Kokią suknelę pasirinkti išleistuvėms: 5 karščiausios tendencijos, kurios papuoš bet kurią merginą

Išleistuvių vakaras yra svarbus įvykis kiekvienos merginos gyvenime. Šią dieną norisi būti pačiai madingiausiai ir gražiausiai, todėl prie šventinio atsisveikinimo su mokykla aprangos pasirinkimo kiekviena moksleivė prieina atsargiai.

Išleistuvių aprangos variantas yra, žinoma, suknelė. 2023 m. verta atkreipti dėmesį į penkias tendencijas, kurios jūsų įvaizdį išleistuvių vakarą padarys tobulą. Apie tai rašo „Popsugar".

Mergvakario rasa

Blizgesys papuoš bet kurią moksleivę tą ypatingą vakarą

Undinėlės estetika aktuali ne tik dėl to, kad pasirodė „Disney" filmas „Undinėlė". Blizgučiai, spindesys, jūriniai atspalviai, tam tikra glamūro ir gundymo dozė: geriausios tobulos išleistuvių suknelės šiuolaikinei merginai savybės. Blizgesys šį ypatingą vakarą papuoš bet kurią moksleivę.

Gotikinis stilius

Šiek tiek gotikinės estetikos nepakenks. Būdingi stiliaus elementai: nėriniai, chokeriai, įspūdingos rankovės, organza ir juodi papuošalai. Suknelę papildykite dūminiu akių makiažu.
Juoda spalva - amžina klasika.

Juoda spalva - nesenstanti klasika

Regentų stilius

Tikras elegancijos ir romantikos įsikūnijimas. Jei esate pasiruošusi transformuotis, rinkitės suknelių su pūstomis rankovėmis ir sijonais stilių, saldainių spalvos atspalvius ir plaukų kaspinų aksesuarus. 

Futurizmas

Jei nenorite grįžti į aukso amžių, žvelkite į ateitį. Su išleistuvių apranga tai padaryti nesunku. Futuristinis įvaizdis pasižymi metalo ir blizgučių gausa bei įmantriais siluetais. 
Metalikai yra pagrindinis futuristinio įvaizdžio atspalvis.

Metalika - pagrindinis futuristinės išvaizdos atspalvis

Devintojo dešimtmečio mada.

Devintojo dešimtmečio pabaigos ir devintojo dešimtmečio pradžios estetikos aktualumas apima ir išleistuvių suknelių tendencijas. Ryškios spalvos, žaismingos detalės ir neįprastos tekstūros daro išleistuvių įvaizdį nepralenkiamą. Mini, neįprasti atspalviai ir stiliai - devintojo dešimtmečio estetika labai turtinga.

„Mini", neįprasti atspalviai ir stiliai - devintojo dešimtmečio estetika

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder