Kodėl renkatės poilsį Palangoje?

Šią vasarą Palangoje netrūksta poilsiautojų. Nesvarbu, koks oras ir ar tai darbo diena, ar savaitgalis - kurorte žmonių visada apstu. Tad pasiteiravome, kodėl Palangoje laiką leidžiantys poilsiautojai renkasi atostogas būtent čia.

Tedas

Atvykau iš Estijos. Šiandien kaip tik mano pirma diena čia. Tai apskritai mano pirmas kartas Palangoje. Ir nors esu trumpai, labai čia patinka.

Dėl pandemijos nenorėjau išvykti toli nuo Estijos, tad Palanga buvo puiki vieta. Ir čia buvo gana lengva atvažiuoti. Nebuvo jokių sunkumų su šia kelione. Dabar sunku kažkur toli išvykti, neliko daugelio skrydžių. O Palanga yra palyginti arti. Tad trumpam atvažiuoti čia pailsėti yra labai patogu. Ir dabar Palangoje labai tobulas oras. Susirasti, kur apsistoti, čia taip pat buvo labai paprasta.

Tiesa, dar daug ko neapėjau, nes ką tik atvažiavom. Tačiau šiuo metu labiausiai Palangoje patinka paplūdimys. O nepatinkančių dalykų dar tikrai nespėjau pastebėti.

Miglė ir Goda

Atvažiavom čia iš Marijampolės, bet studijuojam ir gyvenam dabar Kaune. Mes draugės ir atvykom dešimčiai dienų pailsėti į Šventąją, ten ir apsistojome iš viso dešimt dienų, o dabar iki Palangos nusprendėm atvažiuoti.

Iš anksto gana lengvai susiradom kur gyventi, reikėjo iš anksto apskambinti kelis namukus ir galiausiai susitarėm su vienu iš jų šeimininkų.

Palanga mums primena didelį kaimą. Dabar, panašu, net Šventoji labiau patinka nei Palanga. Nes anksčiau Palangoje buvo daugiau veiksmo, daugiau pramogų.

Dabar Šventojoje tie atrakcionai labai dideli ir smagesni. Ir gatvė daug gyvesnė nei anksčiau. Tai Šventoji gal net labiau patinka nei Palanga šiais metais.

Atvykom į Šventąją ir Palangą, nes mes jūros neturim, be to, ir į užsienį sudėtingiau dabar išskristi. O ir šiaip smagu prie to lietuviško pajūrio, nes čia visa vaikystė praleista su tėvais ir gal dėl to ir norėjom būtent čia atvažiuoti.

Gražiausia vieta mums tiltas, arba Birutės parkas, bet labai nepatinka kainos, net užsienyje pigiau nei čia.

Egidija

Į Palangą atvažiavau iš Ukmergės. Praleidau čia keturias dienas ir šiandien jau išvažiuoju namo. Į Palangą atvažiuoju gana retai, bet dabar labai čia patinka.

Kelionė buvo labai greitai suplanuota ir tai buvo pats greičiausias ir patogiausias variantas, kad užsisakyčiau gyvenamąją vietą ir atvažiuočiau. Surasti vietą, kur apsistoti, irgi buvo labai labai lengva.

Palangoje labiausiai patinka pajūris, antra Basanavičiaus gatvės dalis, kur mažiau žmonių, ir dar Botanikos sodas labai gražus. O nepatinka žmonių kiekis.

Bet juk gali pasirinkti. Jei nori žmonių - eini į pagrindinę gatvę. Jei žmonių nori išvengti, eini į kitą pusę nuo Basanavičiaus gatvės.

Tadas

Atvažiavom su vaikais iš Šventosios. Kaip tik šiandien jau išvažiuojam, bet pabuvom čia porą dienų, pailsėjom. Šiaip nedažnai atvažiuoju į Palangą, paskutinį kartą buvau prieš 7 metus.

Ir vaikai paaugo, tad atvažiavom Palangos jiems parodyti, Birutės parke pasivaikščioti.

Palyginus dabar su tuo, kas buvo prieš kelerius metus, Šventoji ir Palanga yra labai pasikeitusios į gerąją pusę. Nors Šventoji man patinka labiau nei Palanga.

Ten gal ramiau. O Palangoje man labiausiai patinka Basanavičiaus gatvė ir šiaip nėra kas nepatiktų, viskas čia gerai ir viskas patinka.

Saulius

Atvažiavome iš Vilniaus. Seniai į Palangą važiuojame, jau priimtina vieta čia apsistoti ir būti. Dažnai čia ir būnam, turbūt beveik kiekvienus metus.

Šiais metais apsistojome Palangoje keturioms dienoms. Mėgstame rinktis Palangą, nes čia daugiau kultūros ir visko. Šiais metais Palanga nuostabi. Kai toks oras, daugiau nieko ir nereikia.

Labai patinka centras ir visa aplinka, nėra nieko, kas nepatiktų. O ir vietą gyventi nebuvo sunku surasti. Jau turime nuolatinę, kur važiuojame kasmet.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder