Kovo mėnesio meilės horoskopas

Kovo mėnesio meilės horoskopas

Nors ne visi tai garsiai pripažįsta, bet meilės sritis be abejonės domina daugumą. Sužinokite, kaip seksis asmeniniame gyvenime pirmąjį pavasario mėnesį.
 

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas turi nustoti eikvoti savo jausmus ir pastangas neperspektyviems santykiams. Jei žmogus nevertina jūsų pozicijos, tuomet atsisakykite tokios sąjungos, tada šį pavasarį sutiksite kitą patikimą gyvenimo draugą.

Tačiau jums reikėtų pažaboti savo agresyvų temperamentą – nereikalingi ginčai dėl smulkmenų jūsų nervų sistemai nebus naudingi.

Besirūpindami meilės reikalais nepamirškite savo artimųjų. Jie, kaip ir jūsų sielos draugas, trokšta jūsų dėmesio. Jūsų draugai jums padės, tačiau kartais jų dėmesys gali būti per daug įkyrus.

Nekaltinkite jų, jie nori jums tik geriausio ir tiesiog bando nukreipti jus teisinga kryptimi.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jūsų artimieji, be jokios abejonės, pasigedo jūsų dėmesio. Skirkite kelias dienas jiems. Praleiskite jas su šeima. Aplankykite draugus ir atneškite vaikams dovanų bei saldumynų.

Taip galite sugrąžinti į santykius šilumą ir sulaukti reikiamos tvirtos paramos. Vis dar vienišam Jaučiui bus palankus metas ieškoti naujų pažinčių.

Pavasarį gamta atgyja, o kartu su ja atgimę meilės jausmai kitam žmogui gali padėti sukurti stiprią ir vaisingą sąjungą.

Savo sielos draugo galite ieškoti tiek tarp pažįstamų, kuriems simpatizuojate, tiek tarp naujų žmonių, kurie tik neseniai pateko į jūsų socialinį ratą. Tačiau suradę savo meilę neatidėliokite vedybų – tai palankus metas tvirtiems santykiams užmegzti santykiams.

Asmeninėje srityje Dvyniai turėtų atsisakyti rizikos. Kodėl jūsų netenkina ramus ir pamatuotas gyvenimas, kurį dabar gyvenate? Dvyniai neturėtų susigundyti išdavyste ir melu.

Turėtumėte susilaikyti nuo trumpalaikių meilės nuotykių, net jei pagunda pakankamai stipri. Atkreipkite dėmesį į tai, kad šiuo metu galite užmegzti daug naujų naudingų pažinčių. Vienišiems Dvyniams kovas bus geriausias laikas susirasti savo sielos draugą.

Šiuo metu sudarytos sąjungos bus stiprios ir patvarios. Nors astrologai žada, kad pavyks susirasti sielos draugą, tačiau nereikėtų pasikliauti tik tuo – imkitės ryžtingų veiksmų, kad užkariautumėte mylimojo širdį.

Jei ir toliau skirsite laiko tik darbui, artimieji gali įsižeisti. Paskirkite kelias laisvas valandas ar dienas bendravimui su jais. Patirsite daug teigiamų emocijų, todėl tikrai liksite patenkinti taip prasmingai ir maloniai praleistu laiku.

Kovo mėnesį Vėžį lydės sėkmė šeimyniniuose reikaluose. Visi namiškiai stengsis jums padėti, būsite visų dėmesio centre. O gyvenimo partneris taip pat apgaubs jus šiluma ir rūpesčiu.

Tereikia atsilyginti tuo pačiu ir nepamiršti visiems savo artimiesiems įteikti smulkių dovanėlių, su priežastimi ar be reikalo.

Jei vieniši šio Zodiako ženklo atstovai bus pakankamai jautrūs ir atsargūs, jie galės susirasti savo sielos draugą ir pradėti pavasarį su nuostabiais jausmais.

Tačiau atsargumas jums tikra nepakenks – kai kurie ženklo atstovai gali užmegzti ryšius su nedorėliais, kurie norės iš jų gauti tik tiesioginės naudos. Būkite atsargūs ir nesivaikykite idealo, tada jūsų sielos draugas jums atsiskleis visu savo grožiu.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Galite būti nepatenkinti esamais santykiais su išrinktuoju, tačiau tokiu atveju verčiau nežengti rimtų žingsnių, o sėsti prie derybų stalo.

Galbūt pavyks konstruktyvus dialogas, kuris padės įnešti į jūsų gyvenimą tam tikro aiškumo. Po tokių išsamių pokalbių, kur kiekvienas partneris klauso kito ir girdi, santykiai tampa daug geresni ir šiltesni. Jei esate susituokę jau seniai, dabar puikus metas prisiminti pirmųjų pasimatymų romantiką.

Atmeskite perdėtus sureikšminimus, kurie taip būdingi jūsų charakteriui, ir pabandykite atsidurti savo sielos draugo vietoje. Būkite tikri, kas jūs būtumėte pasielgę lygiai taip pat, jei ne dar blogiau.

Supraskite savo išrinktąjį ir, jei reikia, suteikite jam antrą šansą. Tokiu atveju jūsų santykiai pagerės ir ims klestėti.

Vienišam Liūtui šį pavasarį nereikėtų tikėtis romantiškų pasimatymų – visą laisvą laiką jis gali skirti darbai ar šeimos problemų sprendimas. Tačiau jei likimas jo vis dėlto pasigailės, jis nepraeisi pro savo meilę.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Bet kurioje gyvenimo situacijoje galite pasikliauti visapusiška savo šeimos ir sielos draugo parama. Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie dar nerado savo meilės, ateina palankus laikotarpis romantiškiems susitikimams.

Galbūt savo išrinktąjį rasite tarp senų draugų ir pažįstamų. Apsidairykite aplinkui – netoliese yra žmonių, kurie taip nori visą gyvenimą praleisti su jumis. Galbūt jūsų laukia kiek keista meilės istorija, kuri nepaliks abejingo. Tačiau saugokitės kurti santykius iš išskaičiavimo – geriau susilaikykite nuo melo ir apgaulės.

Štai kodėl visada sakykite tiesą savo išrinktajam, kad ir kokia įžeidžianti ir žiauri ji būtų. Savaitgaliais susitikite su draugais. Galbūt kai kurie iš jų jau seniai kenčia dėl jūsų dėmesio trūkumo.

Jei ir toliau rodysite abejingumą, rizikuojate likti vieniši. Mergelės ženklo atstovų, kurie jau spėjo susikurti savo šeimą, laukia daug malonių romantiškų akimirkų. Mėgaukitės kiekviena laimės minute, nes kasmet laikas bėga vis greičiau.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Apsidairykite aplinkui, jūsų aplinkoje yra naudingų žmonių, kurie ne tik patarimais, bet ir realiais veiksmais gali padėti verslo ar profesiniuose reikaluose, o taip pat gali tapti patikimais ir artimais draugais ilgam laikui.

Likimas Svarstyklėms paruošė malonius susitikimus ir staigmenas asmeniniame fronte.

Galbūt tai bus naujų romanų pradžia arba esamų santykių plėtra nauju kokybiniu lygmeniu. Jei Svarstyklėms kyla abejonių dėl kandidatų į meilės santykius, drąsiai teiraukitės artimųjų nuomonės, jie tikrai padės apsispręsti ir atkreips dėmesį į dalykus, kurių nepastebėjote.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šeimos gyvenime rasite daug netikėtumų. Reikia daugiau bendrauti su tais žmonėmis, kurie tau tikrai brangūs ir įdomūs. Tai prisidės prie jūsų gerovės asmeniniame gyvenime. Galite leisti laiką su šeima, visapusiškai pailsėti ir atsipalaiduoti.

Dabar tinkamas laikas leistis į kelionę su savo šeimos nariais, tai suteiks galimybę artimiau pabendrauti su jais ir geriau juos pažinti.

Jei nėra galimybės kur nors išvažiuoti, tai bent porą savaitgalių skirkite buities darbams, pasistenkite kartu su savo šeimos nariai pagražinti savo būstą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Meilės fronte Šaulio laukia daug permainų. Jos bus susijusios su nauja jaudinančia pažintimi, kuri gali įvykti visai netikėtai.

Turėsite daug stengtis dėl šių santykių, nes jūsų blogi įpročiai ir rūstus nusiteikimas nepatiks jūsų gyvenimo partneriui. Turėtumėte daugiau dėmesio skirti savo sielos draugui. Jis nusipelno tik geriausio, ir dėl to jums reikės gerokai padirbėti.

Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie jau sukūrė savo šeimą, gresia finansiniai kivirčai. Jų reikėtų vengti visais būdais. Palaikykite savo gyvenimo partnerį visose jo pastangose.

Turėtumėte dovanoti artimiesiems dovanas, sakyti komplimentus, parodyti netikėtus dėmesio ženklus. Taip pagerės jūsų bendravimas, o namuose įsivyraus ramybės, harmonijos ir meilės atmosfera.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Su draugais ir artimaisiais šio Zodiako ženklo atstovai kovo mėnesį bus kantresni ir švelnesni. Tai prisidės prie net seniai pamirštų ryšių atnaujinimo, o tai teigiamai paveiks emocinę Ožiaragio būseną.

Turėtumėte būti atidesni ir kruopštesni bendraudami su vaikais. Atminkite, kad jie dar yra per maži, kad suprastų visas gyvenimo ypatybes.

Meilės santykių atžvilgiu Ožiaragis jausis gana vienišas, nes jo antrajai pusei labai rūpės jos karjeros reikalai. Tokiu atveju neturėtumėte visko imti į giliai širdį, tačiau turite pabandyti suprasti, kad tai labai svarbu jūsų draugui, ir palaikyti visas jo pastangas. Tada jūsų namuose įsiviešpataus meilė ir supratimas.

Vandeniui šis mėnuo bus itin palankus santykiams su priešinga lytimi užmegzti ir gerinti. Lengvai užkariausite širdis, pritrauksite susižavėjimo kupinus žvilgsnius į save.

Tai neabejotinai turės įtakos jūsų savivertei, maloniai savijautai ir savo prigimties suvokimui.

Nebijokite būti švelnūs, nes jūsų aukštas socialinis ir darbinis aktyvumas nereiškia, kad jums reikia visame kame imtis iniciatyvos.

Šeimos rate drąsiai organizuokite laisvalaikį, dabar geras laikas giminingų sielų suvienijimui. O jūs ir jūsų artimieji patirsite daug malonių ir teigiamų emocijų bei įspūdžių, kurie ilgai išliks atmintyje su šiluma.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Pagalvokite apie poreikį paįvairinti bendravimą, laikas palankus naujoms draugystėms užmegzti. Jei turite vaikų, jie atneš daug smulkių rūpesčių, pasistenkite šį mėnesį pasidalyti namų ūkio pareigomis su savo sielos draugu, tai išgelbės jus nuo pervargimo ir sustiprins santykius.

Santykiai su gyvenimo partneriu klostysis itin lengvai, stenkitės tuo pasinaudoti ir mėgautis šiuo laikotarpiu.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder