Kelionės ir plastinės operacijos: dukra iš sergančio tėvo pavogė 300 000 dolerių

Jutoje moteris buvo suimta po to, kai buvo apkaltinta pavogusi beveik 300 000 JAV dolerių iš savo sergančio tėvo ir panaudojusi šiuos pinigus kosmetinėms operacijoms ir tarptautiniams skrydžiams apmokėti.

Apie tai praneša laikraštis "Sacramento Bee".

54 metų moteris iš Hailendo buvo suimta balandžio 25 d. po to, kai "suaugusiųjų apsaugos tarnybos pranešė, kad ji, kaip įtariama, apgaudinėja savo pagyvenusį tėvą".

Mirus tėvo žmonai, jai buvo suteiktas įgaliojimas tvarkyti jo finansus.

Moteris naudojo tėvo lėšas "kelionėms, sandoriams, plastinėms operacijoms, viešbučiams ir pinigų išėmimui iš bankomatų", iš viso 275 492,68 JAV dolerių.

Pareigūnai sakė, kad demencija sergantis jos tėvas per mėnesį gaudavo 3 000 JAV dolerių socialinę pašalpą, pranešė KSL.

Pranešime pažymėta, kad 2021 m. sausio mėn. vyro banko sąskaitoje buvo 60 000 JAV dolerių. Iki 2021 m. balandžio mėn. sąskaitoje buvo likę 32 055 JAV doleriai.

Pasak KTVX, 2021 m. gegužę ir birželį iš tėvo sąskaitos buvo nurašyta 8 000 JAV dolerių kartu su "keliomis operacijomis bankomatuose Las Vegase".

Vėliau, 2021 m. birželio-rugpjūčio mėnesiais, pasak KUTV, iš sąskaitos buvo nuimta 375 kartus - iš viso daugiau nei 54 000 JAV dolerių.

Dar vienas 13 000 JAV dolerių išgryninimas buvo atliktas plastinės chirurgijos klinikoje, sakė pareigūnai.

Pietų Džordano miesto policija moterį suėmė Solt Leik Sičio tarptautiniame oro uoste, kai ji grįžo iš kelionės į Dominikos Respubliką, pranešė KSL.

Ji buvo nuteista dėl penkių tarptautinio finansinio pažeidžiamo suaugusiojo išnaudojimo ir penkių vagysčių bei ryšių sukčiavimo atvejų.

Highlandas yra maždaug už 30 mylių į pietryčius nuo Solt Leik Sičio.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder