Kuo vartotojiškos Kalėdos skiriasi nuo džiugių?

Ar atkreipėte dėmesį, kad per šventes visada labai aiškiai atsiskiria du žmonių tipai – tie, kurie laukia Kalėdų ir yra tikri šventės šviesuliai ir tie, kurie šventės metu jau būna tokie pavargę, kad geriau Kalėdos būtų „išleidusios juos atostogų“ ir tie vargšeliai geriau visai neturėtų šventinių vargų.

Nors Kalėdos jauki ir šeimyniška šventė, kurios nuotaiką sukuria gausybė mažų dalykų, kasmet jos tampa vis labiau vartotojiškos ir ramų gavėnios laikotarpį, kai susimąstoma apie Kalėdų prasmę, pakeičia nesibaigiančio pirkimo ir bėgimo maratonas, beieškant kalėdinių dovanų. Tad kuo gi skiriasi tie, kuriems Kalėdų laikotarpis yra šventė, o ne vargas?

Jokių lūžtančių stalų ir ilgo vergavimo virtuvėje

Nors lyčių lygybė jau pasiekė ir mus, dažniausiai būtent šeimininkės suka galvą dėl šventinio meniu sudarymo. Joms norisi pateikti tai kas tikrai atrodo puikiai ir kelia apetitą, tačiau jei po tokio virtuvės darbų antplūdžio prie stalo sėdi pervargusi ir supykusi mama, šventinė nuotaika tampa sugadinta visiems.

Taigi tie, kurie šventėmis džiaugiasi žino, kad kur kas geriau pagaminti kelis tikrai pamėgtus patiekalus, pagardintus nekasdieniškais ir šventiškesniais elementais (pvz krevetės ar pinijų riešutai), o nereikalingus darbus patikėti vietinei parduotuvei ar kepyklėlei. Tik pasvarstykite gal puikų tortą, kūčiukų ar sausainėlius rasite ir kepyklėlėje, o tikrai sutaupys laiko ir jėgų.

Dovanos iš širdies, ne iš banko sąskaitos

Visi norime pradžiuginti artimus žmones. Tačiau džiaugsmas dažnai slypi tikrai ne dovanų kiekyje ar jų kainoje. Net ir pigios kalėdinės dovanos, kai jos parinktos teisingai ir su mintimis apie gavėją, gali būti nuostabus šventės akcentas ir džiaugsmo šaltinis.

Čia jau metas paklausyti tų, kurie šventes pasitinka su džiaugsmu ir nuostaba – dažniausiai jų pigios kalėdinės dovanos būna net įspūdingesnės, nei brangios. Kaip jiems tai pavyksta? Pirmiausia jie Kalėdų dovanos perka tik tik internetu. Kiek laiko ir energijos sugaištama klaidžiojant po didelius prekybos centrus?

O juk visas šias prekes galėtumėte nusipirkti patogiai sėdėdami namuose, prie savo kompiuterio ar telefono ekrano. Atsilaisvinusį laiką paskirkite nuoširdžioms mintims apie gavėjus ir kalėdinės dovanos staiga taps vertingomis ir įsimintinomis!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder