Kodėl kaktusų nereikėtų laikyti namuose: penkios svarbios priežastys

(11)

Daugelis prietarų kaktusams suteikia neigiamos energijos.

Daugelis gėlių augintojų vertina kaktusus dėl jų gražios išvaizdos, nereiklios priežiūros ir rūšių įvairovės. Jie yra vieni populiariausių kambarinių augalų. Tačiau į namus jie gali atnešti pavojų ir neigiamą energiją. Sužinokite, ar galite laikyti kaktusus namuose, kaip teigia prietarai ir tikri faktai.

Neigiama energija

Prietarai kaktusams priskiria pavojingą, neigiamą energiją, kuri pritraukia į namus bėdas ir slegia jų gyventojus. Pasak įsitikinimų, kuo ilgesni augalo spygliai, tuo stipresnis jo neigiamas poveikis. Augalas žmonėms sukelia susierzinimą ir emocinį sukrėtimą.

Tačiau šis įsitikinimas nėra patvirtintas realiais duomenimis. Vis dėlto prietaringi žmonės, prieš įsigydami kaktusą, turėtų gerai pagalvoti.

Įtaka šeimai

Pasak prietarų, kaktusų namuose neturėtų laikyti nesusituokusios merginos, nes augalai pritraukia problemas asmeniniame gyvenime.

Pasak prietarų, namuose, kuriuose auga kaktusas, vyrai neįsitvirtina. O jei kaktusą padovanosite artimiesiems, gali kilti nesutarimų santykiuose su žmogumi.

Kaip ir ankstesniame punkte, neigiamo kaktusų poveikio šeimai niekaip nepatvirtina statistika. Todėl tik jūs spręskite, ar verta klausyti šio prietaringumo.

Sunku prižiūrėti

Nors kaktusai laikomi nepretenzingais augalais, iš tikrųjų jiems reikia ypatingų sąlygų. Kai kuriais atžvilgiais kaktusai netgi kaprizingesni už kitas kambarines gėles. Netinkama priežiūra gali sugadinti sukulentą.

Kaktusai labai reiklūs apšvietimui. Jiems reikia nuolatinės ryškios šviesos, kurią Ukrainos klimate sunku užtikrinti.

Perlaistymas ir vandens užsistovėjimas vazone gali pražudyti augalus, o dėl nepakankamo laistymo nukrenta spygliai. Auginant būtina užtikrinti, kad vanduo nestovėtų. Nepamirškite, kad dykumų svečiui sodinti reikia specialios dirvos.

Jei netikite pranašystėmis apie neigiamą sukulentų energiją, tikroji priežastis, dėl kurios negalima laikyti kaktusų namuose, yra žala sveikatai. Pagrindinis šių augalų pavojus slypi dygliuose. Jie lengvai prasiskverbia pro drabužius ir įsiskverbia giliai į odą, kur lūžta. Ištraukti tokius spyglius labai nemalonu, o žaizdos vietoje gali atsirasti uždegimas.

Todėl kaktusų nereikėtų laikyti namuose, jei turite smalsių vaikų arba neatsargiai elgiatės su augalais.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder