Savaitės horoskopas (birželio 21–27 d.)

Per pirmąsias tris savaitės dienas galima bus priimti svarbius sprendimus, ypač susijusius su šeiminiais santykiais ir darbiniais klausimais. Šiose srityse jūs neprašausite.

Birželio 24-oji – ypatinga diena. Rasos ir Joninių šventė šiemet vyks per mėnulio pilnatį.  Nepatartina vartoti alkoholio. Venkite ginčų, santykių aiškinimųsi, būkite santūrūs ir nedemonstruokite savo emocijų.

Savaitės pabaigoje pasistenkite, kad jūsų rankos visada būtų užimtos kokiu nors darbu: tvarkykite namus, perstatykite baldus, darbuokitės sode, pjaukite veją. Mažiau kalbėkite, pasilikite sau savo mintis.

AVINAS

(03 21–04 20)

Būsite aktyvūs ir atviri naujovėms. Tikėtina, kad tiesiog degsite nekantrumu kiek įmanoma greičiau imtis naujos veiklos, tačiau žvaigždės pataria neskubėti. Prieš priimdami sprendimus turėtumėte patikrinti jums pateiktą informaciją ir įsitikinti, kad niekas nesistengia jūsų apgauti. Tikėtina, kad šiuo metu būsite gerokai patiklesni, todėl pasistenkite, kad nesąžiningi žmonės negalėtų tuo pasinaudoti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jūsų pečius gali slėgti finansiniai rūpesčiai. Tikėtina, kad ieškosite galimybių greičiau grąžinti skolas ar tarsitės su bankais dėl paskolos. Nors iš pirmo žvilgsnio situacija atrodys nieko gero nežadanti, tačiau tuomet, jei pasitelksite visą savo sumanumą, labai greitai galėsite visa tai išspręsti. Šiuo laikotarpiu galite jaustis vieniši ar nesuprasti, tačiau tai tėra laikinas etapas.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Turėtumėte būti atsargesni pasirašydami svarbias sutartis. Jei šiuo metu ieškote naujų darbo galimybių, tikėtina, kad gerų žinių dar reikės šiek tiek palaukti. Žvaigždės pataria tiesiog plaukti pasroviui ir nesvarstyti, kur atsidursite kitą dieną. Tikėtina, kad viskas išsispręs ir be didelių jūsų pastangų, todėl kol kas vykdykite jums patikėtas užduotis ir kuo mažiau galvokite apie ateitį.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Neįdėdami daug pastangų galėsite pelnyti aplinkinių žmonių palankumą. Pavyks užbaigti anksčiau pradėtus darbus ir nesunkiai užmegsite kalbą su nepažįstamais žmonėmis. Žvaigždės žada palankias galimybes ieškantiems verslo partnerių ar norintiems keisti savo darbovietę. Tikėtina, kad šiuo laikotarpiu pradėti darbai turės ženklią įtaką jūsų netolimai ateičiai, todėl pasinaudokite proga pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Sustiprėjusi intuicija vers nerimauti. Jausitės nesaugūs ir visur įžvelgsite klastą, todėl jums bus sunku atsipalaiduoti ir užsiimti įprasta veikla. Nors atsargumas gėdos nedaro, tačiau jūsų įtarinėjimai gali kliudyti pasiekti užsibrėžtų tikslų. Pasistenkite, kad taip nenutiktų, ir vadovaukitės ne tik savo nuojauta, bet taip pat ir sveiku protu. Didelė tikimybė, kad dėl padidėjusio įtarumo praleisite palankias progas, ir vėliau dėl to gali tekti smarkiai gailėtis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jausitės pavargę, todėl ieškosite galimybių šiek tiek atsikvėpti. Nors gali kilti pagundų nuo visko atsiriboti ir laiką leisti vienumoje, tačiau žvaigždės pataria rinktis artimų žmonių kompaniją. Palanku susitikti su seniai matytais bičiuliais ar suorganizuoti romantišką išvyką su antrąja puse. Kartu leidžiamas laikas padės jums atgauti vidinę ramybę ir motyvuos judėti į priekį.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Didžiausios sėkmės gali tikėtis verslo atstovai. Šiuo laikotarpiu turėsite galimybę sudaryti svarbias sutartis ar rasti verslo partnerių, todėl galėsite džiaugtis kur kas geresniais įmonės pasiekimais. Šiuo laikotarpiu galėsite džiaugtis, kad viskas stoja į savo vėžes net ir be didelių jūsų pastangų, todėl pasimėgaukite savo sėkme ir išnaudokite likimo siunčiamas galimybes.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Žvaigždės pataria vengti konfliktų. Šiuo laikotarpiu gali tekti ieškoti kompromisų: nors jausite, kad esate visiškai teisūs, tačiau kiti žmonės su tuo gali nesutikti. Jei visais įmanomais būdais bandysite įrodyti savo tiesą, tikėtina, kad tai peraugs į kivirčą, kurį nugesinti gali būti labai sudėtinga. Kad ir kaip norėtųsi išsakyti kandžias pastabas, kartais geriau nuo to susilaikyti: jei liežuvį laikysite už dantų, tikėtina, kad galėsite išvengti galimų nesusipratimų.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šiuo metu žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti asmeniniam tobulėjimui. Jei vis pasvarstote apie užsienio kalbų kursus, ar norite išmokti kažką naujo, dabar tam bus tikrai palankus metas. Jei ir toliau tai atidėliosite, tikėtina, kad taip ir nepavyks atrasti pakankamai laiko, taigi, negaiškite, ir veiksmų imkitės jau dabar. Jei jums stinga įkvėpimo, pasikalbėkite su savo artimiausiais žmonėmis: tikėtina, kad jie jus paskatins judėti į priekį.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Turėsite ne vieną progą sublizgėti. Tikėtina, kad visos jūsų pastangos sulauks tinkamo įvertinimo, ir tai tikrai džiugins. Didžiausios sėkmės gali tikėtis verslininkai ir savarankiškai dirbantys žmonės:  jau labai greitai galėsite džiaugtis papilnėjusia pinigine. Nors šiuo laikotarpiu darbų tikrai nestigs, tačiau žvaigždės pataria nepamiršti apie kokybišką poilsį, kuriam vis trūkdavo laiko. Atradę tinkamą darbo ir poilsio pusiausvyrą pasijusite kur kas geriau.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Turėsite galimybę išspręsti įsisenėjusius nesutarimus. Šiuo laikotarpiu jums puikiai seksis ieškoti kompromisų, todėl pasinaudokite palankia galimybe pagerinti santykius su artimaisiais. Nors gali atrodyti, kad šioje situacijoje pirmąjį žingsnį turėtų žengti kitas asmuo, tačiau žvaigždės pataria nugalėti savo išdidumą ir tam tikrų veiksmų imtis patiems. Tikėtina, kad pagerinę santykius su aplinkiniais jausitės kur kas geriau.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Galite sulaukti naudingo patarimo, kuris jūsų kasdienybę apvers aukštyn kojom. Jūsų galvoje kirbančios idėjos neleis nustygti vienoje vietoje: tiesiog degsite nekantrumu kuo greičiau įgyvendinti savo sumanymus. Tam dabar bus iš tiesų palankus metas: atrodys, kad įvairius darbus galima užbaigti neįdedant didelių pastangų, o naujų sumanymų įgyvendinimas yra gerokai paprastesnis nei manėte. Žvaigždės pataria per daug neatsipalaiduoti, nes priešingu atveju jau greitai gali tekti susidurti su gyvenimiškais sunkumais.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

Raktažodžiai
Sidebar placeholder