Kodėl M. Markle nedalyvaus princesės Dianos skulptūros atidengimo ceremonijoje?

Meghan Markle nedalyvaus princesės Dianos skulptūros atidengimo ceremonijoje ir liks savo namuose JAV, skelbia Yahoo.

Neseniai buvo skelbiama, kad šį mėnesį pagimdžiusi Sasekso hercogienė nekeliaus į Londoną kartu su princu Harry ir nedalyvaus jo motinos skulptūros atidengimo šventėje. Meghan rūpinsis savo naujagime dukra savo namuose Kalifornijoje.

"Meghan ką tik pagimdė naujagimę ir neplanuoja vykti į Londoną dėl šio renginio", - sakė šaltinis.

2017 m. princas Harry ir princas Williamas užsakė skulptūrą skirtą savo motinai, kad "pažymėtų jos pozityvų indėlį Britanijoje ir visame pasaulyje". Dėl karantino ribojimų ceremonija buvo ne kartą atidėta ir šiuo metu suplanuota liepos 1 d. Šią dieną turėtų būti 60-asis Dianos gimtadienis. 

Skulptūra pastatyta botanikos sode, kuris buvo Dianos mėgstamiausia vieta Kensingtono rūmų sklype. Artėjančiame renginyje Harry pirmą kartą susitiks su šeima po princo Philipo laidotuvių balandžio mėnesį.

"Mūsų motina palietė labai daug gyvenimų. Tikimės, kad skulptūra padės visiems prisiminti Dianą ir jos gyvenimą", - sakė princai.

Harry ir Meghan dukra Lilibet Diana Mountbatten-Windsor gimė birželio 4 d. Santa Barbaroje, Kalifornijoje. Jos pilnas vardas simbolizuoja princesę Dianą ir karalienę Elžbietą II. 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder