Kaune - buvusio Klaipėdos krepšininko dugnas: nuogas bėgiojo po Laisvės alėją, sulaikė policija

(42)

Kadaise Lietuvos 18-mečių krepšinio rinktinės marškinėlius vilkėjęs, o vėliau ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) rungtyniavęs klaipėdietis Haroldas Saprykinas prisidirbo Kaune: nuogas bėgiojo po Laisvės alėją, visą tai tiesiogiai transliavo internete ir sulaukė policijos nemalonės - buvo sulaikytas. 

Visa tai vyko naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Socialinius tinklus sekę ir Laisvės alėjoje buvę žmonės negalėjo patikėti tuo, kas vyksta - bėgiojo nuogas vyriškis.

Nuogo H. Saprykino vaizdai netruko paplto interneto platybėse. Šių vaizdų galima išvysti ir „Discord“ platformos serveryje „Pletkai“.

Kai kurie interneto sekėjai komentuoja, kad "Tik-Tok" turinį kuriantis vyriškis tokiam akibrokštui ryžosi dėl 500 eurų.

Kauniečiai dalijasi vaizdo įrašais iš Laisvės alėjos, kuriame girdėti šūksniai, keiksmažodžiai. Buvo ir tokių kauniečių, kurie pamatę H. Saprykiną bėgiojantį po Laisvės alėją nuogą rėkė „tau su galva negerai" ir grasino sutalžyti makaulę.

Pats H. Saprykinas savo instagram'e pasidalijo vaizdais, kur jau užsidėjęs šortus stovi prie dviejų policijos ekipažų. Kaip jį sulaikė policija buvo galima pamatyti ir tiesiogiai jo paties transliuojamame vaizdo įraše.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder