Kur vyks 2023 metų "Eurovizijos" finalas: Glazgas ar Liverpulis?

"Eurovizijos" dainų konkurso organizatoriai paskelbė, kad kitais metais finalas vyks arba Glazge, arba Liverpulyje, - skelbia euronews.com.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, dėl Ukrainoje vykstančio karo Jungtinė Karalystė 2023 m. gegužę "Eurovizijos" dainų konkursą rengs Ukrainos vardu.

2022 m. Turine (Italija) vykusiame konkurse triumfavo Ukrainos atstovė "Kalush Orchestra", o Jungtinės Karalystės atstovė Sam Ryder užėmė antrąją vietą.

Praėjusį mėnesį organizatoriai atskleidė septynis į trumpąjį sąrašą patekusius miestus: Birmingemas, Glazgas, Lidsas, Liverpulis, Mančesteris, Niukaslas ir Šefildas.

BBC paskelbė šiandienos naujieną, o BBC miesto šeimininko atrankos komiteto pirmininkas Philas Harroldas padėkojo "visiems septyniems Jungtinės Karalystės miestams, kurie pademonstravo entuziazmą ir aistrą "Eurovizijai", egzistuojančią visoje Jungtinėje Karalystėje".

"Mus nepaprastai sužavėjo visų miestų paraiškų kokybė ir kūrybiškumas, nes konkurencija buvo labai didelė", - tęsė jis.

"Eurovizijos" dainų konkursas yra labai sudėtingas renginys, o Liverpulio ir Glazgo pasiūlymai yra patys stipriausi; tęsime su jais diskusijas, kad galiausiai nustatytume miestą šeimininką."

"Esame pasiryžę siekti, kad 2023 m. "Eurovizijos" dainų konkursas atspindėtų ir Ukrainos pergalingą poziciją, ir būtų renginys, kuriame galėtų dalyvauti visa Jungtinė Karalystė", - užbaigė A. Harroldas.

"Eurovizijos" ekspertė ir gerbėja Hana Braun (Hannah Brown) mano, kad Liverpulis turi daugiausia šansų surengti kitų metų konkursą.

"Liverpulį lengva pasiekti iš daugumos šalies vietų, ir nesvarbu, ar skrisite į Liverpulį, Mančesterį, ar Londoną, šis pasiekiamumas bus lemiamas veiksnys", - sako H. Brown.

Savo ruožtu "Eurovizijos" organizatoriai kol kas nesirenka favoritų ir palankiai atsiliepia apie abu miestus.

Organizatorių nuotr.
 

Sidebar placeholder