dovanos

Kas diktuoja idėjas dovanoms?

(1)

Visos idėjos dovanoms gimsta iš gyvenimo realijų. Išskirtinės ir kokybiškos dovanos tikrai turi didelę reikšmę jas gaunantiems žmonėms, nesvarbu, ar tai būtų asmeninė šventė, ar draugiški santykiai su verslo partneriais, ar noras pradžiuginti savo kolegas netikėtomis dovanomis.

Prieš įteikdami dovaną turime tiesiogiai ją susieti su konkrečiu asmeniu ir jo galimais pageidavimais iš gyvenimo. 

Kokios dovanos labiausiai tiktų dailiosios lyties atstovėms?

Dovanas vyrai teikia mamoms, žmonoms, draugėms, sesėms ar gerai pažįstamoms kolegėms. Kiekvienu iš atvejų galimas atskiras dovanų parinkimas. Be abejo, ir pačios moterys bei merginos įvairiomis progomis viena kitai dovanoja dovanas.

Aišku, moteris geriau žino, ką padovanoti kitai moteriai, nes jų interesai gali būti panašūs. Tuo tarpu vyrams reikia sukaupti daugiau žinių apie tai, kas domina moteris ir kokios idėjos dovanoms galėtų jas nustebinti.

Vaikinai savo draugėms ar sužadėtinėms, vyrai žmonoms gali padovanoti grožio procedūrų kuponus, romantiškus savaitgalius prabangiuose viešbučiuose ar poilsio namuose, sūnūs – mamoms netikėtą kelionę į kurią nors egzotinę šalį, sveikatos stiprinimo priemones ar dovanų čekį apsipirkti jų mėgstamose parduotuvėse.

Kokios dovanos pradžiugintų vyrų širdis?

Vyrams surasti jiems patinkančią dovaną gal yra kiek paprasčiau nei moterims. Vyriškos giminės atstovus galima pradžiuginti praktiškomis, namų ūkyje praverčiančiomis dovanomis, žvejybai reikalingomis priemonėmis, automobilių priežiūrai naudingais reikmenimis, sporto klubų lankymo abonementais.

Jiems gali patikti ir padovanota galimybė dalyvauti ekstremaliose pramogose – pasižvalgyti į žemę iš paukščio skrydžio po parašiuto kupolu ar pačiuožinėti virš bangų su jėgos aitvaru.

Vyrams patinka ir tos dovanos, kurios paryškina jų vyriškumą spinduliuojantį stilių. Tai gali būti ne tik laikrodis, išvaizdi piniginė, bet ir brangūs juvelyriniai dirbiniai, įvairūs aksesuarai.

Kaip geriausia apsirūpinti jums reikiamomis dovanomis?

Jei sumanėte pasveikinti šeimos narius, savo antrąją pusę, vaikus, bendradarbius, gerus kaimynus ir gerus draugus kuria nors iš svarbių šventinių progų, dovanas įsigyti geriausia internetu.

Tai padaryti labai paprasta ir patogu, jums tik reikia susirasti dovanomis prekiaujančios internetinės parduotuvės svetainę, susisiekti su pardavėjais, ir prekė, po jos apmokėjimo, labai greitai pasieks jūsų namus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder