Kas nutinka, kai naudojate per daug rankų kremo

Be to, ingredientai, kuriuos visada geriau palikti lentynoje.

Žiema gali būti sunki jūsų rankoms, nes per šalčius ir gripo sezoną dažnai plaunamos rankos. Laimei, tinkamas rankų kremas gali padėti.

Tačiau kai kurie ekspertai teigia, kad per didelis rankų kremo kiekis gali sukelti nepageidaujamą poveikį, dėl kurio jūsų oda gali tapti labiau priklausoma nuo brangių produktų, nei norėtumėte.

Kai naudojate per daug rankų kremo, jūsų oda gali pati pasigaminti mažiau drėgmės

Drėkindami rankas tinkamu kremu, galite padėti savo odai išlikti glotniai, švelniai ir nedirginti jos. Jis taip pat gali padėti skatinti odos elastingumą, todėl ji ilgiau atrodys jaunatviškai.

"Labai svarbu drėkinti odą, tačiau per didelis jo kiekis gali turėti neigiamą poveikį odai. Jei naudojate per daug drėkinamojo kremo, laikui bėgant oda tampa tingia, o tai gali paskatinti odą pačią gaminti mažiau drėgmės", - aiškina kosmetikos kompanija "Garnier USA".

"Per didelis drėkinimo kiekis siunčia odai signalą, kad ji turi pakankamai vandens, lipidų ir baltymų (odos statybinių blokų), ir tai gali sulėtinti šių svarbių odai maistinių medžiagų gamybą. Tai gali virsti užburtu ratu, kai jūsų oda atrodo sausa, nes ji nebegamina reikalingų maistinių medžiagų, o tai verčia jus daugiau drėkinti", - priduria jų ekspertai.

Tačiau ji taip pat pripažįsta, kad sunkesni kremai gali tikti ne visiems

"Jie gali būti lipnūs, taip pat gali užkimšti poras, todėl tam tikrose kūno vietose gali atsirasti folikulitas ir miliarija", - sako ji, pažymėdama, kad rankoms tai mažiau tikėtina nei kitoms kūno dalims.

Žmonėms, kurie nori lengvesnės konsistencijos, Bardas rekomenduoja "drėkinamuosius kremus, kurių sudėtyje yra ingredientų, įtraukiančių vandenį į odą, pavyzdžiui, hialurono rūgšties ar glicerino, nepaliekant riebių likučių".

Šie kiti ingredientai gali padaryti daugiau žalos nei naudos

Žinoma, ne visi rankų kremai yra vienodi - kai kuriuose yra sudedamųjų dalių, kurios yra visiškai nesveikos. Visų pirma, butilintas hidroksianizolas (BHA), DMDM hidantoinas, pridėtinės kvapiosios medžiagos, parabenai, ftalatai, trietanolaminas ir retinilo palmitatas yra vieni iš didžiausių pažeidėjų, praneša "Prevention Magazine".

Šios cheminės medžiagos ir konservantai gali sukelti įvairių problemų: Manoma, kad BHA yra kancerogeniškas, DMDM hidantoinas išskiria formaldehidą, o parabenai gali sutrikdyti hormonų veiklą. Pasirinkę ekologiškus ingredientus, galite išvengti šių bauginančių šalutinių poveikių.

Išbandykite šiuos patarimus, kad rankos būtų šilkinės

Eidami į lauką mūvėkite žiemines pirštines, o jei plaunate indus ar valote, naudokite pirštines, kad apsaugotumėte rankas", - rekomenduoja ji.

Bae priduria, kad giliai drėkindami odą vakare, galbūt galėsite mažiau pasikliauti drėkinamosiomis priemonėmis dieną.

"Vienas iš mano mėgstamiausių dalykų yra pasitepti vazelino tepalu ir užsimauti pirštines (vienkartines permatomas maisto ruošimo pirštines) arba seną kojinę į lovą, kad tikrai sudrėkinčiau odą - tai nebūtinai turi būti įmantru", - pasakoja ji "Best Life".

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder