Ketvirtadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.37, leidžiasi 20.06. Dienos ilgumas – 13.29.

Šiandien – penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.

Protingos mintys:

„Nė vienas žmogus nesiims jokio, net ir menkiausio darbo, kurio jis nėra mokęsis, bet kiekvienas mano esąs pasirengęs imtis sunkiausio iš darbų – valdyti“ (Sokratas).

*************

Astrologinė prognozė balandžio 8-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien geriau jausitės, jeigu vengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos ir pasirinksite vienatvę, apmąstymus, meninę veiklą. Pasisaugokite infekcijų, uždegimų, nes jūsų atsparumas sumažėjo.

JAUTIS. Iš pažįstamos moters galite gauti įdomų patarimą ar pasiūlymą. Regis, išsiaiškinsite kai kuriuos gandus, kitų žmonių vertinimus apie tai, kas esate, ką darote.

DVYNIAI. Jums rūpės darbai, politika, karjeros perspektyvos. Apie tai kalbėsitės su kolegomis, bendraminčiais. Visgi, būdami kažkuo neužtikrinti, nedarykite lemtingų sprendimų. Lengva pakenkti pradėtam reikalui, arba imtis ne to, ko reikia.

VĖŽYS. Tikėtini pokalbiai su įtakingomis ar išsilavinusiomis moterimis. Regis, jums seksis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai, straipsnių rašymas ir pan. Tik nepasikliaukite gandais, nuogirdomis ir melagienomis.

LIŪTAS. Šiandien svarbesni taps skolų, mokesčių, finansinių įsipareigojimų klausimai. Tiktų planuoti pajamas ir išlaidas, apskaičiuoti savo finansines galimybes, peržiūrėti dokumentus, sutartis. Galbūt ką nors reikia pakoreguoti.

MERGELĖ. Ši diena gali jus paskatinti daugiau bendrauti su tais žmonėmis, kurių pažiūros stipriai skiriasi nuo jūsiškių. Bus nelengva suderinti interesus, galite susipainioti savo nuostatose ir vertybėse. Kol kas nieko nežadėkite ir venkite kategoriškumo.

SVARSTYKLĖS. Tikėtina, kad ateitis jums atrodo labai neapibrėžta dalykine prasme. Kai kuriuos darbus, veiksmus svarbu užbaigti būtent dabar, kad netrukus būtų daugiau progreso, o ne apgailestavimų.

SKORPIONAS. Rutina jūsų nedžiugins, todėl dairysitės ko nors smagesnio. Jūsų pašmaikštavimai, paflirtavimai nebūtinai bus suprasti. Svarbu, kad tai darytumėte laiku ir vietoje. Labiau rūpinkitės savo vaikų saugumu.

ŠAULYS. Daugiausiai rūpesčių kels turtiniai ir buitiniai reikalai. Pagalbos, dėmesio gali prireikti šeimos nariams, arba kaip tik jums norėsis patikimos atramos, didesnio saugumo.

OŽIARAGIS. Jeigu jūsų veikla susijusi su informacija, labai lengva bus paskleisti dezinformaciją. Jauskitės atsakingi už savo žodžius. Neviršykite greičio vairuodami.

VANDENIS. Šiandien jus domins verslo, turto, tiekimo, pinigų, dovanų klausimai. Netinkamai pasielgę, galite pristabdyti savo fortūnos ratą ir nebegauti to, ką malonaus jums paruošė likimas.

ŽUVYS. Pasistenkite, kad darbams ir pokalbiams netrukdytų emocijos. Kuo racionaliau tvarkykite reikalus ir neskleiskite melagienų. Saugokitės traumų, ugnies, dujų nuotėkio.

Geros dienos!

Valentina Gudienė (ELTA)

Raktažodžiai
Sidebar placeholder