Karališkoji šeima "susitelkė" aplink karalienę Elžbietą II po viešnagės ligoninėje

Pasveiko! Karališkosios šeimos nariai padėjo karalienei Elžbietai II šį mėnesį trumpai nakvojus vietos ligoninėje.
 

95 metų monarchė grįžo namo ketvirtadienį, spalio 21 d., po to, kai buvo stebima "dėl tam tikrų preliminarių tyrimų", kaip praėjusią savaitę pareiškime nurodė Bakingamo rūmai.

Nuo tada, kai jai buvo duotas leidimas, ja rūpinosi anūkai princas George'as, princesė Charlotte ir princas Louisas.

"[Hercogienė] Kate atsiuntė karalienei didžiulę gėlių puokštę nuo savo šeimos, - išskirtinai atskleidžia šaltinis naujajame "Us Weekly" numeryje. "George'as, Charlotte ir Louisas pagamino "pasveikimo" atvirukus."

39 metų Kembridžo kunigaikštienė ir Elžbieta "po vizito ligoninėje, kaip niekada daug kalbasi", - sako informatorius ir priduria, kad Kate "turi ypatingą ryšį su karaliene" ir dažnai su ja bendrauja per "pokalbius telefonu vienas prieš vieną".

Prieš apsilankymą ligoninėje medicinos ekspertai patarė karalienei atšaukti planuotą kelionę į Šiaurės Airiją. Antradienį, spalio 26 d., ji grįžo į darbą Vindzoro pilyje.

"Karalienė sako, kad jai viskas gerai ir jai sekasi gerai, bet ji tai yra sakiusi ir anksčiau, todėl natūralu, kad šeima yra susirūpinusi", - pasakoja "Us" šaltinis. "Jie kelis mėnesius ragino ją nusiraminti".

Nepaisant šeimos nerimo, Elžbieta ir toliau tęsė savo įtemptą dienotvarkę, "nes ji nemėgsta, kai žmonės dėl jos jaudinasi", - teigia informatorius.

Tačiau dėl pastarojo meto sveikatos būklės ji svarsto galimybę imtis lengvesnio darbo.

"Ji nėra abstinentė ir toliau dirbs, tačiau dalį savo pareigų perduos princui Čarlzui ir princui Viljamui", - pasakoja šaltinis. " Ji ruošia juos perimti šias pareigas".

Pastarieji metai buvo sunkūs Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai, kuri balandį neteko savo patriarcho princo Filipo.

Edinburgo kunigaikštis mirė būdamas 99 metų. Šio mėnesio pradžioje lankydamasi Škotijoje Elžbieta svarstė apie gyvenimą be daugiau nei 70 metų trukusio vyro.

"Jau anksčiau esu kalbėjusi apie savo gilų ir tvirtą prisirišimą prie šios nuostabios šalies ir apie daugybę laimingų prisiminimų, kuriuos princas Filipas ir aš visada saugojome iš čia praleisto laiko", - sakė ji spalio 2 d. per parlamento atidarymo ceremoniją Edinburge.

"Dažnai sakoma, kad vietą kuria žmonės, ir, kaip matėme pastaruoju metu, mažai kur tai yra teisingiau nei Škotijoje."

Karališkajai šeimai artėjant prie naujo etapo, karalienė yra "įsitikinusi", kad gali pasikliauti 39 metų Williamu ir jo žmona, kurie užims sostą po to, kai 72 metų Charlesas pakeis savo motiną.

"Laikui bėgant Kate Elžbietai įrodė, kad ja galima pasitikėti, ir tarp jų užsimezgė puikūs santykiai, - anksčiau "Us" sakė šaltinis ir pridūrė: - Ji visada pasiruošusi iššūkiams, tiki savimi ir jaučia, kad yra sukaupusi išminties, drąsos ir stiprybės būti sėkminga."

Sidebar placeholder