį į pasimatymą, pabučiuosite pirma ar net užsiminsite apie ką nors daugiau. 

20. Jis sąžiningas su jumis

Deja, kai kurie žmonės nemoka atvirai išreikšti savo susidomėjimo.

Kita vertus, kiti yra pernelyg linkę į lytėjimą ir gali jus suklaidinti.

Todėl, jei bijote, kad jis nesupras, ką jaučiate, paklauskite jo tiesiai, ką jis jaučia jums.

Taip, skamba bauginančiai. Tačiau dėl šio žingsnio jūsų meilės istorija gali prasidėti!

Suraskite tinkamus žodžius, kuriuos nesunku ištarti, ir imkitės jų.

Pavyzdžiui, pasakykite jam, kad jis šaunus, juokingas ir mielas, ir jis jums pradeda patikti. Jis neturi teisės nieko neatsakyti...

Archyvų nuotr. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder