Kim Kardashian ir Pete'as Davidsonas nutraukė devynis mėnesius trukusius santykius

Pranešama, kad Kim Kardashian ir jos vaikinas Pete'as Davidsonas nutraukė santykius praėjus vos devyniems mėnesiams.

Amerikos naujienų portalui "E! News" artimas šaltinis teigia, kad pora susitarė "būti tiesiog draugais".

Teigiama, kad pora sunkiai įveikė savo romaną per atstumą, nes buvusi "Saturday Night Live" žvaigždė 28 metų Pete'as užimtas filmuodamasis Australijoje, o 41 metų Kim Los Andžele augina keturis bendrus su buvusiu vyru Kanye Westu vaikus.

Informatorius pridūrė, kad nors jie "labai myli ir gerbia vienas kitą", dėl didelio atstumo ir sudėtingo darbo grafiko "buvo labai sunku palaikyti santykius".

Teigiama, kad išsiskyrimas įvyko anksčiau šią savaitę.

Poros santykiai ėmė klestėti po to, kai jie susipažino praėjusį rudenį "Saturday Night Live" laidoje, o spalio mėnesį, po Kim ir Kanye skyrybų, jie oficialiai tapo pora.

Tuo tarpu birželį Kim viename iš laidos "The Kardashians" epizodų atskleidė, kaip kilo jų meilės istorija. "Taigi, štai kaip viskas vyko tarp manęs ir Pito, - pradėjo "Hulu" žvaigždė.

"Dalyvavau "Saturday Night Live" ir tada, kai mes bučiavomės vienoje scenoje, tai buvo tiesiog vibracija. Aš buvau tokia: "O, s***. "Bet Pete'as neatėjo į mano afterparty, o visi buvo mano afterparty'je. Jis neskyrė man laiko.

Taigi po kelių dienų paskambinau SNL prodiuseriui ir paklausiau: "Ei, ar turite Pete'o numerį?". Parašiau jam SMS žinutę." Akivaizdu, kad Kim nesitikėjo, jog viskas taip greitai taps taip rimta.

Tačiau vėliau epizode ji nuėjo taip toli, kad interviu apibūdino jį kaip "tobulą". Pito filmavimas Australijoje akivaizdžiai pakenkė jų santykiams. Pete'as pastaruoju metu daug laiko praleido filmuodamasis filme "Burtininkai!" kartu su Orlando Bloomu.

"Pete'as tiesiogine prasme geriausias žmogus, kokį esu sutikusi. Jis turi geriausią širdį", - aiškino ji.

"Žmonės visada sakys: "O, jis toks juokingas ir tai susiję su tuo, koks jis juokingas". Ir tai yra ketvirta vieta mano sąraše, kodėl jis man patinka. Jis visada nori žmonėms geriausio, gali susidoroti su bet kuo ir visada tai daro nepriekaištingai.

"Jis tikrai, tikrai rūpestingas, kuklus ir toks nuoširdus. Sakyčiau, kad puikus žodis, apibūdinantis Pitą, yra nuoširdus."

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder