Karališkosios šeimos mitybos specialistė įvardija būdus, kaip sustabdyti senėjimą per dvi savaites

(1)

Britų mitybos specialistė Gabriela Peacock padėjo įžymybėms pakeisti senėjimo požymius tinkama mityba.

"Kiekvienas žmogus gali padaryti paprastus gyvenimo pokyčius, kad pagerintų savo ateitį, nesvarbu, su kokia genetika susiduriame", - sakė Peacock, dirbusi su karališkosiomis asmenybėmis, tokiomis kaip princesė Eugenija ir princas Haris, rašo "New York Post".

Mitybos specialistė pažymėjo, kad nesveikas maistas, rūkymas, alkoholis ir tarša yra ankstyvųjų senėjimo požymių kaltininkai.

"Tačiau mes visi turime galimybių tai pakeisti, - sakė ji. "Kad ir kokio amžiaus ir sveikatos būklės būtumėte, niekada nevėlu pakeisti greitą senėjimą ir atgauti energiją bei jėgas", - sakė ekspertė.

Pasak Peacock, vos trijų dalykų atlikimas gali padėti sulėtinti senėjimo procesą ir atrodyti jaunatviškiau.

Venkite cukraus

Nors gali būti sunku, Peacock pažymėjo, kad cukraus vengimas ne tik naudingas bendrai sveikatai, bet ir gali sulėtinti senėjimą.

Mitybos specialistė paaiškino, kad cukrus sukelia "lėtinį uždegimą, kuris yra vienas didžiausių senėjimo stabdymo priešų".

Dėl cukraus vartojimo gali padidėti svoris, tačiau, kaip pažymėjo Peacock, "tai turės įtakos energijos ir hormonų lygiui, o tai savo ruožtu taip pat turės įtakos jūsų išvaizdai ir savijautai".

Gaukite maistinių medžiagų

Subalansuota mityba naudinga bendrai sveikatai, tačiau, pasak jos, tam tikros maistinės medžiagos turi senėjimą stabdančių supergalių.

Tai "antioksidantai, pavyzdžiui, vitaminai A, C ir E", kurių gausu vaisiuose ir daržovėse ir kurie "būtini neutralizuojant laisvuosius radikalus - ankstyvo senėjimo kaltininkus".

Pasak jos, kartu su antioksidantais omega-3 riebalų rūgštys, drėkindamos odą ir didindamos jos elastingumą, gali sumažinti smulkias linijas ir raukšles.

Pasak Peacock, kolagenas, kurio yra liesuose baltymuose ir kaulų sultinyje, taip pat reikalingas tam, kad oda taptų dar elastingesnė.

Karšta ir šalta

Ekstremalios temperatūros gali būti labai geras būdas kovoti su senėjimu.

Peacock sakė, kad yra daugybė būdų pasinerti į šaltį, įskaitant vaikščiojimą ar mankštą lauke žiemą, kontrastinį dušą ar sauną.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder