Kurie Zodiako ženklai dažniau būna neištikimi?

Monogamiški santykiai – anaiptol ne visiems. Astrologai teigia, kad kai kurių Zodiako ženklų atstovai yra linkę dažniau sukti į kairę, todėl naudinga žinoti, kokio ženklo partneris vieną dieną gali nemaloniai nustebinti...

Avinas

Avino ženklo atstovai yra labai impulsyvūs, seksualūs ir aistringi, todėl jiems yra sunku įsipareigoti vienam vieninteliam žmogui. Jei Avino kelyje pasitaikys pagundų, tikėtina, kad jam nepavyks joms atsispirti, ir dėl to jis tikrai nesigrauš. Žinoma, šio ženklo atstovas niekada neprisipažins suklydęs: net ir prispirtas nenuginčijamų įrodymų jis vis tiek bandys įrodyti savo „tiesą“.

Dvyniai

Neištikimiausių Zodiako ženklų reitinge Dvyniai neabejotinai užimtų pirmąją vietą. Šio ženklo atstovai yra dvilypės asmenybės, kurioms sunku suprasti tikruosius savo norus, taigi, nieko nuostabaus, kad Dvyniai nuolatos ieško savo „tikrosios“ laimės. Ėjimo į kairę Dvyniai nelaiko neištikimybe – jiems tai atrodo kaip elementarus kasdienybės paįvairinimas.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovas teisinsis, kad jis savo partnerį apgavo „netyčia“. Visuomet lieka kaltos aplinkybės, bet tikrai ne jis pats. Svarstyklių ženklo atstovai trokšta to, ko negali gauti iš savo partnerio, tad nieko nuostabaus, kad jie nuolat ieško kažko geriau. Svarstyklės supranta, kad apgaudinėdamos savo partnerį elgiasi netinkamai, todėl tikrai pasistengs tai nuslėpti.

Skorpionas

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad Skorpionas yra visiškai atsidavęs savo antrajai pusei ir jam net nekyla minčių ką nors apgaudinėti. Vis dėlto, tai tėra iliuzija: šio ženklo atstovai yra tikri melagysčių ekspertai, todėl apie partnerio ėjimą į kairę paprasčiausiai niekada nesužinosite. Galimybė užmegzti slaptą romaną Skorpionams tiesiog užkaitina kraują, taigi, naivu tikėtis, kad pasitaikius palankiai progai Skorpionas tuo nepasinaudos.

Šaulys

Šio ženklo atstovai labai lengvai pasiduoda pagundoms. Jei jų kelyje pasitaikys dėmesio vertas potencialus partneris, tikėtina, kad Šauliai pamirš visas meilės priesaikas ir pasuks kitu keliu. Tiesa, šio Zodiako ženklo atstovai labai greitai gali persigalvoti ir bandyti visais įmanomais būdais grįžti į ankstesnius santykius. Tik klausimas, ar už paklydimus jiems bus atleista...

Žuvys

Žuvų ženklo atstovai moka saugoti paslaptis (ypatingai – savo), todėl apie jų nuklydimus galite niekada nesužinoti. Nors Žuvų ženklo atstovai sąmoningai neieško galimybių sukti į kairę, tačiau susiklosčius palankioms aplinkybėms jie būtinai pasinaudos pasitaikiusia proga. Jei santykiai su antrąja puse Žuvų netenkina, galimybė užmegzti slaptą romaną bus sutikta tikrai entuziastingai.

Sidebar placeholder