Kodėl katė atsigula ant žmogaus: "mistinis" paaiškinimas jus nustebins

(4)

Manoma, kad gyvūną nuramina šeimininko kvėpavimas ir jo širdies plakimas, tačiau yra ir keistesnių teorijų.

Katės dažnai mėgsta miegoti užlipdamos ant savo šeimininkų, pasirinkdamos įvairias jų kūno dalis. Nesijaudinkite, manoma, kad taip augintinis parodo prieraišumą ir meilę, taip pat taip jam patogiau miegoti. Tačiau yra ir kitų populiarių įsitikinimų šia tema.

Ką reiškia, jei katė guli ant jūsų - priežastis

Ekspertai mano, kad pagrindinė priežastis, kodėl katė atsigula jums ant pilvo arba ant krūtinės, yra ta, kad katę ramina šeimininko kvėpavimas ir jo širdies plakimo garsai. Galite būti tikri, kad jūsų katė jumis visiškai pasitiki.

Ką reiškia, kai katė atsigula ant krūtinės

Jei pastebėjote, kad katė atsigula jums ant krūtinės ir murkia, labai tikėtina, kad katė yra labai prisirišusi prie jūsų ir jaučiasi patogiau būdama šalia jūsų.

Taigi neskubėkite skųstis, kad jūsų katė nori prie jūsų prisiglausti. Taip jūsų katė jus myli.

Ant pilvo gulinti katė - ženklai ir svarbios užuominos

Yra ir "mistinis" paaiškinimas, ką reiškia, kai katė guli ant pilvo. Taigi, pasak paplitusios nuomonės, katė atsikrato savo šeimininko nuo skausmo ir ligų, sugerdama jo neigiamą energiją.

Esą katės jaučia visas ligotas ar pažeidžiamas savo šeimininkų vietas ir atsigula ant jų gydymo tikslais. Pavyzdžiui, jei katė atsigula ant apatinės pilvo dalies, manoma, kad tai rodo tam tikrą sveikatos problemą toje kūno dalyje.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder