Kim Kardashian nusipirko princesės Dianos "Attallah" kryžiaus pakabuką: parduotas už dvigubai didesnę kainą

Kim Kardashian už 163 800 svarų sterlingų (apie 200 000 JAV dolerių) įsigijo deimantais nusagstytą "Attallah" kryžiaus pakabuką, kurį ne kartą nešiojo Velso princesė Diana.

Trečiadienį Londono aukcionų namuose "Sotheby's" vykusio karališkosios ir kilmingosios kolekcijos pardavimo paskutines penkias minutes Kardashian atstovas sėkmingai aplenkė kitus pretendentus į ametistinį kryželį.

Šis daiktas parduotas už daugiau nei dvigubai didesnę kainą, nei buvo įvertintas prieš aukcioną, pranešė "Sotheby's".

"Tai drąsus papuošalas, kuris savo dydžiu, spalva ir stiliumi negali nepadaryti ryškaus pareiškimo, nesvarbu, ar tai būtų tikėjimo, ar mados, o gal net ir abiejų", - trečiadienį pranešime spaudai sakė "Sotheby's London" juvelyrikos skyriaus vadovas Kristianas Spofforthas.

"Džiaugiamės, kad šis dirbinys atgimė naujam gyvenimui dar vieno visame pasaulyje garsaus vardo rankose", - pridūrė K. Spofforthas.

Pasak aukciono namų, 1920 m. dvaro juvelyrų "Garrard" pagamintas pakabukas turi kvadratinio šlifavimo ametisto akmenis kryžiaus forma, papuoštus apskritais šlifuotais deimantais, kurie yra išskirtinio gėlių rašto.

Dirbinys yra maždaug 5,4 x 3,7 colių dydžio, o bendras deimantų svoris - apie 5,25 karato.

Pasak "Sotheby's", šį papuošalą iš "Garrard" praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje įsigijo miręs verslininkas Naimas Attallah, kuris kelis kartus paskolino jį savo draugei princesei Dianai, kad ši jį dėvėtų renginiuose.

Pasak aukciono namų, princesė Diana "ypač mėgo" šį pakabuką, ir 1987 m. spalį ji jį demonstravo vilkėdama juodai violetinę Catherine Walker suknelę labdaros pokylyje, skirtame paremti labdaros organizaciją "Birthright", siekiančią apsaugoti žmogaus teises nėštumo ir gimdymo metu.

1981 m. princesė ištekėjo už dabartinio Didžiosios Britanijos karaliaus Čarlzo III ir tapo tarptautine ikona, kuri pasinaudojo savo šlove, kad atkreiptų dėmesį į daugybę priežasčių, įskaitant raupus, ŽIV, smurtą šeimoje ir psichikos sveikatą.

"Devintajame dešimtmetyje princesės Dianos pasitikėjimas savimi augo, nes ji garsėjo vis drąsesniais mados pasirinkimais, nutoldama nuo romantiškesnio ir santūresnio stiliaus, kurį iki tol mėgo", - sakoma "Sotheby's" pranešime.

"Tai, kad ji kelis kartus dėvėjo tai, kas dabar vadinama Attallah kryžiumi, dažniausiai privačiomis progomis, patvirtina šią evoliuciją", - priduriama pranešime.

Aukciono namų žiniomis, Diana buvo vienintelė, kuri kada nors dėvėjo kryžių, ir tai pirmas kartas, kai jis pasirodė viešumoje po jos mirties.

Nors šis kryžius yra britų karališkosios šeimos istorijos dalis, Kardashian pernai Met Gala pokylyje dėvėjo Holivudo istorijos dalį.

Ant raudonojo kilimo 42 metų mergina pasirodė vilkėdama blizgančią odą aptempiančią suknelę, kurią kadaise vilkėjo Marilyn Monroe, kai 1962 m. garsiai dainavo "Happy Birthday" prezidentui Johnui F. Kennedy.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder