Katažina Zvonkuvienė – apie dainą išleidusią dukrą: sulaukė ir neigiamos reakcijos

(6)

Katažinos Zvonkuvienės dukra Kornelija rugsėjo mėnesį išleido pirmąją dainą – „Nieko tokio“. Dainininkė naujienų portalui tv3.lt papasakojo apie dukros įspūdžius pirmą kartą paragavus muzikos pasaulio ir atskleidė, kodėl sūnaus šiuo keliu nekreips.

Katažina džiaugiasi – dukros įrašyta daina sulaukė puikių reakcijų ir emocijų. Moteris turi atsaką ir tiems, kurie į darželinukės muzikinę karjerą žiūri neigiamai – pasak mergaitės mamos, jokia prievarta čia net nekvepia: 

„Pačios šilčiausios reakcijos. Nesitikėjau tiek emocijų, tiek dėmesio. Daržely visi vaikai tą dainą moka. Kornelija dainuoja posmą, o visi vaikai pritaria „nieko tokio“.

Aišku, yra vienas kitas komentaras, kad vaikui gadiname vaikystę. Dieve mano, jei man tėvai taip būtų gadinę vaikystę, aš jiems šiandien rankas bučiuočiau už tai. 

Mes jei matom, kad vaikas aktyvus, nori, domisi, tai ir leidžiam. Per prievartą niekas nieko nevertė. Kiekvieną žingsnį aptarėme, kad nebūtų paskui nusivylimų, skaudžių momentų“, – tikina moteris. 

Pasak žinomos moters, dukrai ši patirtis atnešė daug malonių akimirkų. Tiesa, Katažina išduoda, jog dirbant su vaiku vienas dalykas – ypač svarbus: 

„Tikrai patiko, tik svarbu neperkrauti vaiko. Jis turi daryti kai nori. Kai filmavome klipą, teko filmuoti po kelis dublius.

Po kiek laiko teko sakyti, kad gal baigiam, nes jei ji pervargsta, gali išvis užsidaryti ir nebenorėti. Norėjosi, kad jai būtų smagu. 

Ji yra labai pamaiva, mėgsta dėmesį, pasirodymus. Jeigu ir toliau patiks, gal ir rimčiau lavinsim gebėjimus.

Kol kas, kiek lanko būrelius vaikai, sekasi neblogai“, – džiaugiasi K. Zvonkuvienė. 

O ar neplanuoja į muzikos pasaulį pasukti ir Kornelijos brolis dvynys? Pasak Katažinos, šito ji iš sūnaus nesitiki – berniuko ne toks charakteris: „Brolis neplanuoja jokiais būdais. Jis lieka šešėly, jam labai nepatinka dėmesys. 

Vaikai mūsų visiškai skirtingi, jis labai santūrus, intravertas. Jį reikia kiekvieną kartą paruošti, jei artėja filmavimas ar kažkas. Nenorime versti“, – patikina K. Zvonkuvienė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder