Kokius sėkmės talismanus verta turėti namuose kiekvienam Zodiako ženklui?

Sėkmės talismanų gali būti pačių įvairiausių, tad nieko nuostabaus, jog kartais kyla klausimas, kokį jų vertėtų įsigyti. Astrologai rekomenduoja atsižvelgti į tai, kas tinka būtent jūsų Zodiako ženklui, nes tinkamai pasirinktas talismanas pasižymės pačiu didžiausiu efektyvumu. Taigi, kokius talismanus vertėtų rinktis skirtingų Zodiako ženklų atstovams?

Avinas

Avino ženklo atstovams vertėtų rinktis auksinius ar aukso spalvos talismanus, kurie simbolizuoja tobulybės siekį. Aukso spalvos talismanai padeda Avino ženklo atstovams atgauti dvasinę ramybę bei suteikia jėgų išspręsti problemas.

Jei tam tikras klausimas ilgą laiką neduoda ramybės, tereikia priliesti auksinį talismaną, ir netrukus atsakymas ateis tarsi savaime.

Organizatorių nuotr.

Jautis

Jaučio sėkmės simbolis – dramblio pavidalo talismanas. Tikima, kad toks talismanas padeda kovoti su pavydu ir suteikia išminties.

Visai nesvarbu, kokio pavidalo bus šis talismanas: galite rinktis pliušinį drambliuką, bronzinę, medinę ar keramikinę dramblio statulėlę (astrologai teigia, kad vertėtų vengti tik iš dramblio kaulo pagamintų talismanų).

Jei norite greitesnio svajonės išsipildymo, tiesiog palieskite talismaną ir tyliai ištarkite savo norą.

Organizatorių nuotr.

Dvyniai

Dvynių ženklo atstovai turėtų rinktis raktelio pavidalo talismaną, kuris padeda apsisaugoti nuo įkyrių žmonių bei padeda įveikti fizinį ir dvasinį skausmą.

Jei norite šiam talismanui suteikti dar daugiau galios, palaikykite raktelį virš liepsnos, o šiam atvėsus įsidėkite jį į kišenę ar į stalčių miegamajame.

Atsidūrę sudėtingoje situacijoje paimkite raktelį į rankas ir galvokite apie galimus problemos sprendimus: tikėtina, kad netrukus rasite atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Organizatorių nuotr.

Vėžys

Vėžio sėkmės simbolis – mėnulio pavidalo talismanas, kuris suteikia stiprybės ir motyvuoja judėti į priekį.

Šis talismanas gali būti pačių įvairiausių pavidalų: su savimi galima nešiotis pusmėnulio formos pakabuką, o namuose galima rinktis įvairias mėnulio formos dekoracijas.

Jei laukiate žinių iš jums brangaus žmogaus, mėnulio formos talismaną pasidėkite po pagalve: tikėtina, kad labai greitai sulauksite naujienų.

Organizatorių nuotr.

Liūtas

Liūto sėkmės simbolis – žvaigždės pavidalo talismanai, kurie gali būti labai įvairūs: galite rinktis žvaigždės formos pakabukus ar tam tikras namų interjero detales.

Svarbiausia yra tai, kad šis sėkmės simbolis lengvai tilptų į delną: jei koks nors klausimas neduotų jums ramybės, tiesiog paimkite į rankas savo sėkmės simbolį, ant skirtingų lapelių užrašykite galimus problemos sprendimus, ir tuomet ištraukite vieną lapelį.

Mergelė

Mergelės talismanas – pelėda, simbolizuojanti išmintį ir pastovumą. Toks sėkmės talismanas gali būti pačių įvairiausių pavidalų: galite rinktis pakabukus su pelėda, pelėdos formos statulėles, ir t.t.

Jei norėsite gauti atsakymą į ramybės neduodantį klausimą, prieš aušrą paimkite talismaną į rankas, ir netrukus atsakymas ateis tarsi savaime.

Organizatorių nuotr.

Svarstyklės

Svarstyklių sėkmės simbolis – širdelė, kuri skatina pažinimo troškimą ir spinduliuoja gyvybinę energiją.

Šis sėkmės talismanas gali būti pagamintas iš pačių įvairiausių medžiagų, tačiau geriausia, kad jis būtų pakankamai nedidelis.

Širdelės formos talismaną laikykite toje namų vietoje, kurioje praleidžiate daugiausiai laiko, o išvykdami į ilgą kelionę šį sėkmės simbolį pasiimkite su savimi.

Skorpionas

Skorpionui vertėtų rinktis varlės pavidalo talismaną, kuris simbolizuoja išmintį ir atsinaujinimą.

Astrologai teigia, kad geriausia rinktis iš žalio stiklo ar iš malachito pagamintą varlės simbolį, kuris padeda apsisaugoti nuo pavojų ir stabilizuoja emocinę būklę.

Šaulys

Astrologai Šauliams pataria rinktis skarabėjo pavidalo talismaną, kuris simbolizuoja ilgaamžiškumą, ištikimybę ir atgimimą.

Šis sėkmės simbolis suteikia Šauliams pasitikėjimo savo jėgomis ir padeda apsisaugoti nuo piktavalių.

Jei ieškote naujo darbo, skarabėjo simbolį rekomenduojama laikyti po pagalve.

Ožiaragis

Ožiaragio sėkmės simbolis – vėžlio pavidalo talismanas, kuris padeda siekti užsibrėžtų tikslų ir nenuklysti nuo pasirinkto kelio.

Jei pristigtų jėgų ar motyvacijos, palieskite savo sėkmės talismaną, ir netrukus įgausite naujų jėgų.

Taip pat vėžlio pavidalo talismanas gali pagelbėti ieškantiems meilės: tereikia talismaną pasidėti po pagalve ir kas vakarą sugalvoti norą.

Jei norite pagerinti santykius su antrąja puse, ant lapelio užrašykite savo išrinktojo vardą, ir pakiškite po vėžlio statulėle.

Vandenis

Vandenio sėkmės talismanas – angelas, kuris simbolizuoja sąžiningumą.

Toks talismanas stiprina intuiciją ir suteikia išminties, todėl šio ženklo atstovams vertėtų turėti bent vieną angelo pavidalo statulėlę.

Astrologai pataria rinktis iš porceliano ar iš stiklo pagamintą angelo figūrėlę, kuri sunkiomis akimirkomis visuomet padės gauti atsakymus į ramybės neduodančius klausimus.

Jei laukiate svarbios žinios, angelo pavidalo figūrėlę pasikabinkite virš savo lovos, ir labai greitai sulauksite naujienų.

Organizatorių nuotr.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovams astrologai rekomenduoja rinktis kriauklelės pavidalo talismanus, kurie simbolizuoja džiaugsmą ir dvasinę ramybę.

Senovėje kriauklelės buvo naudojamos ir savotiškiems burtams: jei kriauklelė vandenyje nuskęsta, reikėtų nesiimti planuojamų veiksmų, o tuomet, jei ji plūduriuoja, einate tinkamu keliu.

Organizatorių nuotr.

Atsidūrus sunkioje situacijoje šį talismaną galima pasitelkti į pagalbą. Jei kankintų slogios mintys, kriauklelę laikykite prie Saulės rezginio – tai pagerins jūsų savijautą.

Sidebar placeholder