Kodėl būti „tik draugais" su buvusiuoju yra neįmanoma

(2)

Kai ką nors įsimylite, jumyse glūdi gilus rūpestis tuo kitu žmogumi, kuris visada egzistuos, kad ir kaip baigtųsi santykiai. Kartais galbūt nenorime to pripažinti, bet dažnai viduje išliks tos meilės dvelksmas.

Frazė "tiesiog draugai" reiškia, kad su buvusiu žmogumi galite draugauti be seksualinės traukos ir potraukio arba konfliktų ir nemalonumų.

Tačiau ar tai reali galimybė?

Ar galite draugauti su žmogumi, kurį mylite?

Na, niekada nebūsite "tik draugai" su žmogumi, su kuriuo turėjote meilės santykių, tačiau galite užmegzti naujus santykius be būtinybės konfliktuoti su tuo, kad įsimylėjote kitą žmogų.

Daug kas priklauso nuo to, kaip santykiai baigiasi.

Jei vaikinas sudaužė jums širdį ir išėjo nuo jūsų, sakydamas, kad niekada daugiau nenori jūsų matyti, tikrai bus sunku su tuo žmogumi draugauti.

Santykiuose, kuriuose buvo pažeistas pasitikėjimas, gali tekti tiesiog išeiti ir susitaikyti su tuo, kad jis daugiau niekada nebebus jūsų gyvenimo dalimi - apskritai.

Net jei tai reiškia, kad išsiskyrimo pasekmės bus sunkios ir skausmingos.

Jei buvote įsimylėję, svarbu duoti sau laiko gedėti dėl santykių. Turite skirti laiko ištirti ir apmąstyti, kas santykiuose buvo gero, kad galėtumėte judėti toliau ir išgydyti save nuo neigiamų jų aspektų.

Per šį procesą galite atrasti sveikatą ir pilnatvę sau, taip pat atleidimą jam ir bet kokiam neigiamam įvykiui, kuris įvyko santykiuose. Tai nereiškia, kad priimsite tą žmogų atgal į savo gyvenimą, bet galėsite pasitraukti - patogiai ir visapusiškai.

O kaip dėl santykių, kurie nesusiklosto, nes jūsų poroje yra kažkas nesuderinamo ilgalaikėje perspektyvoje? Galbūt yra per didelis amžiaus skirtumas arba vienas iš jūsų nori susituokti, o kitas - ne.

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių tvirti santykiai gali baigtis iš esmės teigiamai.

Tikriausiai po išsiskyrimo bus laikotarpis, kai jums reikės laiko ir erdvės vienas nuo kito, kai apskritai negalėsite būti draugais. Tikėkimės, kad vis dar egzistuojančios meilės trauka jus vėl suartins kaip ypatingus draugus.

Ar galite likti draugais su žmogumi, kurį mylite?

Pavojus, kad vėl būsite traukiami kartu tik kaip draugai, yra tas, kad jei meilė išlieka labai stipri, galbūt norėsite nekreipti dėmesio į didesnes problemas, dėl kurių išsiskyrėte, kad tik vėl įsimylėtumėte žmogų, kurį taip gražiai prisimenate.

Niekada negalėsite būti "tik draugais", nes ten bus per daug bendros istorijos.

Turite padaryti pertrauką ir duoti savo stipriam kasdieniam ryšiui šiek tiek laiko susilpnėti. Tikėkimės, kad kai vėl pradėsite matytis kitame kontekste, abu galėsite atrasti naują, pakeistą draugystės tipą, kuriame vis dar galėsite mėgautis kartu praleistu laiku.

"Kodėl seni įsimylėjėliai gali tapti draugais? Dėl dviejų priežasčių. Jie niekada iš tikrųjų nemylėjo vienas kito arba jie vis dar myli vienas kitą." - Whitney Otto,



Jūsų gyvenime reikės tam tikro naujo žmogaus, kuris sugebėtų susitaikyti su tuo, kad jūsų gyvenime vis dar yra buvęs vyras.

Pavyzdžiui, viena mano vyro buvusioji dalyvavo mūsų vestuvėse, tačiau man reikėjo nemažai padirbėti, kad sutikčiau su šia mintimi.

Prisimenu tą vakarą, kai sutikau, kad tarp mano vyro ir jo buvusiosios yra ypatinga draugystė. Tai buvo mūsų pasimatymų pradžioje; vieną vakarą turėjome išeiti į pasimatymą, o mano vaikinas paklausė, ar jis gali atšaukti susitikimą ir nueiti pas savo buvusiąją, kuriai reikėjo pagalbos.

Žinojau, kad ji vis dar užima vietą jo širdyje, bet taip pat žinojau, kad dabar jis buvo įsimylėjęs mane. Būdama sąžininga pasakiau, kad jaučiuosi pavydi, bet suprantu.

Tarp mūsų jau buvo užsimezgęs gilus pasitikėjimas.

Žinojau, kad ši moteris jam buvo ypatinga, kad ji buvo daugiau nei "tik draugė", bet žinojau, kad tai nereiškia, jog tai ką nors atims iš mūsų santykių.

Niekada to nepadarė, ir mano gyvenimas tapo geresnis dėl to, kad jame buvo ir ji.

Ar įmanoma būti draugais po to, kai buvote meilužiai?

Sunkiau palaikyti santykius po išsiskyrimo, kai vis dar jaučiate stiprią seksualinę trauką.

Jei jūsų situacija leidžia tai daryti ir abu jaučiate, kad tai gali pavykti, galbūt galėsite sukurti "draugų su privalumais" situaciją. (Tačiau greičiausiai ne.)

Daugelis jaunų žmonių yra išgyvenę tokį gyvenimo etapą, kai tokie santykiai pasiteisina. Akivaizdu, kad yra didesnė tikimybė būti įskaudintam arba kuriam nors iš jūsų bus sunku atsiskirti nuo buvusios poros.

Kai prisimenu visus savo buvusius ar visus vyrus, kuriuos įsimylėjau - nesvarbu, ar tai buvo naktis, mėnuo, ar metai, - nė su vienu iš jų nesu "tik draugė".

Su kai kuriais iš jų nebendrauju ir tikriausiai niekada daugiau nepamatysiu ir neišgirsiu, ir tai yra gerai. Tiesą sakant, tikriausiai taip yra geriau. Su kai kuriais palaikau trumpalaikius ryšius, priklausomai nuo mūsų artumo ir santykių lygio bei trukmės.

Yra kitų, su kuriais, deja, tikriausiai daugiau niekada nebesusikalbėsiu, ir tai mane liūdina.

Tačiau žinau, kad jei jie kada nors vėl sugrįžtų į mano gyvenimą, mes niekada negalėtume būti "tik draugais". Taigi, buvusiems draugams, klausiantiems savęs: "Ar galime likti tik draugais?", tokie platoniški santykiai gali būti neįmanomi.

Kodėl? Nes yra per daug istorijos, per daug jautrumo.

"Grįžti pas buvusįjį - tai tarsi skaityti jau perskaitytą knygą. Rezultatas visada bus toks pat." - Matthew Donnell

Visus savo buvusius santykius laikau ypatingoje vietoje širdyje. Esu dėkingas už visus su jais patirtus išgyvenimus ir meilę ir esu dėkingas, kad galiu nesigailėti jokių buvusių meilių.

Neturiu neigti savo vyrui, kad prieš jį mylėjau kitus žmones ir kad manyje gyvena kažkokia tų buvusių meilių dalis.

Juk nebūčiau tokia, kokia esu šiandien, jei nebūčiau patyrusi visų santykių patirčių, kurias išgyvenau per savo gyvenimo metus, tas pats pasakytina ir apie mano vyrą bei jo buvusias meiles.

Priimkite praeitį ir ženkite į ateitį - kartu.

Sheila Hageman, yourtango.com

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder